Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

U nameri da vas podrzim u subotu saljem Ivanu iz gradske cistoce predlog kako bi mogao da odrzi svoje predavanje. Da ga ucini malo ozbiljnijim nego prosli put.

http://www.youtube.com/watch?v=zZH0sNsaAz4

(govor cuvenog Pere Perica na skupu ljudi posvecenih pozitivnom razmisljanju)
:kul:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

:lol: Drug Član, nećemo te menjati, jeste da si se odmetnula u KGB, ali to je valjda privremeno :nempojma: ??

Najzad, ljubim te i uživaj na moru( mada ja imam utisak da ti uvek uživaš, što je skroz :svekul: )
Žiko, opomena, vidim ja da je admin na odmoru...a ti odmah udario po bezobrazlucima, ccccccc( za tebe i Člana ćemo napraviti poseban odjel :mig: iliti kavez)
Pozdrav za sve ostale devojke i dečake, ne vredi ,pišem kasnije.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Novosadjani sretan vam novi EXIT!
Da ga provedete u zdravlju i veselju!! :bravo:
:andjeo: :djavo:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanjusa »

Dobar dan dragi moji!:) Evo me, na kafu u moju omiljenu kafanu. Uh, baš mi treba kafa, vaš osmjeh, a može i tahin. Ja ne jedem šećer, pa se sladim tahinom koji mi je super takav čist. Inače, pun je kalcijuma, pa je i zdrav, ali i kaloričan pa ne pretjerujte, samo se sladite:)
Prethodni dani su bili puni izazova, a ja se fokusiram da ih prevaziđem najbolje što znam. Afirmišem: Mirna sam i radosna. Niko i ništa mi ne može nanijeti štetu, Univerzum me podržava i sve mi višestruko nadoknadi!
Član, to "hvatanje" preko kamere mi je super. Samo dokazuje da si super zaljubljena i da ti nedostaje dragi:) Ne misliš valjda da je slučajnost. Baš divan poklon si dobila.
Pozitiva, srećno na predavanju, znam da ćeš biti super.

Ljubim vas sve!
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

clanice ahahahahah :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
tanjusa hvala
hvala
hvala :drugari: :ruzha:
ma bice juhu :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
od uzbuddjenja ne mogu da spaaaavam pa sam pravila zurku saaaamaaaaaaaaaa :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
http://forum.ratnicisvetlosti.com/viewt ... &start=270
nocka dragi moji
ko dolazi vidimo se sutraaaaaaaaaaaa :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: tj danas :mig: :veselica:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Pozitiva bravoo, aj probaj ipak malo pajkit, nije lako al mozes ti to ;)

Tanjusa, drzi se i mozda bi bilo dobro da izbacis negacije iz afirmacija, samo smetaju :P

I da se pohvalim, vidite kolko je sati a ja malo prije smazala sampitu XD da mi ne padne secer po noci valjda...

Kiss svimaaaa i laku noc
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Pozitiva želim ti da danas zablistaš i da ovo druženje bude još posećenije od predhodnog, samo napred uz tebe smo :andjeo: I Vini, Ivanu i Leci šaljem energiju podrške i znam da će predavanje biti savršeno i radujem se unapred snimku koji će Ivan napraviti na svojoj novoj kamerici :D Ratnici svetlosti se polako ali sigurno penju na novi nivoooo :bravo: :bravo: :bravo:

Naizad uživaj u moru i odmoru :ruzha:
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Hvala Sarah, hvala Najzad i hvala svima, evo ustajem od laptopa i krećemo polako na predavane. Veoma sam radosna i uzbuđena. Znam da će biti savršeno divno, i da će biti posećeno, a svi mi zajedno, ceo tim će mo neizmerno uživati!
Pozdrav i veliko hvala na pozitivnoj energiji koju am šaljete. Volim vas Sve! :D
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Zika »

Šaljem vam svoju pozitivnu energiju da uveća uspeh današnjeg skupa.
Nadam se da ćete sve snimati ovog puta da bi smo i mi koji smo daleko mogli da vas pratimo.
Volim vas sve i saljem vam blagoslov.

Love & Light
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Vina »

Hvala svima koji su slali pozitivnu energiju, osetili smooooo <3 <3 <3 Bilo je divno, upoznala sam Milu koja je prelepa, visoka i predivna duša! Mare takođe, oduševili su me svi, hvala vam!
:D :D :D :*
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Post Reply