Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Inace, i mi koji smo bili na predavanju hocemo video :lol: .
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

a koja je na slici Mila a ko je JW???

I koje su teme bile?
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Ovde u kafiću Ratnika Svetlosti je ko u Raju!!!
Image
Ljudi toliko ste divni da reči nemam da kažem sve što moje srce oseča prema vama svima!
Eto upoznali smo Milu, prekrasnu visoku Dušicu toliko konstantno mirno vesela, ma sva prekrasna! Tanana i mila, puna nežnosti i dragosti. Mngo sam srećna što sam je upoznala. Mila je bila naš snimatelj, he he super si! Ljubim te! Inače profa iz geografije se zove Mare. Verujem da će nam se pridružiti ovde na forumu i ovom prilikom ga puno, puno pozdravlam, he he he bio je super ispričao nam je on kupije kartu za NS za predavanje a svi ostali kupuju za exit, he he, jako draga i mila duša od profesora geografije. Eto uvek neko dođe iz Beograda na predavanje!!!
Image
Jony Work, puno te pozdravljam i drago mi je da si došao na predavanje, eto nismo nešto pričali ali ima vremena. Ja ti želim mirno more tvojih novih promena i puno radosti na tom putu, dragi prijatelju.
Image
Članice odmaraj se na moru i za mene, zaplivaj onako jednom kao da si ti ja, jel važi? Luckasta jedna uvek i svagda, Ma šta bi mi bez tebe i tvojih predloga i ideja, he he he.
Image
DenVik, Žiko Sarah i svi ostali hvala vam na podršci divni ste i bili ste sa nama u našim srcima. I ovo predavanje je imalo onu divnu prijateljsku atmosferu i jako sam srećna zbog toga.
Image
Uh Pozitivice, što je lepa ova kuća!
Image
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by gagica »

Dragi moji zelim samo da se glasnem, da vas sve pozdravim i da kazem da je jucasnje predavanje bilo super. Predavaci ODLICNI STE :bravo: . Ako smem da primetim ovaj put ste bili jos opusteniji a to i jeste normalno. Svi ste pricali iz srca i to je ono sto me posebno raduje. Ni trunke izvestacenosti ni prepotentnosti vec samo ogromna zelja da prenesete svoja znanja i iskustva a to je tako pohvalno. I kao sto se kaze: - Nije znanje znanje znati vec je znanje znanje dati - a vi nam ga odlicno dajete i zato sam zaista ponosna na vas :bravo:
Pozdrav i za sve one koji su bili a narvno i za one koji su mislili na nas. Lubim vas :svekul:
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by gagica »

I da zaboravih reci Pozitiva gde samo pronalazis ove predivneee kuce, svaki put mi izmamis osmeh. Ljubim te. I samo tako nastavi, juce si me tako u par navrata pogodila ravno u srz i hvala ti zbog toga :andjeo:
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanjusa »

O, dragi moji :) Ja sam u naš kafić krenula jutros, a stigla, evo sad. :nempojma: Dohvatih tablet još uz prvu kafu, da samo zavirim u kafić i čujem utiske od jutros, ali me sunce omelo (stiže u trenu i nisam ništa vidjela na ekranu), pa sam odložila "zavirivanje" za malo kasnije, a onda me je dan odveo u drugom smjeru. I nakon svega, evo me, čitam utiske i radujem se sa vama još jednom uspješnom predavanju.
Jooj, pozitiva, super si nam osmislila zeleni kafić, baš mi se sviđa.
Znala sam da je juče prošlo sjajno na predavanju i mi smo osjetili vašu energiju.

A moj dragi me maloprije gleda kako sam radosna dok vam kuckam i kaže da će nam se pridružiti :veselica: :veselica: :veselica: Ta njegova odluka me čini srećnom. Nikad ga nisam htjela nagovarati, pričala sam u o ratnicima svjetlosti, zna da se ja "družim" za ZP, komentarišem sa njim, dajem mu savjete. Iako ima manje iskustva i tek je na početku puta buđenja, primjetio je koliko je pozitivno razmišljanje pozitivno uticalo na naše živote.
Dobrodošao ljubavi :ruzha: :mig:
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

Jeeee, tanjusa :bravo: :bravo: :bravo: , to je predivna stvar :veselica:
Super je što ćemo upoznati tvoju ljubav i dobro nam došao :bravo:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Tanjuša bravo za Vas dvoje :bravo: za ljubav i za želju :svekul: za tim uvek sledi još veća ljubav i još veća želja i opet ljubav i sve tako... :drugari:

Divno je što se ova priča širi, i što se ljudi na sve strane bude i interesuju za sve ovo, nešto se dešava veliko ali u isto vreme tako tiho i nenametljivo...tiha voda breg lomi...kažu mudri :) Večeras mi nešto idu ove poslovice...ne znam šta je :D
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Tanjuša, pa to je pravo. Kada te vidi očima ljubavi, a srce zna da je tvoj put onaj pravi. Dopadaju mi se tvoji postovi, iako malo pišeš oseća se u vazduhu tvoja toplina i snaga svega što si prošla.
Joj, jel moramo koji dan sad da budemo fini, da se čovek ne prepadne.
Javiću ovima što su zobazni( tako Vik kaže)
Ej, ko je ko na slici? Nije fer. Nas ste okačili na oglasnu tablu. A ove štedite.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Gagice, veliki pozdrav za tebe draga Ratnice Svetlosti. Draga si i mila zaista. Hvala ti na divnim rečima podrške, pohvale.
Naravno, biće sve bolje i bolje. To je iskustvo koje učimo. Divna je atmosfera i to je meni najlepše, da se osećamo da smo zajedno, da možete pitati ako nešto želite ili podeliti sa svima nama neko vaše iskustvo.
Hvala ti što si bila!
Image
Tanjuša radujem se sa tobom i novim pridošlim Ratnikom Svetlosti, pa to mu je bilo suđeno, he he he pored tebe pozitivne, nije imao drugog izbora, he he he
Bravo za manifestaciju i tvoju promenu, jer kada se mi promenimo, tako se menja i okruženje. ZP na delu!!!

Image
Pozdrav dragoj Monji, radosnici!
Image
Eh Sarah mudro zbori, velike promene se dešavaju svuda, buđenje je u velikom jeku, he he he ljudi su žedni odgovora!
Prenosi se od čoveka do čoveka, super!
Image
Post Reply