Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Pozdrav Tanjusinoj Zelenojzabici i Maretu, dobro nam dosli, nadam se da cete se ovde osecati prijatno i napredovati kao sto mi to vec cinimo :veselica: .

Dragi Vina i Ivane, srecna vam godisnjica! Nastavite ovako da radite na svojoj ljubavi, da osecate jedno drugo, bas ste lep par. Pa ce biti i ono "ziveli su srecni do kraja zivota" ;) . U to ime, ziveliiiii :zdravica: .
Attachments
fb.jpg
fb.jpg (43.23 KiB) Viewed 2140 times
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Johni, ma da, ne diraj sliku. Ionako ništa ne mogu da vidim, to je Mila namerno tako :mig:
Poz za profu. Odlično, mi ionako nemamo pojma gde smo, taman da nam neko pokaže.
Dobro nam došao.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Prvo pozdrav Zelenojžabi i sve čestitke što si ovde sa svima nama, bravo!
Ovde je ludo društvo u najpozitivnijem smislu i sigurna sam da će ti biti divno sa nama. Sve naj, naj!
Image
Dragi Mare, radujem se što si došao na forum. Divno je da si nam se pridružio, jeeeeee.
Znala sam da ćeš doći, jer pozitivnoj vibraciji čovek ne može odoleti.
Svi smo te zarazili u subotu, a i sam si pozitivan, pa ti sad vidi!
Bravo za tebe, pa će mo se lepo družiti.
Image
Vini i Ivanu srećno, za sva vremena!
Ma oni se sastanu u svakom životu, ma izvežbali su to da se toliko slažu, lako je njima, he he he!!!
Ljubim vas oboje!
Image
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by John Work »

Profo dobrodošao, :zdravica:
Zelenžaba dobrodošao :zdravica:
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by gagica »

Cestitke Vini i Ivanu za desetogodisnjicu, DIVNO! Iz aviona se vidi da ste rodjeni jedno za drugo i fantasticno je sto ste se tako mladi nasli :andjeo: :andjeo: . I sigurna sam da ste dosta toga zajedno prosli a sto cete tek sa nama proci..... :zdravica: Hvala Univerzumu sto vas je poslao da nas probudite. Divni ste zaista i svaku srecu vam zelim. :bravo:

Pozitiva draga pronasla sam neke slikice ali ipak su one tvoje lepse - lijena sam ja da trazim ( geni su cudo) tako da cu svaki put radosno iscekivati tvoje. :mig:

A sad o tome sto dolazim iako „sve“ znam. O, toliko toga ne znam i nemam problem da to kazem (inace moja vodeca afirmacija je - daj mi mudrosti i znanja). Jeste procitala sam ja gomilu knjiga, pogledala filmova, guglala do beskonacnosti, izvlacila iz ljudi dokaze o zp, pa onda na svojoj kozi osetila sta znaci posvetiti paznju destruktivnim mislima ( morala sam ja da se uverim licno :budala: ) i sl. stvari radila, razgovarala sa bliznjima i cak naucila moju majku da vizualizuje ( to mi je najjace, kad ocekujem nesto vazno bilo vest ili desavanje onda zovnem moju Anu i kazem joj: - Maki zamisljaj kako zvoni telefon i ja ti javljam radosnu vest .. A ona jednako uzbudjena kaze – `ocu moj sine .To mi je takav vrh da odmah uskocim u vortex). I uvek bude kako je zamisljala. Nego, ponesose me emocije pa odlutah. :oops:

Da se vratim.... Dolazim da naucim JOS a od vas to mogu, dolazim zato sto ste od „krvi i mesa“ tj. stvarni i sto imate svoja iskustva koja rado delite, dolazim da napunim baterije, dolazim zato sto mom umu prija duhovnost koju pruzate, dolazim zato sto napokon imam s kim da pricam o zp a da znam da misli isto, dolazim sto se prica o konstruktivnim stvarima, dolazim zato sto nema „kukanja“ tipa zivot je tezak i sudbina je to ( Inace neko je rekao ( ne secam se ko) :budala: : U odredjenom trenutku naseg postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini) e, zato dolazim da se ne prepustim „sudbini“, dolazim zato sto se osecam sjajno u vasem drustvu, dolazim zato sto nema ega, dolazim zato sto zelim da budem bolji covek, dolazim zato sto (cini mi se da sam vec napomenula) sam zeljela da imam predavanja u svom gradu (tako Novi Sad dozivljavam, on je moja prava a Niksic je moja prva ljubav i bas me biga sto mi kazu da sam dodjos), dolazim zato...mogla bih danima nabrajati i dolazicu sve dok vam ne dosadim. :pardon:

A sad pozitivice draga jasno mi je sve u vezi drugarice, imam ih ja takvih koje sve znaju milion i kao sto si rekla nije joj, im, vreme, dzaba znanje ako ga ne koristis, da sam ja pre dve godine imala vas sprecili biste moj um da konstruise haos, vratili biste me (a i tada sam imala znanje) ali kao sto rekoh ono nije dovoljno.
Nego, odlicno si joj odgovorila i ti i Leci ( pozdrav dragoj Leci) bas sam vas sa paznjom slusala i bila sam jako, jako ponosna, svaka vam je bila njegoseva. :bravo: :bravo:

Pozdrav svima i eto zasto ja ne pisem cesce, ne znam stati. Ljubim vas sve. Kis-ic
User avatar
Love
Posts: 55
Joined: 23 May 2013, 11:13

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Love »

Predivni moji ratnici svjetlosti :andjeo:
Napokon evo i mene malo...
Ja sam iznenada otisla na sezonski posao, pa me nema..
red rad i disciplina heheh..
Eto falite mi vi i lunjanje po forumu, ispijanje kvica :D ..
Joj kad vidim ova okupljanja, predavanja dode mi da na trepavicama doklapsam do vas hihihi
jako se veselim sto se napravili tako divne skupove :bravo: :bravo: :bravo: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Divno divno i svaka cast...
Vina i Ivane ja se takoder pridruzujem cestitkama, na divnoj vezi i odnosu koji ste ostvarili kroz ove godine :mrgreen:
koliko god da je sada lijep taj odnos znam da ce iz dana u godinu biti jos veci i ljepsi :veselica:
Bas je lijepo kada se nadu dvije polovice koje si tako divno pasu i zajedno rastu :andjeo:



Eto veselim se sto sam nakratko skocila na forumic :bravo: :bravo: :bravo:


saljem vam svima jednu veeliku pusu, jedan veeliki zagrljaj i jedan ogromni smjesak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Image ja sam u sladoled fazonu pa vas castim jednim slatkacem :zdravica:
You are my mother,you are my father,You are my lover and my best friend
You are the mountain, you are the ocean,You are the beginning without end
And I love you so,cause you help me see
And to see you in all is to see you in me
I'm in you and you're in me
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

gagica wrote:Pozitiva draga pronasla sam neke slikice ali ipak su one tvoje lepse - lijena sam ja da trazim ( geni su cudo) tako da cu svaki put radosno iscekivati tvoje. :mig:

A sad o tome sto dolazim iako „sve“ znam. O, toliko toga ne znam i nemam problem da to kazem (inace moja vodeca afirmacija je - daj mi mudrosti i znanja). Jeste procitala sam ja gomilu knjiga, pogledala filmova, guglala do beskonacnosti, izvlacila iz ljudi dokaze o zp, pa onda na svojoj kozi osetila sta znaci posvetiti paznju destruktivnim mislima ( morala sam ja da se uverim licno :budala: ) i sl. stvari radila, razgovarala sa bliznjima i cak naucila moju majku da vizualizuje ( to mi je najjace, kad ocekujem nesto vazno bilo vest ili desavanje onda zovnem moju Anu i kazem joj: - Maki zamisljaj kako zvoni telefon i ja ti javljam radosnu vest .. A ona jednako uzbudjena kaze – `ocu moj sine .To mi je takav vrh da odmah uskocim u vortex). I uvek bude kako je zamisljala. Nego, ponesose me emocije pa odlutah. :oops:

Da se vratim.... Dolazim da naucim JOS a od vas to mogu, dolazim zato sto ste od „krvi i mesa“ tj. stvarni i sto imate svoja iskustva koja rado delite, dolazim da napunim baterije, dolazim zato sto mom umu prija duhovnost koju pruzate, dolazim zato sto napokon imam s kim da pricam o zp a da znam da misli isto, dolazim sto se prica o konstruktivnim stvarima, dolazim zato sto nema „kukanja“ tipa zivot je tezak i sudbina je to ( Inace neko je rekao ( ne secam se ko) :budala: : U odredjenom trenutku naseg postojanja gubimo kontrolu nad sopstvenim zivotom i prepustamo se sudbini) e, zato dolazim da se ne prepustim „sudbini“, dolazim zato sto se osecam sjajno u vasem drustvu, dolazim zato sto nema ega, dolazim zato sto zelim da budem bolji covek, dolazim zato sto (cini mi se da sam vec napomenula) sam zeljela da imam predavanja u svom gradu (tako Novi Sad dozivljavam, on je moja prava a Niksic je moja prva ljubav i bas me biga sto mi kazu da sam dodjos), dolazim zato...mogla bih danima nabrajati i dolazicu sve dok vam ne dosadim. :pardon:

A sad pozitivice draga jasno mi je sve u vezi drugarice, imam ih ja takvih koje sve znaju milion i kao sto si rekla nije joj, im, vreme, dzaba znanje ako ga ne koristis, da sam ja pre dve godine imala vas sprecili biste moj um da konstruise haos, vratili biste me (a i tada sam imala znanje) ali kao sto rekoh ono nije dovoljno.
Nego, odlicno si joj odgovorila i ti i Leci ( pozdrav dragoj Leci) bas sam vas sa paznjom slusala i bila sam jako, jako ponosna, svaka vam je bila njegoseva. :bravo: :bravo:

Pozdrav svima i eto zasto ja ne pisem cesce, ne znam stati. Ljubim vas sve. Kis-ic
draga gagice rekla si sve i nemam sta da dodam sem da se nadovezem
i samo ti nama pisi i nemoj stati :svekul:
iako drzim ta predavanja sa predivnim timom najdivnijim na svetu koji bi mogla imati (volim vas!!!) :drugari: :drugari: :drugari: :drugari:
ipak NISAM POPILA PAMET SVETA!!! iako se to ponekad cini...
samo jutros imala sam 5 lekcija koje su JAKO BOLELE I MENE I MOJE DRAGE LJUDE!!!!
E ETO i da milijardu puta sebi i drugima pricamo
nemoj kritikovati, osudjivati ,generalizovati, voli sebe,
i dalje
ja to umem, kao i svi mi, da zaboravim i uradim kao ovih dana sto sam
i desilo mi se da osudjujem i to je jedan od razloga sto treba i ovde da se druzimo svakodnevno i jedni druge podsecamo na sve ono sto vec znamo
a predavanja,skupovi itekako su nam znacajni iz svih razloga koje si navela jer i na taj nacin, ja ucim od vas nove stvari a podsecam se starih :bravo: :bravo:
gagice super si, hvala ti
i evo ti jos jedna lepa slikica i tebi i svima
Image
Vina a vidis li nas ovde eno nas unutra - ratnici svetlosti prave zurku!!!
a evo i nocne smene
Image
love i ti nama nedostajeeees... hvala za sladolecic :drugari: :ruzha:
love,love tu si dobro je, ja vec mislila i tebe sam nacepila pa otisla zbog mene :shok: :mig: uh dobro je radis :svekul: , raduckaj pa se vidimo kad sezona prodje! :zdravica:
izvinjaam se javno koga kod sam za nesto prozvala
izvinite nemam ja pojma ja tako samo lupam :pardon: :pardon: :nempojma: :nempojma:

profo mare, dobrodosao
sad se kuckamo i ovde a ne samo na sajtu! :drugari: :zdravica: :veselica:
JW hvala na razumevanju
i na divnim recima! :drugari: :ruzha:
svima hvala :drugari:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

(malko smeha pred spavanje)
http://www.youtube.com/watch?v=9gTh4XGv1tw
:lol:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

dobro jutro dragi moji
evo mene ovako rano
elem sta je u pitanju
spavajuci doziveh nazovi neko malo "prosvetljenje"
dakle o cemu se radi
moje lekcije juce veoma su se razvile u meni da su me iz sna probudile
dakle u momentima kada sam ja kritikovala i osudjivala "bandoglavo" nisam razmisljala ili sta je vec u tom momentu bilo a te osobe trebalo bi da znaju da ni kritika ni osudjivanje nije bilo upuceno njima nego je to samo moja refleksija mene kroz njih.
Kada kritikujemo imamo problem sa sobom, onaj ko kritikuje sam je u nekom momentu nesiguran u nesto i to ispoljava kritikovanjem , osudjivanjem...i onda se desi da poljulja i onom drugom uverenja i taj neko posumnja u svoja uverenja.
Isto tako kada vas osobe napadnu da se odbrane ili ne znam zbog cega vas napadnu treba da znamo da je taj napad samo njihova refleksija njih kroz nas
nesto sto je njima zasmetalo u nama a vide u sebi.
A moja lekcija koja se ostvarila u takvom momentu je upravo bila promatranje i pustanje
biti tvrdoglav je jedna stvar a biti bandoglav i uhvatiti se jedne stvari ko pijan plota moze se reci da je bandoglavost
treba nauciti pustiti i razumeti sta je ta osoba naumila , promatrati, posmatrati, zakljucivati, ne ljutiti se
kad dostignemo taj nivo
e to je mudrost
ja to jos nisam dostigla al ucim
ucim posmatrati, i pustati i za sad ponekad dobro ide ponekad padnem
posegnem za kritikovanjem, osudjivanjem
poljuljam sebi uverenja, tom drugom
ali kada se to desi opet treba se uzdici od te situacije, posmatrati i razumevati, razumevati zasto ta osoba ili ja to , bilo sta drugo radimo, sta je motiv, koji imamo "problem" i kako resiti, dakle
to je ono sto ja sada radim....
probudilo me posmatranje date situacije i tako shvatih svoju najvazniju lekciju:
NIKAD NE SUMNJAJ U SEBE!!!
(hvala drugarici koja je bila tu da mi na to ukaze, hvala) :drugari:
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by zelenažaba »

dobrojutrooooo svima uz http://www.youtube.com/watch?v=_5B4WX3p8A0 - moreland and arbuckle-purgatory
sorry ako vam ne leži electricblues ovog jutra, ali je stvarno "lift up"


Uspešan dan želim!!!!
:svekul:
Post Reply