Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by zelenažaba »

evo podnevne kafice..i podnevnog odmora od CELIH 10 minuta
OBOŽAVAM podnevni odmor! onako lagan, opušten, bez jurnjave makar tih 10 minuta... i makar tih 10 minuta NIŠTA neće krenuti brzo i neplanirano, sve će biti u redu...a ako me neko ometa u tom odmoru....ma ko to još može?? :)

:zdravica:
e taaako...podnevno javljanje.... stanje redovno... po spisku 1 pripadnik, na licu mesta 1 pripadnik, odsutnih nema
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

E Mare, fotkice su tu pa neka se radujemo i inspirišemo, he he he da bolje zamišljamo...
Priča ti je divna, ali tvoja priča to si ti. Otvoren, razbuđen,radostan, radoznao, spreman na igre života i učenje.
Devojčica je prekrasno biće, kao iti.
Uživala sam čitajući.
Image
He he he Draga Najzad neki uživaju i praćakaju se i za nas u kontinentalnomdelu Panonske nizije, he he he .Radosnice jedna samo ti uživaj, milo je nama. Pozdravljamo tebe Leu i ostalu ekipu moj psićić Bibi i ja.
Image
DenVikice, kao prvo ljubi to luče Vika jednom za mene i kaži mu da ga volim.
He he he ma to ti je taj koderski ili hebrejski isto mu dođe za nas dve kada nismo bile na času kada se to štrebalo, he he he .Zato pozdrav za kodere i samo vi divanite!
DenVik toliko volim ova tvoja dva lavića, tako su se stopili i ušuškali jedno u drugo. Prelepi su kao Vik i ti!
Image
Tanjuša, pliz i meni jednu vrući i molim te jedan tvoj toliko divan osmeh. Prelepa si!
Da, da, ima kušinjica neka, he he he velika, pa za sve da stanemo, jeeeeeeeee!
Image
Zelena žabo, kažeš 10 minuta, pa ti si super kad stigneš da se obnoviš za 10 mnuta. E lako je tebi kad ti se Tanjuša nasmeši!
Odmaraj i uživaj u kafici. Pozdrav tebi i Tanjuši!
Image
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Naaaaajzaaaaaaad...lepo se provedi na moru
Evo ti jedna lepa pesmica
http://www.youtube.com/watch?v=Y5zNz79_r8I
(Novi Fosili Ja sam za ples)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Pre svega dobro jutro.
OK znam da je kod vas već veče a u Australiji već sutra ali šta vam ja mogu, što trčite toliko unared. Predamnom je ceo dan i namera mi je da ga provedem u dobrom raspoloženju i vrlo pozitivno. Da bi to ostvario započinjem ga sa kafom i zato sam navratio u kafić ali mi se čini da nikoga tamo nema, u redu je , sam ću skuvati kaficu. Vidim da ste se rasuli svuda, neki se brčkaju na moru, neki se dali u šoping a neki otišli na posao. Ovi na odmoru su se razgalamili i pitam ja njih ' Zašto drečite i ja sam na odmoru pa ne drečim a na odmoru sam 365 dana godišnje. Dobro, nije baš toliko, po nekad i radim nešto'. Pa šta ako se brčkate i ja se brčkam, odem do jezera i udjem do kolena u vodu. Nekako ne volim da pokvasim telo izmedju kolena i pupka, nije mi prijatno. A za šoping, pa i ja odem u bakalnicu i kupim mleko i hleb.

Divan je ovaj penzionerski život. Najlepši posao koji sam ikada imao samo je plata usrana ma da nije toliko loše jer ako se pazi, penzija može da traje i dve nedelje. Čovek se navikne na sve. Navikao sam se i da sam živim i ubedio sam sebe da je to divno jer imam slobodu da radim šta hoću i kad hoću. Ipak po nekad pomislim da dam oglas za partnerku i to mladju, seksi, da zna sve da radi, da lepo kuva, da je dobra u krevetu (da ne hrče ai ja sam dobar u krevetu, zaspim čim legnem), da je nasmejana, da ume da trpi i ćuti i naravno da ima puno para. Mislim da ne tražim puno i verujem da bi bio veliki odziv.

Pošto sam video da kafić ima i kuhinju, doci ću da vam skuvam nešto po vašem izboru. Možda leskovačku mućkalicu, burek, gibanicu, musaku ili nešto drugo. Setio sam se da se tamo kod nas (vas) povrće kuva dok se ne unište svi vitamini i da se sveže ili bareno povrće nerado jede i zato ću vam dati jedan recept kako ga ja pripremam.

Povrće (brokoli, karfiol, šargarepa) iseckam na male komade i obarim na pari, ne dugo, samo da malo omekša. U jednu šeršpu sipati ulje (može i zejtin) i propržiti dosta prezli. Povrće dobro ocediti od vode i preko njega sipati upržene prezle. Ja volim da povrće sipam u propržene prezle i dobro izmešam. Možda će vam se dopasti.

Eto vam Žika, dodje da poželi dobro jutro pa ostane do vešeri.
Želim vam lepo jutro, dan, veče.
Volim vas sve.
52.jpg
52.jpg (96.05 KiB) Viewed 1910 times
Last edited by Zika on 17 Jul 2013, 22:09, edited 1 time in total.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

jovanajovana10 wrote: Sanjala sam sinoc kako mi u posetu dolaze Ivan,Vina i Leci a prevozno sredstvo im je sareni balon sa korpom. Tako da ako razmisljate da menjate prevozno
sredstvo ovo vam najvise pristaje ;-)*
Samo da bude malo poveća korpa da stanu svi kerovi, prasići i pacovka Princes Sofi :) hahahah Ekstra!
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

tanjusa wrote: Vina, primjetila sam da ti voliš promjene na planu frizure, šminke. Ne znam da li sam ti to već rekla, ali koliko se radujem tvojim riječima kada iščekujem novi video, radujem se i da vidim tvoj stil. Šminkaš se savršeno, najviše mi se svidja onaj retro fazon sa alajnerom. Gledaš pixie woo? :) Ako ne, potraži ih na YT.
Čuj gledam, klanjam se na svaki video! :rofl: :rofl: :svekul: :svekul: :svekul: Potpuno si me pogodila u centar hehehe ja obožavam make up, i samo bi se mazala i tripovala uf...totalna mi je to strast :ruzha: :ruzha: Baš sam snimila tutorijal za savršene obrve, uskoro ću ga objaviti. Hvala ti puno na ovom komentaru, došao je u pravi čas :zdravica: :zdravica: :ruzha: :ruzha: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Ziko, pa ne mogu da gledam od suza u ocima...hahahahahahahahahah
O, boze, ovo je najbolji vrtlog do sad :bravo:

Hej imam divan predlog za himnu kafića:

Kad bih bio radio antena
Slao bih valove s vrha Sljemena

Na sve strane ove zemlje ludi ritam neka krene
Neka struje melodije za ljubav generacije
Dobre vibracije

Kad bih bio studio B
Slao bih samo dobre vibracije

Na sve strane ove zemlje ludi ritam neka krene
Neka struje melodije za zaljubljene nacije
Dobre vibracije
http://www.youtube.com/watch?v=ZSXa_qIU06A
:veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Evo me Zdenka, hitam. Doneo sam ti maramice daobrišeš oči. Nemoj da plačeš, neću da dam oglas, samo sam se šalio. :ruzha:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by pozitiva »

ahahah
ahahah
jaoj ziko jaoj zdenka aahahahah jaoj
stomak me boli
e ludi ste i opaljeni skroz
e hvala vam uspeli ste me podici
jaoj a ahahahah a skroz sam bila down
i hvala mojoj DC koja me vec danima dize, od mojih novih lekcija nikako da se povratim
nego kad sam se vec dozvala k sebi
ovako ja vidim jo i najzad u ovakvom ambijentu
psssssssssssssssssst rekle mi neke mace gde su
Image

ovako vidim vinu i ivana
Image
eko honeymoon
hihihi :mig:
ovde leci u samoposmatranju
Image
profa mare u akciji, cas geografije u prirodi :mig: :zdravica:
Image
tanjusa i zabica
Image
sebe i mog dragog vidim ovako:
Image
zika nam se sakrio u kuhinjici nase kafanice da nam nesto "zdravo srpsko spremi" hihihi
Image
a DV uziva
Image hihihi


a ja
gde god krenes svoj laptop ponesi hahahahah
Image
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Hvala draga "pozitiva" na komplimentu i da znas da nije lako biti lud ali za mene nema problema. To je moje prirodno stanje.

Nisam se sakrio u kuhinju vec sam na svojoj jahti, samo da se pohvalim
Jahta.jpg
Jahta.jpg (198.92 KiB) Viewed 1857 times
ali nisam zaboravio na vas, cekavas kafica kad se probudite.

A ovo su moje omiljene majice
154708395v8_480x480_Front_Color-Royal.jpg
154708395v8_480x480_Front_Color-Royal.jpg (25.32 KiB) Viewed 1857 times
I am Canadian 3.jpg
I am Canadian 3.jpg (106.75 KiB) Viewed 1857 times
Post Reply