Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by zelenažaba »

http://www.youtube.com/watch?v=_xO2Q0lqUuI

za dobrojutro... dire straits, love over gold


dobrojutrooooooooo
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Ovo mi se dopada, a ne znam gde da stavim da podelim, pa cu ovde:

U drevnoj Grčkoj (469 – 399 pr.n.e.), Sokrat je bio naširoko hvaljen zbog svoje mudrosti.
Jednog dana dođe mu poznanik vrlo uznemiren:
– Sokrate, znate li šta sam upravo čuo o Diogenu?
– Samo trenutak – odgovori Sokrat. – Pre nego što mi kažeš šta si čuo napravićemo mali test. To se zove TROSTRUKI FILTER TEST.
– Trostruki filter?
– Tako je, pre nego što mi ispričaš šta si čuo o Diogenu, sve ćemo to filtrirati. Prvi filter je istina. Jesi li apsolutno siguran da je ono što nameravaš da mi kažeš istina?
– Ne, zapravo sam samo čuo o tome.
– Dobro, znači ne znamo je li to istina ili ne. Pokušajmo s drugim filterom, filterom dobrote. Je li ono što želiš da mi kažeš o Diogenu nešto dobro?
– Ne, naprotiv…
– Dakle, želiš da mi kažeš nešto o Diogenu što može biti loše, čak i ako nisi siguran da je istina?
Čovek je slegnuo ramenima, malo zbunjen. Sokrat je nastavio:
– Vest još uvek može proći test jer postoji i treći filter, filter korisnosti. Hoće li ono što želiš da mi kažeš o Diogenu biti korisno za mene?
– Ne, mislim da neće.
– Pa ako ono što želiš da mi kažeš nije istina, nije ni dobro, niti korisno, zašto to uopšte reći meni ili bilo kome drugome?
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Ooooo, veselo je ovdje kao i uvijek:)

Draga član 257, sviđa mi se ova priča, korisna je, mogla bih primjenjivati ovaj test.

Pozitiva, draga, ne otvara mi sličicu kako vidiš žabu i mene, ali ja znam da nas vidiš baš kakvi smo:) osjećam to. Grlim te draga.

Vina, nemaš ni pojma koliko mi treba tutorial o obrvama. Ozbiljno razmišljam o tetoviranju istih. Skupljam pare, imam plan...:)

Ljubim vas sveeee! Dan na poslu je bio, recimo intenzivan vrlo, a to obećava i ostatak dana, ali ove sedmice vikend za mene počinje ranije. JUpiiiiiiiiiii! :veselica:
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Dragi moji svratih na kratko da Vam se javim samo i poželim prijatan dan :) Ja otputovah na Taru :veselica: idem malo da kontempliram u prirodi :D
Ljubim Vas sve odreda i šaljem dobre vibre sa nadmorske visine jeeeeee :lol:
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Ivan Spg »

Vau!!! Uživaj sarah :) Kontam da ćeš još produbiti svoje misli, ako je to uopšte moguće :ludiranje:
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

pozitiva:
ovako ja vidim jo i najzad u ovakvom ambijentu
psssssssssssssssssst rekle mi neke mace gde su
e pa da znas pozitiva da si pogodila ;)
samo si zaboravila slicice sa ukusnm hranom, iz soping centara i velikih zabavnih parkova :)
nadam se da si sada podigla svoju vibraciju na mesto na kome stoji inace i da uzivas u letu i porodici jer se ja sada tako osecam lepo
hvala mojoj porodici sto postoje i zashalna sam na svakom trenutku sa njima :) grlimo se po ceo dan i smejemo
:)

Vina ,
vama treba neka Noeva barka :) i molim te da objasnis ljudima na fb zasto postoji video o lepim obrvama , mozda cak i sledecim videom :D
ja savrseno razumem vezu izedju unutrasnje i spoljasnje lepote i sredjivanja i jedne i druge, malo sam se iznervirala kada sa prociala neke komentare :shok: i pokusavam da ne odgovorim nista , vezbam vec dugo ravnodusnost na tudje komentare :) :) :) :) mozda i jednog dana uspem da postignem ravnodusnost ;)

saljem poljubce i dobro raspolozenje svima !!! <3 <3 <3
ovo leto je najbolje leto do sada :)

sarah, zelim ti lep odmor, blabo tebi , ja volim planinu , to je divnoooo
ljubim teee !!!
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

Hahaha :rofl: :rofl: :rofl: To je to - samoposmatranje hehehe kako da čoveku ne krenu očnjaci... :zdravica: :zdravica:
Odgovorila sam :andjeo: :andjeo: :andjeo:
Hvala ti :ruzha:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

sarah wrote:Dragi moji svratih na kratko da Vam se javim samo i poželim prijatan dan :) Ja otputovah na Taru :veselica: idem malo da kontempliram u prirodi :D
Ljubim Vas sve odreda i šaljem dobre vibre sa nadmorske visine jeeeeee :lol:
Jaooo kako divno zvuči! Želim ti hiper giga mega ultra provod i zabavu! :zdravica: :zdravica: :zdravica:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

nas porodicni letnji hit je
Lepa Brena - Boli me uvo
http://www.youtube.com/watch?v=UBAxRkn8rxg

mogu ti ocnjaci da se pretvore u oreol na glavici :D :D :D

ljubim vas sveeeeeeeeeeeee :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Clanice i meni se svidja ovaj mudri tekst, :bravo: poucan i koristan, hvala i za ples. :ruzha:
Pozitivice :ruzha: vrni te drage macice kad god zatreba da dizemo vibru.
Leci hvala ti draga moja na lepim recima uvek. :D :drugari:
Tanjusice hvala i " ne brini" upijam sunce sve do zalaska i uzivam za sve vas :andjeo: :andjeo: :andjeo:
Sarah mila, bas mi je drago da si na Tari jer znam kako je prelepa i da ces izuzetno uzivati. Grlim te.
Den draga i tebi hvala a sta velis za Zikinu superiska jahtu?
Sve vas volim u oazici nasoj preslatkoj.
Post Reply