Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Dragi moji Hvaaala Vam svima :drugari:
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by zelenažaba »

kao i svakog jutra... jutarnje vibre uz dooobru mjuzu
ovog puta... http://www.youtube.com/watch?v=3W2_vb-tDUk ....ZZ Top, Blue Jeans Blues

Obožavam zvuk teksaških staraca... gandalf i saruman za gitarama, ima li šta bolje???

Jutro svimaaaaa
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Ivan Spg »

Hahhaha LOTR ekipa :D rocks
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

D dan, peeetak. Heh, rekoh li da volim petak?
Sunce je svuda, prelepo je jutros.
Zelenažabo, pozdrav za muziku, ja volim matore, dobre ZZtop.
Sarah, nemo da se zagubite u šumi, ponesite kompas. Tara je ogromna.
Član, post odličan, tenkju.
Vina, za dobrim primerkom se vazda diže prašina, koliko god da je čistimo :mig: ( šabnasgabri)

Najzad, mučiš li se to na nekoj plaži? Žulja te taj pesak, cccccc( sad će Žika da nas doveze u superultra de lux jahti da ti malo pripomognemo)

Da vam kažem , sve se više ljudi budi, barem ovi oko mene, svaki dan saznam za nešto lepo i novo u životu ljudi koje volim i želim im ljubav, svetlo i mir. Pričam o dušama koje poznajem ceo ovaj moj život, a nešto nismo u zadnje vreme pričali o mojim promenama, ne pričam to, ne vučem više nikoga za rukav, ali sad se malo, malo, pa neko pojavi da me pita, kaže, podeli novo iskustvo, osećaju da ću ih razumeti.
Lepo.
Želim vam diiivan vikend( e, Sarah, pored velikih medveda ima i vukova, ne sekiraj se, nisu navikli na ljude, ako se sretnete ti se pravi da si drvo)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Ivan Spg »

U pravu si što manje vučem ljude oko sebe to oni više idu napred :D Čudno ali istinito :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

Eh, što bi naš deda Vlado rekao: 'Petak - dan za metak!' :zdravica: :zdravica: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ja obožavam petak, i baš smo pričali Ivan i ja, kako ustvari radna nedelja treba da traje od ponedeljka do četvrtka, i da je tako baš super i potpuno prirodno i humano.... Ko se ne slaže, ne mora, ali meni ovo nekako ima smisla...
Pozz za sve, i svima želim divan vikend, koji je počeo još juče uveče, jeeeeeej! kiss za sve forumaše! :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by zelenažaba »

petak popodne....poslednja kafica u sedmici, u kancelariji.... http://www.youtube.com/watch?v=ZDPoo-Ac ... _Agp9mUG-M kroz zvučnike....
vikend, taj dugoočekivani trenutak, počinje TAČNO u 17:25...kada stignem kući, otvorim hladan "nektar" i pripremam se za sutra...mmm roštilj sa prijateljima,uz reku Sanu, potpuna opuštencija....
Lepota! Baš ono što je potrebno za dobar "reset" od sedmičnih obaveza....

Jeste li za roštilj? Hajde svi... početak u 17 sati, subota 20.jul, Previja na Sani.... čekamo Vas
:svekul:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Hej žabac, secas se reklame- http://www.youtube.com/watch?v=ghEL1pG4Q44 ????
Samo Sana tece prema vama... :bravo:

Pozdrav svima u kafiću
Uzivajte u svom piću.
(il' sladoledu na štapiću...
Ili gledajte neku dobru guzu na mladicu...)
Sta cu vam ja...
:kul:

P.S. Pa bolan, Spoygg, napadaju ti mušice tu šampitu...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by zelenažaba »

hehe sećam se reklame, iako sam relativno "od skora" u ovim krajevima :)
sutra je baš dan za opuštanje i punjenje baterija.... lutam netom tražeći najbolje savete za savršeni roštilj, jer sam sutra JA roštiljmajstor!!

i tako, muziku spremio ( oko 12 sati sjajne muzike na dvd-ju) :veselica: , yamb listići pripremljeni, lopta za odbojku, garnitura za pecanje x2, :P šta još treba???
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Trebaju ti obavezno rekete za badminton (ono jes tenis nije tenis), pa loptice jedno deset komada (jesu loptice nisu loptice) jer ce se jedna zapetljati na drvetu, jedna ce odleteti na rostilj, jednu ce pojesti medved i tako...
Onda ti treba predjelo, pita, mesni narezak i mladi luk...dok se ne ispece rostilj da se zamezi.
Obavezno ponesi mlatilicu za mušice, bez tog ne idi.
Ponesi i veliki produzni kabal od petnaest kilometara i fen. Zato sto se vatra pre razgori kad uperis fen nego da duvas ili mlatis novinama (koje ne citamo jer smo mi Ratnici).
Moj ti je predlog da poneses i jedan nakovanj i telefonsku govornicu.
Ako vas medved napiči što mu uzimate lopticu ili da se sakriješ u telefonsku govornicu ili da baciš nakovanj pa da brže trčiš.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply