Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Mare drago mi je da ti se sviđaju nova vrata, he he he
Što je slatko ovo luče što viri iz kante, he he he čista radost i sreća
Image
Tako je Monja, svuda je oko nas i u nama sreća. Kada smo svesni toga ništa nam i ne treba da bi bili srećni, jer je naše istinsko biće čista sreća.
Ovo detešce bilo da je dečak ili devojčica odiše tom čistom srećom.
Image
Evo i pozitive iz peska, jeeeeeeeeeeee, pozitivice evo fotka sa druge strane našeg kafića, he he he

Image
Image
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Monja »

Jao, ovo stepenište je fe-no-me-nal-nooo :bravo: :bravo: mnogo lepo si nam to sredila, leci :ruzha:

Vina, ideja je odlična :zdravica:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
Mare
Posts: 18
Joined: 15 Jul 2013, 17:17

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Mare »

Monja i ja sam isto razmišljao što i ti kad sam video sličicu sa tim predivnim malenim bićem! :D Leci, pa kafić nam je sve lepši i lepši... :D Ima da bude velika gužva u njemu... Zatrebaće i rezervacije... :D Vina, ideja je sjajna! :svekul: Ekstra je da bude onako opušteno, spontano... Što bi rek'o jedan moj drugar - ''IDE PRIČICA...'' :D Ja sam više puta razmišljao pre nego što su bila ova dva predavanja, da li će biti neka situacija da se upoznamo, družimo, vidimo i slično... Dobro je da je vikend, jer pretpostavljam da je tako pogodno većini ljudi zbog posla ...
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by gagica »

A joj, clanice kako slatka beba sa "pavacinkama", predivna je :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo:
Vina draga ideja je super, samo reci kad i gde. Ljubim vas sve. :ludiranje:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

D jutro, d dan dragi moji( i drage moje)
Pa naš kafić je sve lepši i lepši( našim enterijerkama: Leci i Pozitivi sve čestitke)
Pa ja za to okupljanje kmečim još od zimus( ali ovo vam je prava manifestacija ZP, veruj i desiće se :mig: )
Pa, lepo. Naravno da podržavam. Ja jedva čekam da se pojedini okupe i raspale po zezanju. ( mogu ja da biram kavanu?, Vina i Ivan odabrali neki juise bar, može i čajdžinica ili ponećemo mi, pojedini u burencutu te "sokiće" koje volimo od pšenice i ječma :svekul: )
Hvala, mami i tati sajta.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Okupljanje podrzavam i ja. Da znate da cu i ja doci kolim cim se sagradi st preko bare ili cu morati da sacekam da se opkean zamrzne zimus. :ludiranje: :totalnolud:
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

DenVik Nećeš više kmečati, he he he ima da napravimo žurku!
što se tiče enterijerki jedna je u pesku i igra se, tako da sam ja sada prionula, hehe he
Pa živeli DenVik Image
Znaš šta Žik, da te ne bi čekali doćićemo mi kod tebe na tvoje jezero da pokvasimo nožice, jeeeeeeeee
Image
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

DenVik se juce javila sa plaze.
Sta mislis nisu te snimale tajne kamere moje super tajne i pretajne superspijunske agencije?????

Jucerasnji skokovi na reci Đetinji. Skokovima prisustvovali i Den i Vik. Lepo se vide na snimku sede dole na plazi, na desnoj obali. Izmedju ona dva tipa u kratkim majicama i pored one zene sa vlaznim maramicama sa mirisom tropskog voća bez alkohola.
Attachments
546775_481449298614189_1654294954_n.jpg
546775_481449298614189_1654294954_n.jpg (31.47 KiB) Viewed 1846 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Heeeeeejjjjj :veselica: nedostajali ste mi, ljudiiii!
Bilo nam je super za vikend, član 257 i žaba su sve sjajno isplanirali, bilo je savršeno. Sreća, pa i kum uskoči da pripomogne i milina. Živio kum :)
O, rado bih vam postavila sličice, samo moram provjeriti ima li ijedna. Mi (posebno) ja imamo mali problem sa fotkama, nikad nemam fotke sa ovakvih divnih događanja, jer niko ne vodi računa o fotografisanju, suviše smo zauzeti zabavom da nam je fotkanje najdosadniji dio. :nebimoglo: A, kad prođe, voljeli bismo da je neko fotografisao :) :pardon:
Možda se neko dočepao aparata, ako bude, vidjećete.
Tanita, Sana jeste ljekovita, divna. Mi smo bili gore uzvodno, blizu izvora.
Leci, joooojjj, nadje me sa vratima, stepeništem...Pozitiva i ti ste definitivno zadužene za uređenje, drage moje:)

Vina, ideja za druženje ti je the best, ko zna, možda se i mi dovučemo za neki vikend u NS, bilo bi super. Vjerujem da će se poklopiti nekoliko stvari za to, ustavri treba da se poklopi samo jedna, niskopodni bus koji vozi iz BL u NS i eto nas. :svekul: Gledala sam video za obrve, svaka čast, komentarisaću ga tamo.

Ljubim vas. Imala sam jutros divnu, nježnu lekciju od strane Univerzuma, pričaću je na drugoj tebi, da ne bude da smo sve istrtljali u kafiću kad nam je administrator lijepo grupisao priču. Ako ako, ja sam za strukturu. :D
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by pozitiva »

clanice hahahah hahahah hahahahaaaaaa :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: jaoj luda si , ma skroz , skroz s kroz
e da znas tacno se vide na snimku hahahhaha :bravo: :ludiranje:
leci svaka cast za exterijer i enterijer , polako cu da preustim tebi , jako volim tu kulturu i volela bih uredjen kafic u tom stilu sve vise jupiiiiiiiiiiii
i danas reporter iz peska se javlja
manje ce me biti ovde jer sam zagnjurena u pesak hihihi :veselica: :ludiranje:
Vina slazem se
nama su potrebnija druzenja vise no predavanja
da to to!!!
moze
ako nisam u pesku stizem!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
inace me nesto ovih dana sve puca u glavu i razbijam se od zid :totalnolud:
lude neke lekcije :totalnolud: :totalnolud: :totalnolud:
valjda to i trazim
stizu sa svih strana :totalnolud: :totalnolud: ....

elem tanjusa, zovi mene ja volim da fotkam obozaaaavam
i da da pocnem sa uredjenjem tj khm preuredjenjem
i odo na pesak PONOVO.... CURI MI I IZ USIJU AHAHAHAHa :ludiranje: :ludiranje: :rofl: :rofl: :rofl:
nasla sam
ovo ostalo prepustam leci mila
Image
Post Reply