Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Mare
Posts: 18
Joined: 15 Jul 2013, 17:17

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Mare »

Ivane, kad god - ti dodji! :) Bilo bi mi zadovoljstvo da ugostim - tebe i ostatak drage ekipice! :) Koliko sam samo puta sam šetajući kroz tu šumu i radeći afirmacije vraćao se sebi! Član, jel si ti negde iz ovih krajeva (Rakovica, Miljakovac, Kanarevo brdo...)?
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Nusam, nego mi prijatelji sa kojima radim zive na Miljakovcu, Miljakovacke staze...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Mare
Posts: 18
Joined: 15 Jul 2013, 17:17

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Mare »

To je Miljakovac 3 :D Ja sam ''dvojka'! :)'
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Tajanstveni snimak zasto DenVik ne koristi vise fejsbuk...

http://www.youtube.com/watch?v=IebFne6LD8E
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Dobrooo jutrooo! Evo kafe. Sa kokosom, naravno :D
A ova sli;ica koju [aljem ima divnu priču. U subotu smo žaba i ja svratili da popijemo kafu u jeda od naših omiljenih restorančića i nismo bili neraspoloženi, više malo umorni i pritisak je pao, pa nam je baš baš trebala kafa. I znate onaj osjećaj kada se strovalite na stolicu i napola legnete na sto u kafiću. E, takvi smo bili. Konobar je prišao i mi smo u glas naručili kafu, ali smo, valjda, djelovali tako smoreno, da je on zastao i rekao "Ne može kafa dok ne vidim osmjeh i dobro raspoloženje!" Na milisekundu me začudio i onda smo postali svjesni naših lica i od srca smo se nasmijali. Došlo mi je da ga izgrlim. Donio je kafu i rekao da ne zna da crta na kafama, ali se potrudio da nas njegov crtež još nasmije. Ljudi, moja vibracija je skočila za 100%. Hvala mu :svekul: Kako jedan divan, neuobičajen gest može donijeti puno fine energije. Nadam se da smo je i mi donijeli njemu.

Ljubim vas sve! Dobar vam i uspješan i radostan dan želim :)
Attachments
kava.jpg
kava.jpg (24.82 KiB) Viewed 2438 times
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Ivan Spg »

Hehehe :D Divno, sad je i mene nasmejao :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Dragi, mili forumaši nisam odavno rekla pa sada koristimpriliku da vam saopštim.....divni ste, he he he
Dakle, Žiko jezero je savršeno, predivno i fantastično. Blago tebi što živiš pored vode, pored takvog bisera. Ma znaš to da izabereš, he he he
Image
Mare, šuma je prekrasna i verujem da je šetajući kroz te krošnje božanstveno!
Image
Ova naša članica je neki specijalan specijalac od čoveka, jer se svugde nađe. Članice pazi medo da te ne iznenadi, he he he
Image
Narode ja kuvala kukuruza pa dođite, he he he
Image
Tanjuša, ima divnih ljudi! Što se mene tiče i ja ću jednu ficuka, vrednice
Image
Ivane, koja mala šoljica, gde je nađe, hoćeli je moći držati naša članica, he he

Image
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Pogledajte ovo malo čudo!
Image
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Leci, mozda 'oce da mu das malo kukuruza...Vidis kol'ko je zinuo.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

@Tanjuša super ti je novi hair style!! ako sam dobro zapazila... :bravo: :bravo: :bravo: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Potpuno savršenostvo od iskustva, totalno si nam prenela joy trenutka! Ah zahvalnost, zahvalnost, zahvalnost! :svekul: :svekul: :svekul: Pozz za cool konobara!

@Leci Bogte kak je zinoooooo!!! mališa :andjeo: :andjeo: :andjeo:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Post Reply