Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Ma naravno da si dobro primjetila Vina :bravo: A ko bi drugi? Hvala ti :ruzha: To je rezultat onog makeovera o kojem sam pričala, hahahaha i naravno da sam morala promijeniti sličicu i podijeliti to sa vama :veselica:

Leci, to "čudo" je preslatko! :)
Gdje nam je pozitiva? tanita? cccc...ako, ako, vidi se da je ljeto. Vidjećete kada se svi na zimu ugnjezdimo oko ognjišta u kafanici. Sve u svoje vrijeme. Ljubim vas, sve.
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Hej tanjusa i ja sam primetio. A šta to?

leci jezero je divno i iako ovde živim već 14 godina još uvek me fascinira kad pogledam kroz prozor.
Pogodila si da umem da odaberem ali sa ovom kućom je malo drugačija priča. Krenuli smo. moja pokojna žena i ja, na put u Stenovite Planine da kampujemo i na kraju da posetimo prijatelje. Stigli smo do ovog mesta i pošto je već padalo veče, odlučismo ds tu prenoćimo. Bezbroj puta smo prošli kroz ovo mesto i nije nam bilo interesantno. To je jedno od onih mesta da ako kineš kad ulaziš, kad otvoriš oči već si izašao iz njega. Sledećeg jutra smo rešili da odemo u restoran da doručkujemao... videli smo office agenta za nekretnine...pogledali slike u izlogu...ušli unutra za informacije...pogledali kuću i dali ponudu...kupili kuću...prekinuli putovanje...vratili se kući da se pakujemeo i prodamo kuću gde smo živeli...uselili se u novu kuću.

Mi smo razmišljali o promeni mesta boravka i eto, ZP nas je privukao do kuće kojom smo oboje bili oduševljeni. Ako iz kuće krenem pravo onda sam na jezeru.

Ako krenem desno onda sam na reci
DSC00688.JPG
DSC00688.JPG (221.71 KiB) Viewed 1739 times
Ako krenem levo onda sam u šumi
Picture 080.jpg
Picture 080.jpg (213.85 KiB) Viewed 1739 times
Ako bi krenuo polu levo stigao bih kod komšinice na kafu i na još nešto što je spremila (neki kolač). :lol: :aloalo: :ludiranje: :totalnolud: :veselica:
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Članice, pojela sam sve kukuruze zamisli, he he he
Daću mališi malo meka, da mi poraste!
Ovo mu je drugar!
Image

Žiko oduševljena sam pejzažom, predivno. Koja priroda. Ima svega i jezero i reka i šuma i komšinica i kolačići, he he he
Image
Tanjuša lepo ti stoji plava kosa!
Image
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

Žiko, ti si najveći fenser ovde na forumu! :zdravica: :zdravica: :zdravica: Kuća je fantastično locirana, po mom ukusu savršenstvoooo! Nema ništa lepše od takvog pogleda, i te jang energije koja je u prirodi...Nemam reči, fantastično... Čovek da se isceli u takvoj sredini za 24 časa :zdravica:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by zelenažaba »

https://www.youtube.com/watch?v=X6v6fN_jRpU
po običaju, malo pozitivne mjuze za dan... danas malkice kasnim, ali ništa strašnooo...

man at work - down under.... :veselica: plešemoooo

pozdrav svim "kafancima", uživajte u ovom divnom danu
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Dobar dan dragi ljudi, pozdrav sa divnog vidika!
Image
Evo kafice, pa izvolte!
Zelena žabo i Vina, izgleda da smo mi najvredniji, jeeeeeeeeee
Image Image
Image Image
Birajte koju želite. Sve naj u današnjem danu!
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

DenVik, ovo je specijalno za tebe!
Image
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Hvala Vina. Mozda bi trebao da otvorim kliniku Zikolinika - lecenje za 24 sata (a mozda i duze).
Kome nesto fali nek se Ziki javi. :kul: :svekul: :ludiranje: :drugari: :ruzha:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanita »

auuuu Leciii kuce i maccceee, slika, ja se na to ponajviše topimmm :D
evo me drugari na večernju kavicu,
i da vam javim da sam polozila juče testove za voznju,i to bez greške, jupi jee :veselica: ( i time konačno opravdam svoje ,opravdane, izostanke hehe ;)
elem, po polasku na polaganje, i prolazeći kroz obliznji park, pritrčala mi je devojčica. izgovarajući nešto poput: c' eeet, c' eeet ...,, (na razgovetnom bebećem haha) pruzila je nešto ručicom k meni. sreća pa sam si ostavila dovoljno vremena da mogu i da zastanem (koji sekund do duše) :) pa sam bolje pogledala, i videla da mala slatkica u ručici ustvari drzi mali zuti cvet i daje mi ga :ruzha: aaaa rastopila sam se, primila ga nezno,zahvalila se tako u trku i nastavila dalje. pomislih dobar znak :) Neke devojke iza mene videvši scenu se iskreno nasmešiše, a ja pomislim: kako to izgleda iz njihove perspektive? - ide neka devojka parkom (tj. ja) a deca joj pritrčavaju i dele cveće ahahha :)
ja sam nekad sama sebi stvarno komedija :D i tako dragi moji je sve super prošlo.
Tanjuša frizurica odlična.nekako mi deluje da si baš happy, i da je promena stajlinga došla u pravom momentu.a i super epizoda sa konobarom i kaficom.;)ps. ja sam se javila još Pozitivu da čujemo gde, a i bom ostale, red je da bace koji redak.
LJub for all :andjeo:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Ekskluzivni tajni snimak!
Leci i Zika su se tajno sastali u Minhenu. Snimak pokazuje kako razmenjuju iskustva u pakovanju zimnice!

http://www.youtube.com/watch?v=zBRPaQpN3KY

:kul:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply