Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

ljuuuuuuuuudi moji jako sam srecna i hvala vam sto SVI postojite
KONACNO, stigao je test kontrole mog pozitivnog gledanja na stvari i situacija u kojoj se izbroji do 10 , ismeje se pet minuta , smiri se i hladnokrvno i stalozeno odgovori :)
i na kraju iskontrolise situacija i ne upadne u ozbiljne svadje i uvrede
(sva srecna sagovornik nije mogao da me vidi inace svi polude kada izbrojim do 10 pa krenem da se glasno smejem necijem ponasanju , ne mogu da se ne smejem , ne znam kako vi , ja ne mogu da se suzdrzim... moram da prestanem to ali smesno mi je zaista ...uvek mi je smesno kada shvatim sta je neko tako meni u besu rekao ... )
uspeeeeeeela sam ! :)
ljubim vas sve !
pobedila sam sebe :))))

pozdravljam vas sve i zelim vam sto vise trenutaka opustanja i najvise osmeha u ovom letu
uzivajte gde god da ste :)
:* :* :*
laku noc <3
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

:) Dragi moji drago mi da vas zatičem tako raspoložene i raspisane :) Ja sam danas doputovala i nisam se izgubila na Tari :) ali sam bila van svakog dometa i civilizacije što mi je neverovatno prijalo...Ljudi moji nagledala sam se i upila lepote da mi se čini da sada imam energije u zalihama :veselica:


....eeee nešto neće da mi postavi sliku zašto ne znam ali ću svakako dodati ako uspem da je prikačim :) da mož da se vidi o čem pričam :svekul:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

:D
Last edited by sarah on 27 Jul 2013, 11:47, edited 6 times in total.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

bas je lepa
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Jovanajovana10 bravo, bravo za pomicanje sopstvenih granica :bravo:
Clan 257 - tajni agent , hvala ti za podrsku. Da, znam o cemu pricas. I meni vasa iskustva puno znace.
Gagice :drugari: :, hvala.Tacno si pogodila osjecaj, zbog parfema, a nije zbog parfema, hehehe
Sarah, obozavam Taru, osjecam tvoje zalihe. Uzivaj.
Ostali - uzivajte u vikendu.

Pozitiva, nedostajes mi.
Tanita, jesi li na Sani ili Dunavu? :D
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Hitheroad91 »

Ohooohooo pozdrav svima! malo smo hiper pozitiva popodneva ovog :D Dobro nam dosla Sarah :)))))
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Zdenka kanališe:
Attachments
kanalisanje.JPG
kanalisanje.JPG (16.71 KiB) Viewed 2010 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Hvala na dobrodošlici, Zdenka ide ti to kanalisanje :bravo: :bravo: Mene nešto zeza...ne mogu da prikačim fajl nešto ne funkcioniše, ako se nekom desilo isto nek mi javi šta je :)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Dobro jutro društvance :zdravica: :drugari: :ruzha:
Znam da vama nije jutro ali štavam ja mogu, žurite unapred. Mene raduje novi divan dan koji je predamnom a vama želim divno veče i viend.

Vidim da se polako vraćate sa odmora i iz iskustva znam da bi vam dobrodošao neki odmor da se odmorite od odmora. Raduju me svi vaši uspesi (manifestacije), parfemi, brojanja do deset i sve ostalo.

Sarah, to što nemožeš da prikačiš su verovatno slike koje su veće nego što je na Forumu dozvoljeno. To je lako smanjiti u bilo kojem foto programu a ja prporučujem PhotoScape koji je vrlo jednostavan za upotrebu i potpuno je besplatan. Može se skinuti sa
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

Zdenka, vidim da uvek moraš da nešto radiš pa si se sada bacila na kanalisanje. Verovatno je to korisno i neću da osporavam, samo mi je žao da se toliko umaraš pa sam ti manifestovao jedan bager
bager.jpg
bager.jpg (5.66 KiB) Viewed 1999 times

Verujem da će ti olakšati kanalisanje.

Danas mi dolazi praunuk koji je prohodao pa moram da sklonim sve što je lomljivo u kući i podignem na visinu gde njegove ručice ne mogu da dosegnu. Biće to veliki posao ali je dobro da sam već skuvao ručak koji je pogodan i za vegetarijance. To je svinjski krompir paprikaš bez paprike. Vegetarijanci mogu samo da pomere meso i mirna Bačka.

Onda idem ja da to uradim a vama svima želim divno veče.[/attachment]
Svratiću ponovo na još jednu kaficu.
Attachments
52.jpg
52.jpg (96.05 KiB) Viewed 1999 times
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Članice onaj video iz Minhena me odušavio, smejala sam se ko u videu, pa šta ćeš to je uzrast žikin i moj, he he he
Divno si napravila grupu na fejsu! Super kanaišeš, he he he ma faca si!
Image
O vidim neki su se vratili sa nadmorskih visina, pa srdačni pozdrav Sarah. Dobro došla tako odmorna i pozitivna!
Image
Žiko rode, ova saharska temperatura nas je umirila, pa smo se zavukli kojekuda od peteteture!
Image
Pozitiva gde si brate??? Nemoj samo u pesaku da se igraš, dođi u kafanče!
Image
Pozdrav za pozitivnog repera Hitheroad91. Verujem da će ti pesma biti super!

Image
Tanjuša, naša navikavam se na tebe ovako lepu plavu. lepo ti stoji ali izgledaš nekako drugačije, pa se navikavam...
Kao da je tvoja sestra, he he he
Image Image
Post Reply