Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Dobro jutro, dragi moji! :drugari:
Divan je dan! Najavljuju 40, ali biće divan dan. Baš tako treba da bude u julu, zar ne?
Volim, volim, volim sunce i ljeto i zahvalna sam na njemu. Članice, divno si pohvalila sunce i obradovala me :veselica:

Želim vam svima lijep i uspješan dan i šaljem puno pozitivne energije i rashladjenje onim koji danas rade na gradjevinama, autobusima, u poljima i sl.

Uživajte!

Grlim vas sve.
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

Da li da stavim samo tri tačke...?

Ma, jok. Ajde malo da vam se javim.
Gde ste ljudi i ljudice, šta se radi po ovim vrelim i lepim danima?
Mi bili na drinskoj Regati( kažu, prva u istoriji koja je spojila dve obale). Bilo nam je baš lepo i neobično, spavali u lepom etno selu, domaća hrana, lepa i brrr ladna voda Drine, ali mi smo se naravno kupali. Milutin pošao da prepešači do suprotne obale, toliko je plitko na nekim mestima( kaže da je to samo izgledalo da beži od mene, ali nije baš tako :veselica: )
Prelepa reka, znam to i od ranije, ali sam za vikend baš uživala u njoj, nas oko 110 je boravilo i učestvovalo u Regati. Vik je bilo malo ošamućen od vrućine, ali se brzo adaptirao i radovao svemu.M i ja uživali i poželeli da imamo još ovakvih i još lepših zajedničkih vikenda( i zajedničkih dana uopšte :mig: )
Pozdrav za Člana,naravno, Tanjuša je raspoložena i to baš prija, Leci, tebi kiss, Žiko je tu, u noćnoj smeni, sve je kako treba, Sarah nam se vratila, Tanita položila za gliser..sve je u redu.
Idem da uživam na ovih 40 ( hehehe, pa juče nam je na reci bilo 42, ovo je sad sitno za nas :D )
Ljubim, uživajte u novoj ,lepoj radnoj nedelji.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Članice divno si nas počastila sa pesmom Bitlsa, sve si nas obradovala, a i svojom radošću!
Znači današnji dan je za pokolenja članice, he he he da se proča, he he he
Ponesi ti neku prskalicu za vodu da se polivaš, za svaki slučaj, he he he Ljubim te takvu vickastu!
Ajd pa se javi da vidimo kako je prošlo tih 40 stepeni jeeeeeeeeeeee!!!
ImageImage
Tanjuša draga podsetila si me divno tako da i ja šaljem pozitivan i osvežavajući talas divne energije svima onima koji rade danas na gradjevinama, autobusima, u poljima ili bilo gde napolu.
Tvoja energija Tanjuša toliko godi i prija, toliko si poztivna, ma predivno za sve nas.Hvala ti plavka naša!
Image
DenVik sva razigrana! Izgleda je Drina preplavila svojom blagotvornom energijom i sva ta priroda tamo. Mogu zamisliti kako vam je bilo, a Viku je sigurno bilo najlepše. Pozdrav za Vika,Milutina i tebe tako dragu i slatku.
Neka ti olovka ova kaže šta mislim o tebi!
Image Image
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Svratih da vam ostavim pozitivne vibracije, ljubav, zagrljaj, poljupce i jednu pricu.

KAMENA ČORBA

Rat je opustošio veliki grad. Hrane je bilo malo i glad je počela da se širi. Narod je morao da se zajednički potrudi da ponovo izgradi grad i da nađe hrane. Međutim, gde god da se mogla naći hrana, bila je dobro sklonjena i niko nije ulagao nikakav napor da pomogne drugima.

Jednoga dana neki posetilac je stigao u razrušeni grad, ali niko nije hteo da razgovara s njime. Bio je gladan i umoran. Primetio je kotao pored zida i odneo ga do obližnjeg potoka. Oprao ga je i napunio vodom, zapalio vatru, stavio kotao iznad nje i zagrejao vodu. Uzeo je dva okrugla kamena i spustio ih na dno kotla. Kada je voda provrela, udahnuo je zadovoljno miris iz kotla.

Ljudi su znatiželjno posmatrali šta on to radi. "O", kazao im je, "pravim kamenu čorbu!"

Zbunjeni, ljudi su počeli da se pitaju kakav će ukus imati ta kamena čorba i poželeli da i oni malo probaju. Putnik je dodao: "Da znate, kamena čorba s kupusom ima izvanredan ukus!" Uskoro se približio neki čovek, držeći glavicu kupusa koju je izvadio iz svog skrovišta. Isekao je kupus i stavio ga u kotao. "Hmmm!" – rekao je putnik – "kada bismo dodali i neku šargarepu, ukus bi bio još bolji!"

Posle nekoliko minuta prišao je drugi čovek noseći nekoliko šargarepa. Putnik je nastavio da meša svoju kamenu čorbu, stalno pričajući o njenom još boljem ukusu kada bi u njoj bilo malo luka, krompira, pečurki, soli, ulja i još mnogo čega. Uskoro su sve spomenute namirnice bile dodate kamenoj čorbi, a iz kotla se počeo širiti zamaman miris i svi su toga dana imali posebno ukusan obrok.

Toga dana, osim toga, ljudi su naučili da se sve može postići ukoliko svako doprinese bar malo. Ponekad se od nas traže velika dela koja sami nismo u stanju da postignemo, pa ni ne pokušavamo da krenemo na posao. Međutim, da smo obezbedili saradnju sa drugim ljudima, svakako da bismo stigli do cilja. - See more at: http://www.znakoviporedputa.com/poucne- ... muMJM.dpuf
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Žiko priča je izvanredna :)
Den baš mi je drago da ste uživali na Drini, mi smo prošli vikend gledali regatu sa planine bilo je predivno :D
Leci draga hvala ti na slici prelepa je :andjeo:
Evo ja ću vam ovde staviti sliku koju je moj dragi okačio na fejs čisto da vidite moju oazu za koju se nadam da ću je od sada mnogo češće posećivati :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Milutin, Den i Vik se vracaju s regate...
Attachments
g.jpg
g.jpg (7.26 KiB) Viewed 1607 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Dobro jutro dragi ljudi danas baš prija ovo rashlađenje, divota :) Želim Vam svima lep i uspešan dan :D

Članice gde nađe tu sliku baš si ih pogodila :rofl:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Pozdrav drustvance.
Sinoc je ovde bila jedna pesmica...gde je...?
Nadam se da vas nema zbog toga sto svi tamo negde ostvarujete svoje nejvece zelje dobijate poslove koje ste zeleli, ljubavnike kakve ste zeleli, zavrsavate najteze ispite, idete od bankomata do bankomata i uzimate cash, pravite albume sa slikama sa najlepsih letovanja... :bravo:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Pozove Bosanac Telešop.
- Izvolite – kaže operaterka.
- Ništa, ništa, samo razgledam.
.............................................

Nisi Srbin ako u kući nemaš kesu punu drugih kesa.
................................................................

Pita Mujo Fatu:
- Hoćemo li na
nudističku plažu?
- Ma jok, misliće ljudi da sam se udala zbog para!
............................................................
Plavuša u apoteci:
- Imate li test za trudnoću?
- Imamo.
- A jesu li teška pitanja?
...................................... :lol

SAJBER FOLK – NOVI PRAVAC KOD NARODNJAKA
Naziv pesme:

“SINOĆ SAM TE GUGLO”

Sinoć sam te guglo
tražio po fejsu
twitao ti majku
kliko po majspejsu

čito komentare
nepoznatih ljudi.
Ko se s giikom petlja
pravo mu i budi!
Milo gledam heder
i na blogu entry
u arhivu dane
kad smo bili sretny

ali ti si autooooooooooor
i ja nemam praaavaaaaaaaaaa.
Sve o nama svijetuuuuuuuuuuuu
rekla si na netuuuuuuuuuuuuuu!

Slike si na fliker
okačila ziher
ja više ne mooooguuuuuuuuuuuu
čitat to na bloooguuuuuuuuuuu

(ref.)
Neću forum!
ni jutjubaaa!
jebem i taj!
veb dva nulaaaaaaaa!

da bar jednom!
preko danaaaaaaaaaa!
vidimo seeee!
bez ekranaaaaa! :budala: :budala: :budala: :budala: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Znaš Član, potvrdilo se da sam Srbin, imam punu kesu kesa.
ali ja nisam običan Srbin. Moj otac je 100% Serbin a majka 100% Srpkinja što znači da sam ja 200% Srbin.

Vidim da je poezija opet popularna pa evo i ja da priložim Bosansku poeziju dok čekam kafu
image0011.jpg
image0011.jpg (32.31 KiB) Viewed 1543 times
Post Reply