Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Ja nisam 100 posto nista jer sam dete iz mesovitog braka: tata mi je musko, mama zensko :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Hitheroad91 »

hehe,bila je pesmica ovde clanice :) Kako si je usnimila svaka cast,nista se sakriti ne moze, to mi se svidja :) U jednom momentu sam se osetio da je glupo da je postavim ne znam zasto iskreno.. Eve je.. To je moj tekst koji sam napisao pre dve noci :)
Svima nam zivot predstavi sebe kako ume,
Neko umre mrzeci sebe neko mrzeci ljude,
Al' tu nema razlike kad uperujes prstom,
Osoba s' kojom pricas je i ogledalo sa svrhom,
Bas onda kad popizdis mozda sebe vidis,
Bas onda kad se podsmehujes nekom neko sve to vidi!(hehe)
Al' tebi je easy,nisi ti taj u krizi,
Koji na ivici visi,u problemu sizi,
Smiri glavu malo pozitivno gledaj,
Previse sujete je pusti tudju pricu svoju peglaj,
Svi grizemo u zivotu kol'ko mozemo,
A ne kapiramo da mozemo i vise nego to,
U repu znas cuti par pametnih stvari,
Jedna od njih je da svi smo mi drugari,
Pusti lozenje svi smo dosli i dali najbolje,
Od sebe sto smo mogli nek nas dalje vode snovi,

Ja zelim mirne trenutke,dobre ribe,prijatelje,zurke,
Zelim dobre puteve,a i negde po njemu zelim rupe,
Da malo upadnem u koju,
Nije zivot stalno zadovoljstvo ima nesto i u znoju,
Posle zavrsenog rada mnogo bolje padne pljuga,
Nemoj ceo zivot tvoju tezinu da oseti samo klupa,
Ne postavljam se iznad ne postavljam se ispod,
Mozda sutra padnem daj ruku ako si se ti sad okliznu’o,
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Nemoš članici ništa promaći,he he he šta je za nju forum mačiji kašalj, kad ona po svetu gleda i pronalazi ono što što želi jako da vidi, he he he
Majstorice, draga naša članice a vicovi su ti superrrr, a slika za DenVik je sjajna ali savršena! Ma ti si sto posto faca. Blago nama sa tobom tako veselom i vickastom!
Image

Hitheroad91, pesma ti je Odlična! To je tvoja kreativnost i divna je, super si! Meni se jako sviđa. Samo tako nastavi!
Image Image
Žiko legendo iz tebe samo izlazi neiscrpna inspiracija i tu nemam ništa dodati. Samo da te pitam, kako si?
Image
Sarah krajolik je kao kod nas u Dumbovu, ako mogu skromno porediti, he he he mislim i mitamo gledamo u brdo, he he he
Predivna je priroda i nesaglediva je njena lepota i lekovitost. Verujem koliko voliš tamo daboraviš!
Image
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

caos ! :)
JA SAM SAMO HTELA DA NAPISEM DA SAM ODUSEVLJENA VININIM VIDEOM :
Steve Chandlers LSD therapy: Laugh, Sing, Dance
ALI SVAKA CAST VINA!!!!
ODUSEVLJENA SAM
NEMAM RECI :)

Hitheroad91, pesmica je super ! Procitala sam je kada si je tek postavio prvi put :) svidja mi se jer ima tvoj licni pecat .
Nikada nisam tako gledala na muziku kojom se ti bavis , bas naprotiv :) ali to je jos jedan razlog da kazem sebi da nebih trebala da imam predrasude prema bilo cemu :)
sreca! sreca! radost! :)

ali... i Clanicina pesma je divna :D juce sam je pevala cele veceri kada sam je procitala. Ukucani su zatvarali usi a ja ne znam sto :pardon: , mislilm da cu da je uvrstim u svoj repertoar :veselica:

htela sam jos da kazem i : POZITIVA, javi se !<3

pozdravcic svima :zdravica: !

http://25.media.tumblr.com/a4c18f3ff400 ... o1_500.gif

zelim vam svima lepe tople letnje dane :)
Last edited by jovanajovana10 on 02 Aug 2013, 03:13, edited 1 time in total.
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Evo, odgledala sam Vinin LSD video.
Pitam se kako bi izgledao ovaj video kada bi svi snimili po jedan....
Pozitiva: Ona bi plesala trbusni ples dok bi Tara isla okolo i čačkala sve po sobi...
Član: Ona bi djuskala i jela ćevape...paralelno.
Žika bi plesao u leptir mašni i odelu, sve sa aktovkom. Kao da mu je prvi dan na poslu.
Spoygg bi kao Patrik Svejzi uzeo svoju ljubav, najnoviju Matičnu Ploču, i izdigao je u vis uz ''Time of my life''
DV bi plesala oko zamiljenog Dzozefa Marfija...bilo bi to bas sexy...
Jo10 bi platila mito morskim prasicima da nikom ne kazu da su je videli da djuska...
Leci bi plesala najlepse i najelegantnije, ali bi probila minutazu pa bi upao Spoygg da je iseče.
Najzad bi plesala sa džukcem.
Sarah bi plesala sa mačkom.
Džukac i mačka bi se potukli i digli prašinu. Mačka bi ogrebala džukca i on bi se sakrio ispod stola. Krijesnica bi uzela onu šarenu metlu, počistila dlake od mačke i džukca, a zatim nadžidžala je kristalima i napravila disco svetleću metlu za budjenje trećeg oka.
Hittheroad bi to sve izrepovao...
Jaspis bi plesala uz hit Tošeta Proeskog ''Bože brani je od EU''.......................................
.....................................................................

Ne mogu više...odoh da spavam...hehehehehehe :ludiranje: :drugari:

Ostale clanove pozivam da sami napisu sta bi radili posto ja samo ove smem da provociram....hahahahahah
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Hvala Leci na pitanjima, dobro sam. Trenutno zapušavam rupe da mi ne iscuri sva kreativnost.

Zdenka (prethodno poznata kao Trocifreni Član), jeste igrao sam ali bez mašne, bez odela i bez tašne. Probao sam da pratim Vinine pokrete ali je to bilo isuviše brzo za mene, jedna noga mi uleti u sobu a druga je još u pretsoblju. Promenio sam muziku i bilo mi je mnogo lakše uz Žikino kolo. Čak sam i pevao, ''Igrajte deco Žikino kolo ljubi vas Žika u dupe golo...''.
Nego Zdenka zašto ti samo plešeš i grickaš ćevape? I tata bi...baš nisam odavno... :kul: :drugari: :ludiranje:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

:lol:
D jutro, d dan moji omiljeni svetlosni ljudi( i ljudice)
hahaha, Član zamoliću te da nas ne zamišljaš...niko ti nije rekao da je vizualizacija ( imaginacija) jako moćan alat? Možda i najmoćniji.
Ja neću da igram oko J. M....može M da igra oko mene :mig: ..to već ne bi bilo loše
a ne znam ni da li će se Spoygg složiti.. da igra oko omiljene matične ploče( e ovde sam već otplakala, od smejanja) možda ako Vina bude snimala kamerom taj ples.
A i Član, ne valja jesti i plesati( makar bili u pitanju i sarajevski cicini ćevapi :veselica: )

Meni je danas divan dan, stiže mi ćale iz Germanije, nismo se odavno videli, mojoj jedinoj i omiljenoj sestri je danas rođendan, pravimo malu feštu kući, ja sam sebi zadala neke divne izazove i svaki dan od ZP dobijam znakove da je sve u redu( i da je isto želiš li dugme ili zamak..sve je samo stvar percepcije hehehe iliti dopuštanja istog iliti " ja zaslužujem najbolje samim tim što sam živa :veselica: ")
Volim vas, vreme je da se raspišemo..
Hitheroad91 pesma odlična..samo nastavi..
Opet nema Pozitive?
Vidim da se Žiko i Član raširili po ovom forumu, ali ok, sve što se dešava i treba da se dešava( dok ja ne kažem drugačije :ludiranje: )
Lj za sve ( Č, Ž, L, J, S, P, H, M,K, J, T, M, S, V..i ostala slova azbuke i ovog drugog nam pisma)
hej, pa petak je, želim svima diiivan dan i još lepši i uspešniji vikend.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

Pozz za Jo, drago mi je da te je nasmejo moj video! :bravo: :bravo: :bravo:
Članice, treba da se oprobaš u režiji, ide ti ekstra! :svekul: :svekul: :svekul: hahahah totalno ludilo :rofl: :rofl: :rofl: potpuno si nas opisala... Danas - sutra treba da nam stigne novi komp tako da će biti dupli ples, i oko kompa i oko m.ploče :zdravica: :zdravica: :zdravica:
ekstra...
Pozz za direktora Žiku, D-Vik i ostale forumaše love love love :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Pozdrav narode moj svetli,obozavam vas.
Vina hvala, :ruzha: hvala za sve tvoje vide-e a posebno za ovaj razbudjujuci uz koji naravno da igram i kako samo clanica ume da to i tacno opise( :ruzha: i nepogresivoj clanici) sa mojom Leicom.
Za mene su sad svi dani dani vikenda.Samo se lepo i ugodno smestim pred sebe nabacim ikebanu voca i zdravog pica pa uz vikend kaficu "odem u goste nasem dragom triu sa sve zivotinjskim carstvom"milina jedna. :drugari: :drugari: :drugari: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :zdravica: :zdravica: :zdravica: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Stvarno vas obozavam.
Vidim Ziko da dezuras i mesto mene,bice ti sad odmene,napunila sam baterije a i zajedno cemo nastaviti :drugari: :zdravica: dobit ces i zeljene cevape, samo specijalne jer zelim da ti vise nista ne skodi na tvom divnom putu. :svekul:
Gde nam se dene Pozitiva,zna li ko? Javi se draga,fale tvoji smajloviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Cao Jo,sprehas li Deutsch?
Draga Den,uzivaj draga sa svojim najmilijima i upijaj te trnutke.
Reperu,Super ti je pesmica,ko bi rek'o da cu i ja postati poklonik tvojoj vrsti,no pridobio si me jos prvim izdanjem.(hehe i ja sam videla) :veselica:
A tebe draga moja clanice da nema ko bi nas tako lepo vodio u smeh,ko bi nam oslikaovao tako tanano i verno nas same i ovaj slatki zivot ovde.Ljubim te za sve :ludiranje: :svekul: :veselica: :D Takodje ti hvala za sve ozbiljne teme i tvoj karakteristican komentar uz to :bravo: :ruzha:
Sarah draga,kako vidim i ti si napunila svoje baterije na i meni prelepoj planini.Tara je toliko lepa da se ne zna u koje je doba godine najlepsa.Secam se fenomenanih livada poljskog cveca u hiljadu boja i jedne zime kada smo produzili boravak,na nasu radost, jer smo bili zavejani.Ta belina je neopisiva.Veliki ljubac tebi i tvojoj maci.
Svim forumasima zelim da im danasnji dan ulepsa zivot i da uzivaju u svemu. :drugari: :drugari: :drugari: :zdravica: :zdravica: :zdravica:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Kakva vesela ekipa ovde u kafiću, Vina video je fantastičan još si odabrala Astral Projection prava stvar za đuskanje :svekul:
Članuuu nasmeja me od jutros :lol: moj mačak je navikao na glasnu muziku i skroz bi uživao u plesu :D
Den želim ti divan dan danas i da uživaš u porodičnom okupljanju :veselica:
Žiko druže veliki pozdrav za tebe i samo sitno da vezeš Žikino kolce :) Hitheroad91 :bravo: samo piši i voli :) Jo samo pevaj i uživaj :veselica:
Leciiiii verujem da je i Dumbovo prelepa oaza i divota prava :D i verujem da ćemo se svi jednog dana vratiti da živimo u prirodi :ruzha:
Sudar sa Najzad veliki pozdrav za tebe i kucu :D
Post Reply