Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Žiko, znam da si svestan toga da je okruženje u kojem živiš toliko predivno i savršeno, što samo čovek može poželeti, ali ja se svaki put divim ispočetka, he he he !
Zaista je kao iz bajke! Kada sam čula da ti je medved bio u poseti, začudila sam se i zaprepastia ili je to bila neka tvoja zeza?
Reci da li je stvarno moguće da dolaze i medvedi tako blizu ljudi. Zar ne znaju kakvi su ljudi, he he he ?
Image
DenVikice eto i tebe iz jezera direkt! Iju kakav som tako ogromantan, ali ako je puno jeo nije ni čudo, he he he. Bolje je tebi u potočić, he he he Pozdrav i ljubac Viku i tebi. Evo nešto da se rashladiš!

Image
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Žena je svoju šesnaestogodišnju kcerku povela kod lekara.
- Izvolite, u cemu je problem? - upitao je lekar.
- Mojoj Tanji je u poslednje vreme cesto muka, a i primecujem da pocinje da se goji.
Nakon pregleda lekar je izjavio:
- Vaša Tanja je trudna, po mojoj proceni oko cetiri meseca.
- Ali kako je to moguce, pa moja Tanja još nikada nije ostala sama sa deckom! Jel' tako ? Hajde kaži gospodinu doktoru.
- Tako je mama, nisam se cak ni poljubila.
Lekar je samo otišao do prozora i cutke gledao napolje. Tako je stajao nekoliko minuta dok žena nije upitala:
- Gospodine, da li napolju nešto nije u redu?
- Ne, samo kad se poslednji put dogodilo ovo što vi tvrdite, na nebu se pojavila zvezda, a sa istoka su dojahali mudraci na kamilama i nikako ne želim da propustim taj prizor!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

Hahahahahaha, imamo dve Tanje na forumu. Molim da se jave.
U potpisu: babica

:lol: :lol: :lol:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Meni se blizi vreme za krevet a vama za ustajanje.
Zelim vam dobro jutro i divan dan ispunjen prijatnim iznenadjenjima.

Leci, ta prica o poseti medveda je istinita, nisam je izmislio. Okruzeni smo sumama i u njima zive divlje zivotinje. Medvedi su jedni koji dolaze oko nasih kuca pretezno u prolece i jesen kad nema toliko hrane u sumama pa gledaju sta mogu da nadju oko kuca. Tokom leta retko naidju.

Ljubim vas sve. :drugari: :zdravica:
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Helou evribadi! sudar sa Den,Ljubac, bas prijatno a skoro da sam imala i sa Zikom no on ode na zasluzeno sanjanje dok sam ja citala njegove nekadasnje snove o buducnosti,...2030. a sada mu zelim najlepse moguce snove da sanja i dok spava kao i na javi. Buji baji ,dragi, i znaj da te na kasicicu iscitavam, kao najbojli lek i zelja mi je da sto duze traje. :andjeo: :bravo: :zdravica: :drugari:

Draga moja prijateljice, Leci, pitas me kako je u sauni.Idem svakodnevno a danas ce biti narocito vazno jer se ocekuje vrhunac kanikule. Pa eto, ova koju momentalno posecujem (inace ima ih vise, suva, parna, finska, aromaticna, infra crvena, muska, zenska, mesana,..) Prvo se kodkuce istusiram i mokrom kosom krecem u setnju preko Dunava tako da mi bude prijatan put donde.Ulazim odmah u bazen gde se zagrvam vodenom gimnastikom koju vodi strucno lice na svakih pola sata po 15. minuta a ja koristim tu sansu 3 puta posto u medjuvremenu plivam i onda odlazim u trecu komoru saune gde je temperatura 95' zadrzavam se u njoj po osecaju (zavisno od kondicije to varira ali se mora pratiti reakcija tela koje ti daje do znaja kada je dosta) posle toga sledi hladan ladan tus odnosno gnjuranje u bazenu gde je t.18' i tako naizmenicno tri puta. Posle ovakvog tretmana se jos podvrgnem djakuzi tusu naizmenicno toplo-hladno i ponovo se vracam mokre glave i uzivam u setnji a spoljna temperatura je tad misko pisko za mene. :svekul:

Sve vas ljubim i zelim vam sve najboje gdegod da ste. :drugari: :zdravica: :veselica:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Svim Ratnicima koji danas slave Bajram zelim sve najbolje od srca!
Bajram Šerif Mubarek Olsun! :zdravica:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Članice dobar vic, a bojim se da će doca dugo čekati gledajući kroz prozor, he he he
I ja se pridružujem i čestitam Bajram svima koji slave!
ImageImage

Image
Žiko dobro je da samo dolaze u proleće i jesen. Volim ih jako ali ipak su to divlje životinje.
Bilo kako bilo, nadam se da si lepo spavao i da je pred tobom divan novi dan! Uživaj u njemu i pozdrav iz toplog i jako toplog Novog Sada do sutra poslepodne, jer su rekli da će biti nevreme sa kišom, he he he svi se radujemo. Moja komšinica je rekla da će biti napolju do ponoći da se rashladi, he he he
ImageImageImage jeeeeeeeeeeeee padaće kiša!!!
Helov Najzad end evribadi jeeeeee! Hvala ti draga što si mi tako detaljno sve ispričala. Verujem da je to jako prijatno i zdravo. Ja sam bila samo jednom na sauni i bilo je davno. Uživaj draga i puni baterije! Pozdravljam te i ljubac!
ImageImage
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Pridružujem se i ja sa čestitkom slavljenicima.

Izgleda mi da niste razumeli post od trocifrene. To nije nikakav vic vec istinita priča, jel tako Zdenka? Sirota Tanja nit luk jela, na luk mirisala a da ga je bar osetila. Naravno da je moguće ostati u drugom stanju i bez poljupca. Setio sam se da je jednom drugaru, kad smo bili u vojsci, devojka ostala u drugom stanju a on nije dugo bio sa njom. Lepo nam je rekao čovek da je moguće jer je redovno slao pisma. Šta reći osim alal mu plajvaz
:shok: :aloalo: :totalnolud: :ruzha:
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Molim te DV pazi se. Cuvaj se kumim te, somovi su najopasniji pogotovo od pet, sest metara. Sa somom se nikad nezana sta se moze ocekivati. :ruzha:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jaspis »

Vecer svimaa, ljubim vas i grlim sve jako, uzivala sam ali falili ste mi moram priznati.
Danas sam se vratila s mora, predivnih 10 dana bez oblacka u dobrom drustvu :)
Pokusala sam pisati preko mobitela al mi nije islo, mislim ko zna, ako su osvanule neke moje cudnovate poruke ovdje pripisite to suncanici mojoj i mog telefona ;)
I daa, htjela sam iphone i dobila sam ga, ok ne onako kako sam ja zamislila vec na drugi nacin ;) opet svemir zna sta mi treba i kako jejejejejee..
I tako, uzivala sam na moru, upijala sunce uzivala u vodi, ma predivno je bilo samo je eto kratko trajalo al dobro, sta je tu je, ceka mene jos Dunav ;)
Odoh dalje citati da vidim sto ste pametno pisali...
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Post Reply