Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanita »

evo i tanite.izgleda u pravom momentu, na pravo mestu. nema greške :)
uletih u kafić, vidim Jo i Den kafendišu i lepo si zbore.kao i uvek. super. a i Pozitiva ima neke leeepe vestiiiii??? :)
Leci, Ziki, Članici, Sari, Tanjuši i svima ostalima, najlepši svetlostni pozdrav, onako blicajući, šaljem.. da se ,,zdravimo,,. blic je znak raspoznavanja ;) ( reče Bare, ja ne svetlim, ja sevam :D )
Elem, mene je poslednjih meseci vajb lagano usmerio na Lecijevu omiljenu disciplinu- samoposmatranje, i mogu vam reći, iako još nisam sumirala sve utiske, posle jedne moje duze ,seanse,- zadovoljna sam. :D kad se usvoje neke nove lekcije, onda nam zivot namesti i nove puteve, i lepo je koračati njima u ,novim cipelama,..
Šaljem vam ljubav, i druzimo se uskoro. :zdravica:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Eeeej tanitice zemo...pa djes' ba???
Baš sam mislila na tebe...znate, ja mislim na svakoga, ali samo ne govorim naglas. Npr. mislim se gde li nam je sančo. Pa Mišo iz Norveške. Pa ne znam gde se denula Mila. Pozitiva se bar javila. Ja bih volela da je neka nagradna igra ''Ko pogodi sta su pozitivine vesti'' taj dobija nagradu. Npr. da bude predsednik republike Svetlosti mesec dana. A mogli bi i da izaberemo predsednika onako iz fazona.
Predlazem Ziku za predsednika. Zbog dobrih veza na zapadu. Leci za ministarku prosvete. Jovana bi bila ministar unutrasnjih poslova: ona je najbolje na'vatavala trolove, zar ne? I neka Jovana odredi ko bi bio glavnu u agenciji za borbu protiv korupcije. Sarah bi vodila ministarstvo pravde. Ako je neko uvek bio u zlatnoj sredini i dobro sažvakao pre nego što je pljunuo, to je, vala, bila ona. Krijesnica naravno ministarstvo energetike. Treba li objasnjenje? DenVik ministarstvo saobracaja i veza. . Najzad ministarstvo turizma. Zelena žaba neka bude ministar informatike. Tanita ministarstvo za dijasporu. Tanjuša ministarstvo vanjskih poslova. Mare ministar šumarstva. Srecica je počela malo više da šeta po polju pa neka bude ministarka poljoprivrede. Akaša-nauka. Gagica miistarstvo kulture...eto. Vina npr. ministarstvo rada , a Spoygg premijer. Vojsku nemamo jer smo mi ratnici svetla i kogod nas napadne on se zaljubi u nas. Pa odustane.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Zdenka Članice, lepo si to izanalizirala, svaka ti čast. Samo nije za sebe ništa odredila pa se mislim na šta bi nju mogli da stavimo...ama ne, nisam to mislio...mislio sam koja pozicija bi joj odgovarala...ma nisam ni to mislio, mislio sam koja dužnost?

Možda Gospodjica Ministarka bez porfelja pa da priskoči i podmaže gde god zaškripi pošto je ona univerzalna i snalažljiva. Razmislite o tome a ja odoh da sanjam. :drugari: :zdravica: :ruzha:
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

odlicno Clanice , dopada mi se
ali ja na moju funkciju mogu da kazem '' a i gosta mi je vise dosta :D '' (na trolove se ovde misli naravno)
http://www.youtube.com/watch?v=tl7WAVGqJuw

SALIM SEEEEEEEEE ... ODLICNA RASPODELA !

pa Ziko ,Clanica je tajna obavestajna sluzba :kul:
mada , moze ona vise poslova da obavlja :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Jovana hahahahahahahahah...pa gde nadje ovaj video...hahahahahaha :rofl:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

''kojuuuu ce funkciju jos da mi DOdeLE !? '' xD
... a ti Clanice, ''metnula ruke u dzepove'' (a svi na funkciji) - e pa lepo primeti predsednik Zika :)

salim se, ovo mi je omiljeni video kada krenem da cistim. Smejem se samoj sebi. :)

a kad smo vec kod nabrajanja koga bismo voleli da cujemo, ja bih volela da dozovem Krijesnicu , imam nesto da joj pricam :) a nema je nesto cesto , ne znam gde je :( <3 <3 <3
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Hvala Leci ti si veliko srce. Pusa za tebe a i za sve ostale.
ATT00011118.gif
ATT00011118.gif (38.6 KiB) Viewed 744 times
image7.gif
image7.gif (65.27 KiB) Viewed 744 times
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Dragi moj Ziko, dok ti spavas i lepo sanjas ja zelim da ti se sve to i ostvari.
Ali " moram" kad sam vec dobila ministarstvo za turizam da ti kazem da je u mom" sluzbenom odsustvu", kada sam bila, jel, na moretu, do informacija da se oporavljas itd. nas ministar bez portfelja sve ucinio kako treba, kapa dole.
Ali. kao kod Nusica u Gospodji Ministarki," moram", da ti javim,da sam ja prva saznala, i pre tebe, hahaha, da si u bolnici. Salim se naravno. Bila je to gospodja " Zokica 52"
koja nije znala gde da postavi vest...To sam videla istoga dana i prenela u kafic, znajuci da se tu masa vise okuplja..Korpus delikti:
Dragi moji forumasi,
vec sam se mislila gde mi je partner, :drugari: nas dragi Zika, i naletim eto prva na vest, na temi " pitanja za Vinu i Ivana".
Obzirom da se ovde vise navraca i u nadi da se sto pre udruzimo i meditiramo zajedno i budemo s njim u mislima, prenosim (dati tekst da vas sve obavestim)

Ziko volimo te Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako i zelimo ti sve naaaaaaajbolje. :ruzha:
Korisnikov avatar
najzad

Postovi: 177
Pridružio se: 19 Jan 2013, 17:54
No, dragi moj, to je sada vec proslost i zato jos jednom kazem, sanjaj ti najlepse snove i neka ti se sve ostvari sto zelis pa da uzivamo svi i dalje ovaj prelepi zivot i da razmenjujemo divna iskustva bezgranicno.
Volim te najiskrenije.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Hvala draga Najzad. sad znam da ste, Zokica52, Ti i Zdenka uzdrmale forum odakle mi je pristizala ogromna kolicina pozitivne energije a rezultat toga znamo. Zahvalan sam svima i sve vas puno, bas puno volim.

Juce sam bio kod doktora i on mi je rekao da budem strpljiv jer ce uzeti nekoliko meseci da mi se energija potpuno povrati. Uporedio je opereacije sa hodanjem i kaze da sam toliko energije izgubio kao da sam hodao 150 milja. Sve se to polako popravlja, tezina mi se polako vraca. Puno krvi sam izgubio i to se polako nadoknadjuje.

Hvala najzad, i ja tebe volim. Svima zelim lep provod u Kaficu i ovaj mesec ja castim.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Zika wrote:Zahvalan sam svima koji čitaju moje postove koji imaju za cilj da stvore pozitivno raspoloženje, izmame osmehz na usnama i pokažu da život treba da bude balans ozbiljnosti i šale, veselosti i radosti.
Ti, dragi Ziko, :andjeo: stvarno uspevas u ovom balansu koji je za mene veoma vazan i puno mi znaci, zahvalna sam na tvojim spotovima i iscitavam ih rado, kao sto sam vec i rekla, na kasicicu kao najbolji lek, polako da mi duze traje, a evo jednog vrlo interesanog performansa koji zelim da podelim sa tobom.

http://www.youtube.com/watch?v=dnDeo0yhIws

Maratonac si ti i ja duboko verujem u tvoj rapidni oporavak a uz to saljem ti ogroman talas ljubavi i pozitivne energije :svekul: :drugari: :zdravica: :D :veselica: :ruzha:
Post Reply