Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Mare
Posts: 18
Joined: 15 Jul 2013, 17:17

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Mare »

Članice ideja za vladu je sjajna! :bravo: Mene posebno raduje što ću sarađivati sa toliko divnih ženskih osoba! :D Slažem se da g-din Žika bude predsednik i predlažem ispod njegovog predsedničkog portreta slogan - I MLADOST I ISKUSTVO! :D
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jaspis »

Jutro svimaaa
Ja po obicaju uzivam u jutarnjoj kavici i malo vas citam...
Ovih dana i nisam bas stigla na forum pa sam sad jedva docekala ;)
Idem danas kuci svojima :) jejeee
Kad dodem u N S javim se, nadam se da se niste svi razbjezali i da cu bar nekoga upoznati...
Sad se moze preko grane i na osobnu ;) nema vise cirkusa s propusnicama ;)
Ljubim vas sve skupa zajedno i odjednom, nabrajat nema smisla :*
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Malopre biram dinju u prodavnici i 'vatam sebe kako mi cure sline...hahahah
Želim vam svima lep dan!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Stalker
Posts: 100
Joined: 04 Jun 2013, 15:37

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Stalker »

Vreme je za bostan ljudi...
Vruć avgust a hladna lubenica zna tako da podesi atmosferu ispunjenosti da je čudo.

Prijatan dan vam želi stalker.
Ratnikov put je harmonija - harmonija radnji i odluka.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

http://www.youtube.com/watch?v=G3qMwV8zmds
Uz ovo djuskam ceo dan...
Bas je bio lep dan...Bila sam sa Den i Vikom I M.
Sa Viktorom sam imala premijerno izvodjenje Hamleta na zadnjem sedistu auta. Umrla sam osamnaest puta...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Kako sam se juče ''izblamirala''

Juče sam bila na piću sa DV i tema je bila njen dolazak u Bograd. I ja sam u najboljoj nameri (užas) pokušavam da joj pomognem tako što joj dajem neke linkove sa web kamerama koje snimaju saobraaj u gradu. Ko biva, kad dođe da joj pomognem da ne ulazi u gužve i da se bolje snalazi u gradu. Kažem najbolja namera. A žena lepo kaže meni kako ona uvek lepo prolazi u saobraćaju. Posle dodjem kući i kažem sebi:''Bravo biseru! Svo vreme ponavljaš i pričaš ljudima jedno. Sram te bilo!''
Elem, put do pakla je popločan najboljim namerama. Moja namera je bila da joj pomognem, ali neznanje i stari programi su uradili svoje. Bravo DV što nisi odustala od svojih uverenja. Tako je! U pravu si!
Nema potrebe za brigom u saobraćaju kad sam ja bezbedna, voljena i svugde stižem tačno na vreme i u mom životu je sve u savršenom redu.
Eto...idem da menjam i to uverenja.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Ej članu pa to svi radimo, samo što neki ne vide to kod sebe...A super je što ti posmatraš sebe i što umeš da se zaustaviš kada shvatiš da je nešto izlišno :) I isto tako je divno što imaš potrebu da olakšaš DV preseljenje :D i meni je drago da DV postaje naša sugrađanka :veselica:
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Jos sam u suzama, pa evo i vama

http://www.youtube.com/watch?v=Rt190ZRqGaw
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

:trazhi: Ma, dajte, ovde ne bi trebalo da bude straha, (mislim od suza) a vidim da sam vas ja razjurila, :pardon: niko ni da virucne. Sta je, nema radoznalih, :svekul: pa trebalo je da bude iznenadjenje a vi ono bas vas briga? :o
:kul: :kul: :kul:
Volim vas, pridjite suda. :mig: Slobodno :veselica:
Mozda ce nekome bas ovo sada da prija

http://www.youtube.com/watch?v=tnGwKOPX ... re=related

Odoh da "razgovaram sa Bogom"
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

Dobar nam lepi dan svima.
Najzad, moja podrška za ovo što prolaziš ( mada si lepo sama napisala da je to sad sve drugačije i bolje nego ranije)
vratila sam se sebi :bravo: , pa moje jutro opet počinje onako kako i treba, s mirom i zadovoljstvom
ovaj text me oduševio, moram da vam ga postavim , znam, to inače ne radimo, nije fer
http://ratnicisvetlosti.com/prevod/budite-mir/

volim textove "našeg" sajta.

"Kao biće mira, vi pravite veliki uticaj na svakoga oko vas. Skoro je nemoguće biti u potpunosti stresan u prisustvu nekoga ko se opredelio za mir. Mir je viša I brža energija – kada ste mir, samo vaše prisustvo će često poništiti nelagodu I tenziju u onima oko vas. Tajna ovog principa je sledeća: budite mir I harmonija koju želite. Ne možete je dobiti od nikoga I ničega drugog." ovo je deo texta, Vejn Dajer, za one koji nisu aktivni trenutno.


želim vam svima mir
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply