Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by gagica »

Izgleda da i ja postajem zavisna je li to ok? :pardon: Nikad pre se nisam slicno osecala...( a nikad pre gotovo i da nisam bila na forumu ) sve ovo mi je cudno... i upravo danas sam citala neke vase ranije postove kad nisam bila sa vama osetila sam neku jaku, cudnu povezanost i ne znam...i imam neki osecaj da su nam se neke ne bas lepe stvari dogadjale u isto vreme...ne znam malo sam zbunjena i sorry ako sam promasila temu samo znam da mi jako, jako prijate :ruzha: :ruzha: :ruzha:
P.S. Koliko sam puta ponovila cudno i jako :pardon: :pardon:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

Sve u redu Gagi, to rade zavisnici... :lol: pozdrav od jedne takve :veselica:
ja sam svaki dan ovde, u vise navrata( svaki sat, mozda, osecam se lose ako bar ne vidim ovu lepu plavu pozadinu sajta :budala: )
Mada, moguce da svi mi ovde smo u neku ruku zavisnici od necega, pa je slicno privuklo slicno...hahahaha .. pa se zato i odlicno razumemo i osecamo jedni druge ( ne sekiraj se, vecina nas to oseca ovde u najpozitivnijem smislu)

aaa ti nasi pocetni postovi, sto smo kenj...khm...bili pametniiii i svasta nesto smo prosli zajedno ( i tek cemo, tako je lakse)
Nema mnogih pametnih dusa ovih dana, kad se zavrsi renoviranje kavane, nadam se okupljanju.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by gagica »

Den draga :ruzha:
Uvek sam vise volela da se druzim sa pametnima a sad toliko vas na jednom mestu :zdravica:
I svasta sam nesto novog naucila od vas a sto cu jos....Divota :veselica:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Evo, ja ću biti pametna umesto ostalih dok ne dođu...

Nakon operacije grudi pita doktor pacijenticu:
- "I jeste li zadovoljni sa veličinom?"
- "Da doktore ali ja imam još jednu želju, želim da imam malo krupnije oči."
- "Nema problema, sestro pokaži gospođi račun."
.......................................................................

Pametni ljudi su uvijek puni sumnji. - objašnjava profesor filozofije - Samo su budale uvijek savršeno uvjerene.
- Jeste li sigurni? - pita Perica.
- Apsolutno! - odgovara profesor.
------------------------------------------------------

Raspravljaju se slikar, doktor i programer šta je bolje imati: ženu ili ljubavnicu. Kaže slikar:
- Pa bolje je imati ljubavnicu, to je veće uzbuđenje i veća inspiracija.
Kaže doktor:
- Pa bolje je imati ženu, to ti je sigurna veza i stabilnost.
Programer će na to:
- Znate šta, momci? Najbolje je imati i ženu i ljubavnicu. Žena misli da si kod ljubavnice, ljubavnica misli da si kod žene, a ti programiraš...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by gagica »

Ha, ha, ha, odlicni su ti vicevi bas si me nasmejala..
A znas onaj kad su pitali pravnika upraznjava li sajber sex a on kaze - kakav sex?
Onda pitaju ekonomistu a on ce isto kakav sex?
Pitaju informaticara a on ce sajber sta??
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :svekul:
Hahahahahahahahahahahahah
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Bravo za vicove :bravo: :bravo: :bravo: E nisam mogla a da se ne javim kada se pamet pominje :D Hoću da vas sve odreda pozdravim i da vam kažem da je pamet prevaziđana kategorija za ljude kao što su forumašiiii, više bih rekla da je ono što se može pročitati na ovome forumu unikatna mudrost nastala iz ljubavi prema znanju sebi i drugima...Eto ja to tako vidim :drugari:

I dodala bih još da pošto slično privlači još toga sebi sličnog, radujem se novim mudrim članovima i duhovitim takođe :svekul: Mudrost i humor su dobitna kombinacija za održavanja stanja budnosti :D

Naiđoh i na ovaj citat koje me oduševio :)
Tajna ludosti izvor je mudrosti. Mudar je čovjek lud od ljubavi. Onaj čije srce u razum zaluta tuđin je svom biću po hiljadu puta!
Mevlana Dželaluddin Rumi
Last edited by sarah on 26 Aug 2013, 01:04, edited 1 time in total.
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Aurora3 »

Dragi Ratnici, zaista dragi, hvala vam na savjetima, i pomoci, zaista ste mi pomogli u poslednjih par dana, (nadam se da cu uskoro i ja moci tako :) ), ujutro putujem kod rodjaka na more, i vjerovatno necu imati pristup internetu, pa cete mi nedostajati :( , ali ja cu misliti na vas i slati vam dasak mora, nadam se da ga volite. :)
I cim se vratim, ja se javljam. :)
Do tad mastajte, vjerujte, smijte se....i pijuckajte omiljena pica. :) :* :* :*
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Ivan Spg »

Hahahha ej super ste idemooo daljeeee!!!
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Šefe, ne brini sve je pod kontrolom...

http://www.youtube.com/watch?v=tc1VkJOpS8Q
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply