Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Mare
Posts: 18
Joined: 15 Jul 2013, 17:17

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Mare »

User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Frikou »

Biti ce i crteza a dotelevo svratite u moju galeriju :)
http://bauchk.deviantart.com/
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Frkou, zaista mi se svidja tvoja umetnost.

Nema nikoga u kaficu. Ipak cu ostaviti ovaj papir da procitate kad dodjete.
Hodao čovek plažom i ugleda lampu. Protrlja je da je očisti od peska, kad, koje li sreće, pojavi se duh i reče:
- Dobro, dobro, oslobodio si me iz lampe i znaš kako već dalje ide. Ali ovo je već treci put ovaj mesec i već ste mi dosadili pa se možeš oprostiti od tri želje. Možeš tražiti samo jednu.
Čovek duboko razmisli i reče:
- Evo vec dvadeset godina živim u Americi i voleo bih da posetim stari kraj. Ali aviona se užasno bojim, a na brodu imam morsku bolest. Možeš li mi izgraditi most preko okeana da mogu otići kolima.
Duh se nasmeja i reče:
- To je nemoguće. Zamisli koliko ljudi samo treba da se most izgradi, kako uopšte da stubovi dohvate dno Atlantika. Zamisli drugu želju.
Čovek se zamisli duboko i reče:
- Četiri puta sam se ženio i razvodio. Žene su mi uvek govorile da ne marim za njih i da sam bezosećajan. Voleo bih da mogu da razumem žene... da mogu da znam šta one osećaju, šta misle kad iznenada zaćute... da znam zašto plaču... da znam šta one zbilja žele kad kažu "ma ništa"... da znam kako da ih usrećim.
Duh reče:
- Hoćeš li most sa dve ili četiri trake?
I ja imam isti problem ali most jos nije sagradjen. Moracu da sacekam januar, kad se okean zamrzne, pa da dodjem kolima.

Sto se tice zena to je jednostavnije. Ako ona kaze da joj nije nista onda i ja prihvatim to. Ona najbolje zna stajoj je.

Medjutim ako place i kaze "Nije zbog tebe" onda bi se zamislio i istrazio ko je taj, toliko vredan tih retkih, skupocenih suza?
User avatar
ratnica svjetlosti
Posts: 31
Joined: 01 Sep 2013, 08:09
Location: SAD
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by ratnica svjetlosti »

Zika wrote:Medjutim ako place i kaze "Nije zbog tebe" onda bi se zamislio i istrazio ko je taj, toliko vredan tih retkih, skupocenih suza?
Ovo me je slatko nasmijalo :)
To je reakcija covjeka koji iskreno voli svoju zenu.

Prica me uvijek nasmije, kad god je procitam.
Ovaj put me je podsjetila na pjesmu Dragana Stojnica - Ja to znam
http://youtu.be/Ge9GZtnueMo
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Kako se Bosanac upucava ženskoj?
Priđe i kaže:

''Mala, đe ti je papirić?''
''Kakav papirić?''
''Papirić iz kog si ispala, bombon'ce!''


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Dobar dan mili moji, ja samo u prolazu.

Jel bre Clanice a gde je tvoj papir? :svekul: :lol: :ludiranje:


I jedna divna prica ...
KAKO OD SJEMENJA STVORITI PLODOVE

Neki je mladić sanjao da je ušao u veliku trgovinu. Za tezgom je bio anđeo i posluživao.
Što vi ovde prodajete? – upita mladić.
Sve što želite, odgovori uljudno anđeo.
Mladić počne nabrajati:
Htio bih:

- kraj svih ratova na svijetu,

- više pravde za ugnjetavane,

- velikodušnosti i snošljivosti prema strancima,

- više ljubavi u porodicama,

- rada za nezaposlene,

- više zajedništva među ljudima i…

Anđeo mu preda jednu omotnicu i reče:
- Izvoli. Ovdje je sjemenje, a ti se pobrini da od njega narastu plodovi.
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Vidim ja ziko da si ti u ovoj kafani najzivlji. Ubaci se I clanica sa pokojim vicem, mare ostvlja muzikicu, frikou crteze, a tanita sifrovane poruke :) Nedostajalo mi je druzenje sa vama. Jest mi nesto preozbiljan ovaj avatar :nempojma: , nekako mi ne lici na mene, I sama se iznenadim kada se ugledam :shok: sutra cu ga izmijeniti u nesto blesavije, kako I treba biti :lud: :lud:
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

tanjusa wrote: Jest mi nesto preozbiljan ovaj avatar :nempojma: , nekako mi ne lici na mene, I sama se iznenadim kada se ugledam :shok: sutra cu ga izmijeniti u nesto blesavije, kako I treba biti :lud: :lud:
Pa ne znam sta da ti kazem...
Isplazi se...
Nacrtaj brkove i naocale...
Zalepi samu sebe sampitom...
:ludiranje:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Ciao,Tanjusa, bas je lepo videti te opet, frizurica ti je super, no vrlo me zanima tvoj novi izbor.

Ja malo kriziram (zbog prestanka kafe ,haha) a i laptop mi je 'crko' pa se teze ukljucujem kuckanjem, no pratim vas
I prijate mi jako, volim vas sve , a narocito onog dezurnog sto viri i nadgleda :andjeo: hvala za muzikicu, crteze, viceve I drago mi je da se u sve vecem broju okupljate. :drugari: :zdravica:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanita »

,,Ona - Mačak,ne zaboravi večeras je fudbal. Ohladila sam ti gajbu piva,zovni društvo pa se dogovorite šta još da vam spremim za mezu..Posle ako ti se bude dalo ,uradiću ono što me moljakaš već 2 godine.
On- jel puno skršeno?
Ona- nije,samo levi branik...,, :ludiranje: :D

Pozdrav svetleći drugari
ps.još uvek idem na časove voznje :D
Post Reply