Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

. :bravo: :bravo: :bravo: :veselica: :rofl: :svekul:
Attachments
tako10.jpg
tako10.jpg (57.95 KiB) Viewed 532 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

O, moji ljudi i ljudice..veeeeeliki morski pozdrav.
Mi sad sa kupanja, u Crnoj gori smo i uzivamo ( ma, jok, bas nam je bzv)
Volim ovo, M,V i ja u sred uzivancije.
Necete verovati, ali falite mi, malkice...
Uglavnom, Jo, primetila sam da se ton foruma menja, na bolje. Sve vise je budnih, sve vise ima clanova koji i te kako imaju sta da kazu, a nisu pocetnici u ovoj prici.
Znaci, trebaju nam nove i ozbiljnije teme.
Druze Clan, zar ti to meni ne rece pre neko vece "sve je u redu sto se desava, samo ti vidis to i to tako,promeni fokus" jesam, najke mi, promenih fokus i odoh na more( sto i vama zelim)
E, ova divna voda, hvala joj, me uvek regenerise...svaku celiju..gle kad se vrnem pametnija, osvetljena.. :mig:
Pozdrav za Z, J, Ž, T, R, A,L, N, S, K, ...i ostale clanove aktivne i manje radioaktivne..
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Ivan Spg »

Pozdrav svima, vratih se sa službenog puta :D hahahaha i preživeh :D Vidim Den dogurala do skoro 800 postova, majko mila :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Dobar dan ljudi! :veselica:
Rastemo svi zajedno na forumu, družimo se i uživamo. Ali zajednica ovako puno ljudi je kompleksna, a svi imamo svoje faze i svoju dinamiku. Ipak mi se čini da nekako usklađeno plešemo zajedno. Ipak je najvažnije ono što radimo na sebi, kako rastemo, napredujemo, nazadujemo, sve što treba. Nekad nam se dijeli to, nekad nije zrelo za dijeljenje. Divno je što forum postoji i tu je kada nam zatreba i kada osjetimo potrebu da budemo tu - kao ja jutros.
Grlim vas sve i ljubim!
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Pozdrav svima..
Spoygg, jesu ti ispale oči??? Od tolikog programiranja...Lep si na onoj reklami od firme... :)
Evo vam malo razonode da vam lepo počne dan.
.......................................................
http://www.youtube.com/watch?v=zz2t_xA9LM4
......................................................
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Ivan Spg »

Jesu ispale al sam ih nekako vratio :D hahaha lol
Kojoj bre reklami?
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Dej ste ljudi :drugari: Den okupaj se i za mene koji put, uživajte u zasluženom odmoru :svekul:
Člance bona sjajno održavaš moral ratnika sa ovim vicevima :bravo: I jedan pozdrav veliki za admina našeg :)
Tnjuša pravo kažeš :) svako ima svoj ritam ovde, ali najbitnije je da svi zajedno doprinosimo ovoj uzletnoj atmosferi :D I baš je drgao što dolaze neki novi drugari i donose novu energiju...Sve vas ljubim uzdravlje :zdravica:
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by zelenažaba »

dobar dan dobri ljudi...i žene...i devojke... i penzioneri...i radnici ...i seljaci...i građani...i proleteri... i žabe
eto,kad vas sve pozdravih, da vam se fino prijavim i kažem:počela nova radna sezona! odmor gotov, odmorili se fino-hvala na pitanju dobro smo što i vama želimo.
idemo dalj ekroz ovu godinu,bližimo se sledećoj i napredujemo...svako na svoj način.
Uživajte u miholjskom letu dok ga ima, jer kiše već počinju.
pozdrav svima.... http://www.youtube.com/watch?v=mCWXhzUI ... bOQoxOqWSk
tanjušoo još malo i eto me kući :)
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Hitheroad91 »

hehehe pobeda!!! navukao sam rodjenu mati na ovaj forum. Samo jos da sazna kako da rukuje sa temama i to je to. Necu nista dalje govoriti samo da podelim radost sa vama!
A najverovatnije cu vec sutra morati da izbrisem svoj komentar da me ne bi provalila :))
A necete ni vi znati ko je ona,jer sam siguran da nece pisati u prvom periodu ista. Ratnici svetlosti uzivajte mi u ovom predivnom zivotu!
I pssst... evo bas sad meditira.. :)) osecam se cudno sedeci u ovoj sobi,sad mi dodje da izadjem napolje i pustim je da ostane totalno u svom miru...
User avatar
ratnica svjetlosti
Posts: 31
Joined: 01 Sep 2013, 08:09
Location: SAD
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by ratnica svjetlosti »

Hitheroad91 wrote: navukao sam rodjenu mati na ovaj forum.
Bas me slatko nasmija. Cudo je na sta sve djeca svoje roditelje mogu navuci. Uvijek je zabavno kad ih na nesta navucemo. :-D
Meni je licno bili zabavnije navlaciti moju babu na "bolji zivot", ili kako bi moji blizi rekli "pokvarili smo je".
Post Reply