Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da se upoznamo :D

Post by DenVik »

Hello, Zdravko, hvala na javljanju, bas zbog tih ohoho godina, jer je meni bilo malo nesto bezveze u pocetku da pisem, a sad me ne mogu ni vilama( kao orudje) skloniti sa foruma :nempojma:
I bas zbog zivotnog iskustva mislim da ces imati i te kako sta da nam kazes, nevezano za tehnike iliti autore. Zakon privlacenja je prisutan na Zemlji koliko i covek i verovatno i pre njega, kao i pozitivno razmisljanje..
Pa, pisemo se.
Dobro nam dosao.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Da se upoznamo :D

Post by jovanajovana10 »

Zrdavko , dobro dosao ! :)
nijvise od svega sto si rekao mi se svidja to sto smatras da nemas nikakvo znanje u vezi ovoga i da si pocetnik - to je vrh!
ja sam dosla ovde sa gomilom zapetljanog znanja i pogresnih ubedjenja i jako mi je bilo tesko. najbolje je kad si bistrar ko' voda i onda ces jako brzo da napredujes ;)
dosao si na pravo mesto :) ja sam ovde jako puno toga naucila i ovaj forum se ubraja u top 3 najboljih stvari koje su mi se desile u zivotu da sam uradila za sebe :)

jos jednom, dobro dosao ! :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Da se upoznamo :D

Post by Aurora3 »

Suri, dobrodosla!
Zdravko, dobrodosli!

Osjecajte se kao kod kuce, i svratite u kafance da nazdravimo za vas dolazak. :zdravica: :zdravica:
I ja sam od skoro ovdje, i presrecna sam zbog toga. Ostacu tu zauvijek! :D
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Suri i Zdravko dobrodošli na forum, vidim da vas je ekipa već ugostila i počastila pa još samo da vam ja kao redovni štreber i cepidlaka predložim da pročitate kućni red (imate link u mom potpisu koji se nalazi na kraju svakog mog posta) u kome se nalaze neke bitne ali zdravorazumske odrednice, mada mi se čini da vama i ne treba i da vi to već sve znate :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Da se upoznamo :D

Post by Suri »

Hvala svima na dobrodoslici, meni je izuzetno drago da sam naisla na ovaj divan forum prepun pozitivne energije i pametnih i vedrih ljudi. :andjeo: :ruzha: :)
Imagination creates reality. ;)
Zdravko
Posts: 23
Joined: 19 Sep 2013, 21:49

Re: Da se upoznamo :D

Post by Zdravko »

Hvala na dobrodoslici... Potrudicu se da budem zanimljiv i koristan sagovornik... Vidimo se, odnosno, pisimo se na nekoj od tema na forumu.

Pozdrav...
User avatar
Suncokret
Posts: 58
Joined: 03 Aug 2013, 02:54

Re: Da se upoznamo :D

Post by Suncokret »

Ja zaboravih da se predstavim, cccc... :D
Zovem se Biljana, imam 23 godine.
Volim cvece, mora, planine, zvezde, mesec, suunce,
boje, kisu, sneg, travu, celu planetu... :ludiranje:
U sustini volim prirodu.
Volim knjige, Hese mi je omiljeni, odusevljena sam
pesmom "Vera Pavladoljska", i tako. Pozitivna sam i druzeljubiva,
imam neke strahice :D i to cu da odbacim (to sam ODBACILA :rofl: )
Eto, tako. Forum je divan, savrsen, poseban, puno pozitivne energije,
divni ljudi, i divno je biti deo ovoga. :veselica:
Saljem vam pozitivnu energiju :**
viktorita
Posts: 4
Joined: 04 Sep 2013, 22:08

Re: Da se upoznamo :D

Post by viktorita »

Dobro vece dobri ljudi :) .Ja sa Jelena,imam 24 god,a osecam se ko da imam 12 :lol: ,volim zivotinje (inace sam vegeterijanac),idem na yogu ,teretanu,tae bo,trudim se da zivim zdravo bez losih misli i losih navika (koliko je to danas moguce),volim planine,bezazlene i spontane ljude ,a najvise decu...Pratim ucenje Moojia,Oshoa,Nat Hana,De Mela itd,ne gledam televiziju,ne citam novine,i u opste nisam u toku al meni je tako cool :D
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Da se upoznamo :D

Post by sarah »

Hoću da poželim dobrodošlicu svim novim članovima familije ratnika svetlosti :drugari: Ovo je pravo mesto za sve one koji su u potrazi za sobom, želim vam svetlost na tom putu spoznaje, i da upoznate sebe i radost stvaranja sopstvene sreće. Živeli :zdravica:
viktorita
Posts: 4
Joined: 04 Sep 2013, 22:08

Re: Da se upoznamo :D

Post by viktorita »

hvala sarah :)
Post Reply