Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Kafance je opet prazno. Izgleda mi da, od kako ga je Zdenka ocistila i Monja okacila ogledalo, svise boje da udju da ga nebi zaprljali. Ja sam se obrijao, cak sam se i istusirao, lepo se obukao pa i cipele izglancao a Kafic zatvoren, nemam gde da izadjem a subota je uvece, :lud: :aloalo: :ludiranje:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Trenutno meditiram u nekoj prirodi...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Hitheroad91 »

Malo sam nikakav danas i obeshrabren, ali bolje moze da bude i verujem da ce biti.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Kad si vec u Kaficu probaj koktel LJUBAB-VERA-NADA sa nekoliko kapi samopouzdanja. :zdravica: :drugari:
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Frikou »

Opet ja vrnuo da se javim :) u poslednje vreme su me poceli zanimati ljudi koji su inovativni tipa ljudi koji nesto izmisle sto bi koristilo drugim ljudima,pre nekio dan je na jutarnjem programu bio jedan decko iz mog naselja,on je izmislio neki grejac za neki lek,jer njegova mama je morala da prima taj lek samo kao zagrejan,jos par komada tih grejaca je poklonio bolnicama ovde kod nas,POKLONIO?? Eeej to je danas luksuz.pokloniti nesto zaista vredno,e sada ja ne mogu da se setim njegovog imena,ali u svakome slucaju svaka mu cast,mene je inspirisao :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Juce ja dobijem od neke travarke ulje crnog kumina. Nikad cula. Odem na net da proverim i padnem u nesvest od odusevljenja! To je neka turbo giga mega biljka, svasta lepo pise. Ukus je malo cudan pa sam ga ''turila'' u ajvar i bio je lep. Svima preporucujem da odu i informisu se o ovoj biljci. Posebno onima sa malignim obolenjima.
Ala je to lepo kad mi stizu tako divne stvari. Cmok za sve!
Pooooozitivaaaaaa, kad ce ta beba???
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Iskrene čestitke svima koji danas slave Bajram! Želim da ga proslavite u zdravlju i veselju! Inače,evo sedim sama u kafiću,napolju pada kiša. Gledam kroz prozor i vidim kako se priroda kupa. Vidim da uživa. Pozdrav svima!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by pozitiva »

Dobar dan posle duuuzeg vremena
Pa clanice da ti odgovorim sad sam uskoro na pola,beba ce da nam dodje negde u aprilu : )))))))))
Inace i ja uzivam u prirodi,kisi,suncu,vetu,uzivam u trudnoci,svi me paze,maze,uzivam u roditeljstvu,u mojoj divnoj devocici,ponosna sam mama!!!! : )))))
Inace uzivam u ljubavnim filmovima,ponekoj akciji ili SF ,gledam i petu sezonu vampirskih dnevnika,jupiiiiii svakog cetvrtka nova epizoda a petkom sa prevodom
Uzivam u emisijama na omiljenomi kanalu TLC,uzivam u svemu,uzivam u zivotu,zaista
Volim ovaj zivot
Uzivam kad radim na poslu
Uzivam sa prijateljima svakodnevno
Uzivam jer mi ustaju u autobusu,uzivam u ovom stanju
Uzivam u zdravoj ishrani- vocu i povrcu,hvala mu sto postoji
Uzivam ponekad i u pomfritu iz meka,
Uzivam u grozdju koji nikad u zivotu nisam jela a sad ga jaaaako volim
Uzivam u tome sto ne pijem vise kafu,tako sam i saznala da sam trudna,
kad jedan kafaros ne moze da pije vise kafu
Uzivam u svakom danu ,satu,minutu,uzivam ,uzivam
Uzivam u ljubavi a danas i jos veci povod,danas moj dragi i ja slavimo 15 godina od kad smo zajedno
Od 98e!!!! Jupi
I dalje se volimo,spasismo svi mi nas brak( iako sam u braku tri godine)al nema veze,zajedno smo 15
Hvala forumu na tome,sto ste svi kojo ste tu bili tada da me bodrite,olaksate i objasnite kako da resim svoj problem
Volim vas
Veceras idemo na pohovane banane u kineski restoran :)
Nasa tradicija vec 15 godina!!! : )))))))))))
I da isfilozofiram za kraj
Verujte i ostvarice se!!!
Samo cvrsto verujte!
Volim vas
Citam vas
Al uzivam u toliko toga da ne stignem da vam pisem
Ovaj zivot je divan!!!!
:veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Frikou »

:veselica: nakon opvog posta pozitive samo mogu :veselica:
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Vina »

Pozitivo, divno, divno! Želim ti sve balončiće ljubavi i flafaste mede, happy family! :) love kiss
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Post Reply