Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Danas sam u šumi našla dva bačena kučeta. Neko ih je ostavio u džaku. Niko ih neće. A ja imam oštro protivljene od strane ukućana. Danas sam im dala da jedu i ostavila ih u nekoj napustenoj kući. U suštini niko ne sme da zna jer se seljaci bune protiv jer oni konstantno tako ostavljaju višak kučića da ugine. Inače ih potpuno razumem i ne krivim,ali ja bih želela ne samo prežive nego da se negde lepo prihvate. Obozavam kad negde vidim da zivot opstane i da maleni nije ni slab ni jak dokle god je uskladjen sa Izvorom. Elem,ja ne mogu da ih udomim jer nemam ta prava,ne smem javno da ih nosim okolo. Ali mogu da se igram sutra i da se mazim. :) Ajmo jedna meditacija kogod ima vremena kako je sve u redu i kako su svi srecni i kako male cuke neko uzima. :)
Attachments
Fotografija1501.jpg
Fotografija1501.jpg (148.05 KiB) Viewed 699 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Članice, divno je da si ih nahranila i spasila, a svima nama ostaje da zamišljamo dva mala anđelčića kako žive u divnom i toplom domu sa divnim ljudima punim ljubavi. Ima mnogo takvih ljudi. Kučići su radosni, srećni i siti. Jeeeeeeeeeeee :)

Da se svi zajedno podsetimo, šta je to ljubav? Ljubi vas Leci.

http://ratnicisvetlosti.com/clanak/ljubav-si-ti/
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Hitheroad91 »

Krijesnice - imam stolcic na kome drzim svece,slike mojih buducih manifestacija,sat iz fazona "time is now" ,moju sliku iz 5. razreda sa odeljenjem radi trenutnog povezivanja sa proslim ja njegovim integrisanjem,tepih iz Indije heheh salim se,imam neki fus kineski.. i dnevnik pozitivnih afirmacija s' kojim se trudim da menjam programe u mojoj vugli. U sustini sve sto bi trebalo svaki dan da me podseti da ne trebam odustati od pozitivnog razmisljanja :) :) :)
Krijesnica

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Krijesnica »

Divno, sviđa mi se :bravo:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Pozdrav svima! Lepe vesti: pronašli smo dom za cuke. Kiki i Riki (tako sam im dala imena :) ) će imati lepe uslove. Rikija je večeras odneo deda kao poklon svom dvogodišnjem unuku. Zivece sa dobrim ljudima u kući sa dvorištem koje je ogradjeno i neće biti na lancu. A Kikija smo smestili u neku napuštenu štalu sa senom,nahranili i sad spava a gazda dolazi po njega sutra-novi komšija koji je tek napravio kuću i uselio se i kaze da je baš zeleo cuku kad se useli da ima. Takodje je dobar sa zivotinjama i Kiki takodje neće u lance! Hvala svima za pozitivnu energiju! Ovo je ispalo fantastično. :)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Kakva slucajnost, sinoc sam grickao kikiriki i mislio na te tvoje kere i nisam mogao da zaspim. Bas mi je drago da si ih udomila,
Sad jos da udomimo tebe, da nadjemo neku dobru kucu gde ces da imas sve sto pozelis pa da mirno spavamo.
Krijesnica

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Krijesnica »

User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

Krijesnice , ja na to kazem, sa naucne strane, da je hvala Bogu covek nastavio da evoluira (sto mu dodje i za ocekivati i neminovno je) i da smo konacno u sve vecem broju poceli da budemo svesni toga i drago mi je sto masa ljudi ide ka tome da to prihvati i uoci. :) sve vise primecujem prihvatanje kolektivne svesti i uocavam da ljudi govore o tome (malo se zakon privlacnosti za to i postarao jer tako gledam na stvari) da svima bude bolje.
bas sam juce slusala o tome na twu (ja uvek ukljucim tw kad treba nesto da cujem) da bismo verovatno cuda napravili kada bi se svako molio ne samo za sebe vec za sve nas. pa, konacno da i mi svi malo dodjemo svesti :D od kako postojimo poslednjih 20 000 godina (koliko se predpostavlja) za koje nam se velicina mozga utrostrucila sto naravno nesto znaci za celu ovu pricu. ja volim da sve ove divne dogadjaje podkrepim naucnim cinjenicama, nista nije slucajno ;) :)
...sta da kazem drago mi je ;) podrzavam ! :) samo jos da razgranicim sta je 23. studen ? novembar? decembar ?

SRECNA MI GODISNJICA NA FORUMU ! :) :) :)

inace, meni su se gotovo sve moje zelje manifestvovale! :) :) :)
ja sam u cudu pomalo jos uvek ali tako je. preserecna sam ! :)
zelim svima isto
svakog dana otkrijem manifestaciju svoje zelje neke lepe i zaista sam presrecna i prezadovoljna i jako verujem da to moze svako.
ja sam srecan covek :) i to traje vec par meseci tako i nece da nikada prestane ! hvala svima sa kojima sam razemenila iskustva ovde za godinu dana koliko sam tu :) jako mi to puno znaci i volim vas sve:)
ali smatram da je za promenu stvarno potrebno tih godinu dana raznih faza i iskusenja i neprestalnog ucenja u situacijama.
moja promena od dolaska ovde je meni jako uocljiva postala :**** svima
sve je ostvarljivo ;)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Krijesnica

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Krijesnica »

Studeni je novembar :) Odnosno, danas se otvara taj portal... Hoće li još netko izvoditi meditaciju navedenu u videu? Bilo bi lijepo da napravimo to kao grupa, da skupimo što je više energije moguće i rasujemo je po čitavoj Majčici Zemlji :D Mislim da bi se to itekako osjetilo... Prošle godine sam sudjelovala u tri globalne meditacije na specifične datume kada su se događala nekakva nebeska poravnanja, meditiralo se po par minuta ali cijeli svijet u isto vrijeme. To mi je bilo jedno od najljepših iskustava ikad, osjećati toplinu kako ti obavija srce, lakoću u tijelu, lakoću disanja.. Potom se sastaneš na fejsu i čitaš kako su svi imali ista iskustva, ma predivno nešto. :andjeo:

I sretna ti godišnjica draga Jovana, jako se veselim tvome napretku i rastu! Samo neka si sretna i uvijek pozitivna, to je jako lijepo. Ja sam sada u stanju kada više ne osjećam potrebu da si nešto prizivam u život, da privlačim stvari i ljude...ostvarila sam posebnu vjeru u svoje Više Ja koje mi uvijek daje sve što mi treba kako bih rasla i bila što bolja u svemu što radim... Prepuštam se i dopuštam da sve dolazi samo, radujem se svakom novom izazovu. :D
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by tanjusa »

Draga Jovana, srećna ti godina sa nama i srećne ti sve buduće manifestacije.
Nisam dugo svraća u kafić, a ipak sam na neki način bila tu i evo me sada ušetam lako i osjećaj je kao da sam se kući vratila, tu su ti ljudi koje razumijem, koji razumiju, koji pričaju o stvarima koje osjećam. Moje manifestacije pljušte:) i sada mi je to tako normalno, nekako sasvim prirodno, više im se i ne čudim. Srećna sam, živa sam i budna sam i svjesna da toliko toga još imam da naučim. Čini mi se da je okean neotkrivenog ispred mene, a ja učim kap po kap, sa radošću.
Ima faza kada čitam, čitam, pričam sa vama, razmjenjujem, upijam i onda, u nekom trenutku znam da je vrijeme da se povučem i "krčkam", upijam u sebi sve što sam otkrila. Onda se opet vraćam po još znanja, po još iskustava...Uživam dok rastem.
Ja ću meditiratu u 22:11 večeras.
Grlim vas sve!
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
Post Reply