Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Hvala dragi moji stari, Den i Ziko i noviji Stalkeru i hvala svim forumasima za sve trenutke koje provedoh uz vas.
Mnogo ste me naucili i pomazete mi stalno i mozda delujem neaktivno no s razlogom sam vec duze citac, ne bih
ovog puta o tome, no osetila sam se prozvanom (Ziko tebe ne moze nikoooo da zaboravi a narocito ne ja, please ostavi mi
E-mail adresu u pp.)
Ja vas jaaaaaaaako sve volim i zelim vam svima najbolju Novu Godinu do sada.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

Srecna Nova godina svima :) !!!!
sa malim zakasnjenjem ali bolje ista nego nista ;)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Dragi moji ratnici svetlosti, neka vam ova godina donese sevtlost, radost i ljubav ...a sve ostalo će da prati ... :andjeo:
Attachments
Srećna Nova!
Srećna Nova!
cestitka.jpg (133.33 KiB) Viewed 1525 times
User avatar
Mare
Posts: 18
Joined: 15 Jul 2013, 17:17

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Mare »

SREĆNA NOVA GODINA svima! I sve najbolje!!! :D
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Зоран »

Srećna nova godina i puno divnih, malih, trenutaka koji ulepšavaju život...:)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

RECEPT MIKE ANTIĆA ZA USPEŠNU GODINU

Uzeti 12 meseci, dobro ih očistiti od gorčine, sebičluka, cepidlačenja i straha. Svaki mesec pažljivo iseckati na 30 ili 31 dan, tako da je zaliha dovoljna za godinu dana.
Svaki dan posebno ispuniti nadevom: od jedne trećine rada, trećine duševne vedrine i trećine humora - uz dodatak tri kašike optimizma, jedne kašike strpljenja, zrnceta ironije i prstohvata takta. Tu masu preliti obilno ljubavlju.
Gotovo jelo ukrasiti buketićem sitnih pažnji i servirati ga svakog dana, sa obaveznom vedrinom, uz šolju dobrog osvežavajućeg čaja.
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Miso »

Prvo svima da pozelim srecnu novu godinu, da je prozivite lepo i uspesno.

Nije me dugo bilo na forumu pa bi pisanje o svemu sto se izdesavalo moglo da potraje do ujutu. Ali, zbog nekih prijatelja ratnika sam duzan da se javim.
Procitao sam jako puno knjiga i tekstova, radio afirmacije, meditirao, sastavljao neke energije u jednu i dolazio do licnih uspeha u trazenju svega.

Jedno vreme sam bio zagrejan za ruse koji dolaze u BG da drze seminare ali su im cene bilo nenormalno visoke pa sam samo odustao sa postovanjem njihove filozofije. Trebalo je da dodjem u novembru u BG na taj seminar ali sam digao ruke zbog cifre, medjutim ipak sam dosao u dato vreme zbog bolesti majke. Eto jedan odgovor koji objasnjava energiju misli i zakon privlacnosti. Neki vec znaju da sam jurio za poslom zadnje 4 godine i da je izgledalo nemoguce naci ga ali, ja sada radim u istoj firmi od koje sam dobio odkaz. Trudio sam se da se zaposlim svuda gde je bilo moguce ali ne i tamo, medjutim sva ona energija koju sam ulozio da bih se zalio na bivsu firmu je jednostavno legla i ja sada radim tamo gde sam hteo pre 4 godine da nastavim. Ovde se opet vidi da ZP vredno radi za mene samo sa zakasnjenjem.
Moja zelja da odem na seminar rekonekcije od pre 2 godine je vec u ostvarenju, odoh za Pariz u februaru. Majka mi je bila odpustena iz bolnice da bi umrla kuci medjutim nije, danas mesec dana posle izlazka zivi sasvim zdrav i normalan zivot. Dve nedelje sam radio na njenom lecenju. Komsiluk koji je bio iznenadjen njenim oporavkom poceo je da dolazi na tretmane. Zovu me ponovo da dodjem o njihovom trosku.
Kako je sve ovo uspelo? JEDNOSTAVNO, nisam imao otpor prema zeljama i mislima, uspeo sam da se ocistim od prljavstine koja se skupila. ZP ili tajna, Chi, prana ili Orgon, sve jedno kako ih zovemo, one struje svuda oko nas treba ih samo pustiti svim srcem i ljubavlju da nam pomognu. Ne treba ih sprecavati jer je univrzum prilagodjen da nam da sve sto pozelimo.

Sada cu vam dati jedan naslov koji bi trebalo da procitate i odvezbate " E na kvadrat" Knjiga se nalazi vec prevedena u knjizarama i nije skupa. Jednostavna je za shvatanje a pravi cuda kada se pravilno primeni.

Pozdravljam sve koji su mi pomogli a da nisu bili ni svesni da su to uradili. Ima vas nekoliko i ljubim vas.

MISO :drugari:
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Monja »

Srećna Nova Godina, dragi ljudi!!!
Sve najbolje... :zdravica:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
Krijesnica

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Krijesnica »

Dragi moji, neka ova godina za vas bude godina uspjeha, napretka, pozitivnih promjena i uzdizanja na svim nivoima! Neka vas ljubav, radost i bogatstvo okružuju sa svih strana! Želim vam pregršt vrhunskih iskustava kojih ćete se prisjećati s osmijehom.
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by John Work »

Hvala svima! :zdravica:

Pridružujem se čestitkama, i želim Vam da budete srećni i radosni u 2014. :veselica:
Post Reply