Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Plava Sirena
Posts: 7
Joined: 13 Nov 2012, 00:38

Re: Da se upoznamo :D

Post by Plava Sirena »

Pozdrav svim clanovima foruma! Ja sam Plava Sirena :) Dosla sam na ovaj sajt, najverovatnije, vodjena pozitivnim mislima i verujem da cu ovde saznati dosta toga novog i podeliti svoja iskustva sa drugima, a ako nista drugo - dobro se zabaviti. :)
nikolarab
Posts: 2
Joined: 12 Oct 2012, 19:11

bok

Post by nikolarab »

bok ja sam nikola s Raba i jako mi se sviđa vaša web stranica i you tube kanal
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Re: bok

Post by Noetic Sparkle »

DOBRODOSAO NIKOLA SA RABA!
NOETIC SPARkLE
Zvezdica
Posts: 10
Joined: 24 Nov 2012, 00:10

Re: Da se upoznamo :D

Post by Zvezdica »

Ja sam Zvezdica iz Leskovca.Imam 20 god. Godinu dana sa ZP- a sam promenila zivot za 360 stepeni!juhuuuuuuuuuuuuuu

Hvala Vina sto si me cimnula da zavolim ono sto jesam,prelep osecaj!
Svaki dan je poseban zivot, posto se moj zivot zavrsava kad uvece legnem da spavam,onda se ne druzim sa strahom i krivicom :)
Uradim jednu stvar ali kvalitetno, ucim 5 min ali fokusirano...

Prihvatam radosno sve promene koje mi zivot donese!
User avatar
Maya
Posts: 4
Joined: 27 Nov 2012, 13:46

Re: Da se upoznamo :D

Post by Maya »

Iako je sasvim jasno da red i običaj nalažu da se kada se nađete u društvu novih ljudi prvo i predstavite, ja onako očarana svim divnim pjesmama sa pozitvnim tekstovima nisam stigla na prvu da vas pozdravim. Dobro , zovem se Maya .Iz Sarajeva sam . Interesovanje za afirmacije i sve što ide uz njih -knjige afirmativni filmovi ,literatura itd... sam dobila onog momenta kada sam pogledala film Tajna. Od tada moje intresovanje raste iz dana u dan,učim ,tražim ,čitam ,gledam naprosto uživam u novim spoznajama ali i rezultatima koje sam već postigla i koje tek treba da realizujem...... sve u svemu biće mi veliko zadovoljstvo da ovdje na ovom mjestu učim od Vas.... do skorog tipkanja pčelica Maya
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Da se upoznamo :D

Post by Frikou »

Pozdrav svima,ja sam Bane iz Beograda sam.Eto dosao sam ovde jer su mi se svideli videi o opustanju,pre toga sam imao kratak fitilj i lako prasnem i naljutim se,ili umem da se uzivim kada nesto objasnjavam sa puno zara.Pre dva dan sam saznao za vas i evo drugo vece kako sma opusten.Inace volim da crtam i to je jedna stvar koja me isto opusta,mada cesto nemam inspiracije,voleo bih da jednoga dana zaradim od toga :) Ali videcemo,dug je put zar ne?
User avatar
Libra
Posts: 1
Joined: 10 Dec 2012, 14:26

Re: Da se upoznamo :D

Post by Libra »

Pozdrav, dragi Ratnici Svetlosti!
Zovem se Tanja (Libra). Udata, majka dvoje dece, prosvetni sam radnik. Uživam u svojoj deci, muzici, pisanju, čitanju, ručnom radu, životinjama, cveću...Ipak, najveći deo života provela sam "rvajući se sa životom" i osećajući konstantan bol i krivicu. Sada sam ovde jer sam, izgubivši snagu da se borim, uspela da osetim da je suština u prihvatanju. Nadam se da ćemo se družiti na obostrano zadovoljstvo! :)
User avatar
Tara
Posts: 5
Joined: 11 Dec 2012, 12:32

Re: Da se upoznamo :D

Post by Tara »

Kuc, kuc! Evo i mene, sviju vas pozdravljam i od sveg srca se radujem našoj razmjeni, podršci i druženju :)
Ja sam Tara, iz Sarajeva sam, imam 34 godine i već nekih 4-5 godina se intenzivno interesujem za Zen, meditaciju, yogu, pozitivno razmišljanje, zakon privlačnosti i sl.
Slučajno sam naišla na Vinin video-blog na youtubeu, došla sam ovdje, oduševljena pozitivnom energijom i entuzijazmom ratnika svjetlosti i njihovim plemenitim, nesebičnim dijeljenjem znanja, iskustva i dojmova, sa svima.
Zahvalna sam na tome :)
Out beyond the world of ideas of wrong doing and right doing, there is a field. I will meet you there. /Rumi/
adna1233
Posts: 7
Joined: 17 Dec 2012, 14:12

Re: Da se upoznamo :D

Post by adna1233 »

Caoo svima :)) Ja sam Adna i imam 29 godina...Iz Bosne sam...Danas sam se prijavila na ovaj forum i jako sam sretna jer vidim da sam virtuelno okruzena pozitivnim ljudima sto me naravno ispunjava...Sve mi se svidja na forumu...I ja sam u fazonu ucenja i primjenjivanja afirmacija i ostalih pozitivnih stvari i mogu vam reci da sam pocela shvatati da volim sebe i da je zivot lijep.Mislim da nikad nije kasno za takve stavari,jer imam osjecaj da sam do neki dan voljela sve drugo vise osim SEBE I svog zivota.Nastavljam i dalje sa svojom misijom,zajedno sa svima vama :)) Veliki pozzzzz :)
User avatar
SanjaS
Posts: 5
Joined: 06 Dec 2012, 01:25

Re: Da se upoznamo :D

Post by SanjaS »

Pozdrav Svima,

Zovem se SanjaS, imam 33 godine i živim u Novom Sadu.
Do sada sam pratila vaš rad na YT, FB i internet stranici, a od nedavno sam postala član vašeg foruma, pa je red da se predstavim.
Oduvek sam smatrala da sam drugačija i da je svet drugačiji od onoga kako nas uče. Uvek sam tražila odgovore, ali niko nije mogao da mi ih da. Sve dok nisam dovoljno porasla i dok nisam, zahvaljujući internetu, naišla na more informacija od ljudi širom sveta koji su već plivali u tim vodama. Tako je sve počelo...
Sada sam svesna da od mene sve zavisi, da ne postoji ništa što ne mogu da imam i uradim...i da za prave stvari nikad nije kasno!
Volim da slušam ljude koji imaju šta da kažu i kada neko čuje ono što imam da kažem. Valjda sam zbog toga ovde.
Sve u svemu, nadam se lepom druženju i nadam se da ću mnogo toga naučiti od vas.
A sada odoh da kreiram svoj svet!

FEELGOOD!
:)
Uživajte u sebi, da bi drugi mogli da uživaju u vama!
Post Reply