Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
SpiritOfLove
Posts: 2
Joined: 26 Jan 2013, 14:41

Re: Da se upoznamo :D

Post by SpiritOfLove »

Pozdrav svim ratnicima svetlosti! :)
Evo i ja konacno da se registrujem i da se predstavim...pre 3-4 meseca naletela sam na you tubeu na jedan Vinin video i tako je sve pocelo :) Od tog dana pocinjem sve vise da ucim i da duhovno rastem. Inspirativne tekstove, knige, afirmacije, filmovi, znakovi ma sve sto se tice mog novog razvoja prosto je samo dolazilo u moj zivot. Tj.privukla sam sama uz pomoc Zakona privlacnosti! Svaki dan sve vise i vise zelim da rastem i napredujem i da zivim u skladu sa svojom dusom...ali polakoi strpljivo radim na tome...jedna od mojih mana koju polako eliminisem bila je nestrpljivost i to sto sve hocu odmah i sada i uvek sam svaki cilj u zivotu da ostvarim odmah i po svaku cenu, ali zivot me je uvek vracao nazad dok nisam pocela da shvatam mnoge stvari...Slicno je bilo i sa Zakonom privlacnosti iako sam film odgledala pre 5 godina i mislila sam da sam ga razumela ali tada nisam.
Danas polako i strpljivo uzivam u svom novom rastu, svaki dan otkrivam nove filmove, knjige, tekstove, citam vase postove i u trenutku pozelim da sve to skupim u jednu instant pilulicu i da je progutam i posedujem svo moguce znanje ali ipak se umirim i dopustam zivotu da se postara za mene i svaki dan mi dodeli dozu inspiracije bas u pravom obliku. uzivam u ovome :)
Promene u mom zivotu za ovo kratko vreme su OGROOOOOMNE! moj zivot je svakog dana sve bolji i bolji na svim poljima i o tome zelim da pisem i podelim svoja iskustva u odredjenim temama! MOj zivot je postao najlepsi san i bajka u kojoj uzivam svakog dana sve vise! Svakog dana sam sve bolja osoba koja siri ljubav, radost i pozitivnu energiju. Ljudi me prosto obozavaju i to primecujem i ZAHVALNA sam na tome beskrajno! Takodje i moja ljubav je svakim danom sve veca, volim svakoga i sve i sve vise sam spremna da primam ljubav i da je dajem!
PIsacu detaljnije o svojim divnim iskustvima za sada zelim samo da vas SVEEEE pozdravim i da vam se zahvalim na ovom divnim postovima, tekstovima ma na sveeeemu sto pisete i sto sirite ljubav i pozitivnu energiju! VOlim vas sve i pozdravljam i neizmerno sam zahvalna UNIVERZUMU i ZAKONU PRIVLACNOSTI sto vas je doveo u moj divan zivot i ucinio ga jos divnijim :) HVAAAAAAALAAA :D
Skokica
Posts: 1
Joined: 26 Jan 2013, 19:05

Re: Da se upoznamo :D

Post by Skokica »

Hej, hej ;)
Ja sam Alenka i živim u Ljubljani. Kako sam vas pronašla? Vrlo jednostavno. Jedne veći tražim po Youtube-u neko vrlo laku i jednostavno objašnjenje šta je zakon privlačnosti, kako sa time poćeti, kako ga živjeti... E, vidi, ...naiđen na snimak od Vine, onda dođem na vaš sajt i ... i od tad dalje vas svaki dan pratim (cca. mjesec dana). Vas dvojica ste super, pa kao naravno i svi mi ostali :)
Sada slušam http://www.youtube.com/watch?v=jUJdNZH2 ... ECAEACD4DB - predivne pjesme, samo ne znam kako da napravim downoload :roll:

Hug i pozdrav svima :)
Skokica
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Da se upoznamo :D

Post by pozitiva »

hvala krijesnica
hvala spoygg
hvala svima
a novima
dobrodosli
na dozu pozitivnog druzenja :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Da se upoznamo :D

Post by najzad »

Pa znaci, POZITIVA me je prva docekala.Bas lepo , hvala ti i ja zelim dobrodoslicu jos novijim clanovima,pa da poletimo svi zajedno u susret beeeeeeeeeeeeeeeskrajnoj ljubavi i da istu zracimo.Sve vas vooooooooooooooooooolim.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da se upoznamo :D

Post by DenVik »

Eh, jos se ne snalazim po forumima, ali ce nauci :oops: . Ja sam Danijela, imam 38 god, razvedena vec 10 god, imam preslatkog sina od 10 god, rodjenog sa Down sindromom, koji me je naucio i podsetio sta je ljubav, sta je nesebicno davanje sebe. Posle razvoda imala sam malo tezak period preispitivanja i samokaznjavanja, ali to je put koji sam sama odabrala. Okidac je bio originalni dvd The secreta, gde sam bila fascinirana Ester, a dalje je vec jedno lepo putovanje na kome planiram tooolikoo toga da uradim, podelim, naucim, zavolim, prihvatim, otpustim..dopustim..
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Da se upoznamo :D

Post by jaspis »

uh, ja pisem svugdje a nikako ovdje da se predstavim
imam 30 godina zivim u Zagrebu, studiram psihologiju i nadam se tj. cvrsto vjerujem da cu uskoro i zavrsiti taj faks
Bavim se tarotom i informatickom edukacijom
volim kristale i aroma terapiju...
Eh ovo je kao ono kad smo ispunjavali one leksikone daavno
Davno sam cula za ZP primjenjivala sam ga ajmo rec nesvjesno do prije odinu i pol negdje kad sam ozbiljnije odlucila uzeti zivot u svoje ruke
I eto osjecam da sam naisla na ovaj forum bas u pravi tren kako to obicno i biva
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Case.Closed
Posts: 34
Joined: 06 Feb 2013, 00:56

Re: Da se upoznamo :D

Post by Case.Closed »

Pozdrav svima :)

Imam 36 godina i zivim u RS. Posljednjih nekoliko godina zivot mi se okrenuo naopacke i sve je krenulo nizbrdo. Sto je najgore nikako da krene. Slucajno sam pocela da cackam po netu o zakonu privlacnosti, pozitivnom razmisljanju itd. Iskrena da budem, u pocetku dam bila mnooooooogo skepticna ali vrijeme je da pocnem da rusim te barijere i da preuzmem zivot u svoje ruke, a ne da ga diktiraju drugi ljudi i "slucajnosti". Zahvalna sam samoj sebi sto sam, poslije svega sto sam prosla, ostala normalna. Valjda je i to dobar pocetak. U svakom slucaju, odlucila samda energiju, koju sam trosila na ispravljanje raznoraznih gluposti i promasenih slucajeva, fokusiram na pozitivne stvari i sebe.

Ili u skracenoj verziji: Dosta je bilo, ajd' sad da okrenem list :))
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Da se upoznamo :D

Post by Hitheroad91 »

Ja cu vam se predstaviti kroz moje rep pesme :D
To radim,to volim,pa cemo se tako i upoznati :D

http://www.youtube.com/watch?v=A96TYbbze2o
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Da se upoznamo :D

Post by Hitheroad91 »

PS. Vidim da su svi pisali malcice opsirnije o sebi pa cu i ja dodati nesto uz repcugu. :) Imam 21 godinu i iz Beograda sam. Ucim jezike i mnoooogo sam srecan sto sam izabrao bas jezike za studije. Iz Mirijeva sam(deo Beograda) pa kako drugacije,nego da sirim mir,ljubav i pozitivnost!! hehe Sve vas Volim i ako vas ne znam,jedva cekam da se vise upoznamo! Ovaj sajt mi je rezultat mojih najdubljih zelja,prosto ne mogu da verujem sta je tehnologija ucinila. Ovo je ludo,dugo sam nosio pogresnu sugestiju u sebi (do pre nekih godinu dana) da sam sam u svemu ovome,jer nikad nikog nisam upoznao ko je spiritualan ili uopste MEDITIRA! Nikog nikada :D Valjda je to bio nacin mog zivota kako bih evoluirao! A citao sam ekart tola pre dve godine,radim trenutno proces prisutnosti od majkla brauna,meditiram vec par godina,volim,ljubav sirim,za to zivim! I da,srednju sam zavrsio u Egiptu. Majka mi je Egipcanka pa smo iz tog razloga to i iskoristili. Na faksu ucim arapski naravno. :) Sa 15 godina kad sam prvi put otisao tako u drugi svet da zivim,tad sam i najvise krenuo da se zanimam za sve ovo. Naravno za mene je pocelo sve od crkve i dzamije na neki nacin. Video sam da su i ovde i tamo dobri i losi ljudi. U cemu je razlika? :D hehe <3
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Član 257 »

Ovo je jedno kul upoznavanje! :)
Imam jednog druga u Beogradu čiji je tata iz Egipta. (Ili ipak, možda; mama...hm? nemam pojma :))
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply