Periodi sumnje/razocarenja?

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

:) pa, sta ja mogu sad da kazem?? Drago mi je da se nismo razumele, ali stvarno ;) . Ce te podrzimo, naravno.
I kad sad citam ove tvoje redove ja ne mogu da verujem da se ti bilo cega plasis, toliko je snage, strasti, volje, zivota u tvojim recima, da mi se cini da samo treba da to streses jednim potezom sa sebe i ode ti..mozda otuda te fobije, da budes tu gde upravo jesi jos koji sat( ZBOG DRUGIH, pomalo zbog sebe). Za koji dan ode ti za svojim snom :D
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jovanajovana10 »

:D
i ti si takva, samo sto to izgleda jos ne znas
ili nisi svesna koliko si puna snage, strasti , volje, ljbavi, zeljom da pomognes sebi i drugima .....

kada sam zavrsavala osnovnu , najbolja drugarica mi je napisala stih na obicnom malom papiru : ''Kad podjes novim putom stvarajuci nove ideale , kad sretnes prijatelje nove ne zaboravi prijatelje stare'' :D mala decija pesmica, DRZIM SE TOGA JOS UVEK ;)
postaracu se da kad odem, odem svojim autom i odplivam do ostrvceta iz snova ;) :)

udaljili smo se malo od teme ... mada ovo je sam pocetak teme jer peridu sumlje i razocarenja redhodi pokusaj da se oslobodimo necega ili resimo ciljano nesto

ne zelim da pisem svoje utiske o sumlji i razocarenju nego da uz vasu pomoc uspem :) iz prve :) ko pita ne skita :)
poljubac draga DenVik
:* :* :*
(a i stoji to da pomazuci drugima mnogo pomazemo sebi , prosto ne znam da izmerim kome onda vise pomognemo sebi ili drugima tako sto prolazimo kroz tudja iskusta, prepreke, nedoumice...)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Cvetak
Posts: 8
Joined: 04 Feb 2013, 16:41

Re: Obaveštenja o forumu

Post by Cvetak »

Ljudi, kako da se aktiviram, dosadno mi je, konstantno mi je dosadno? Nezaposlena sam, imam dete, muza studenta. Nikakva primanja, tuzna sam. . . Sta cu? Ne kukam, samo trazim savet jer ne vidim izlaz. Hvala.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by jovanajovana10 »

Cvetak, ✿ ❀ ✿ ❁ ✾
koliko si ti srecna osoba, bojim se da to ponekad ne zeboravis ...
imas muza koji ce zavrsiti fakultet i dete i njihovu podrsku i ljubav , dom, mir (koji ti nazivas dosadom) , imas sve!
ja ti iskreno zvidim !
jer tezim ka tome jer tako zelim taj takav zivot za mene ...
kada se ponekad setis stvari koje nemas seti se onda isto tako i onoga sto imas i sto si SAMA stvaorila nije to za podcenjivanje nimalo. sagradia si sebi divno okruzenje puno ljubavi (sto je jako tesko) ako si to uspela uspeces sve sto pozelis jer imas njih da te guraju napred
zato si i tuzna , zato sto ne mozes da ispunis svoja neka ocekivanja
onada bolje razmisli koja te to snaga gura da imas takva ocekivanja?
vrati se na startnu poziciju (resetuj se )
to su oni ? jel' tako ?
to je ta neverovatna snaga koja te tera da napredujes ,jer te vole i jer ih volis...
upotrebi tu snagu u svoju korist :* ;)
(... i zasuci rukave)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by Brida »

Sta raditi kad ste dosli do krajne tacke izdrzljivosti? :cry: Provedete dane,mesece,cak i godine razmisljajuci o onome sto zelite,shvatite da nista niste promenili.Izgubili ste dragoceno vreme koje ne mozete vratiti.Mislim da provedemo pola vremena razmisljajuci o tome sta zelimo,a pola vremene o strahovima,sta ako ne dobijemo to sto zelimo.Zivot ide.Treba li reci samom sebi sta ce biti ako ne dobijes sto zelis,nista nece biti,nece biti smak sveta.Treba li reci,ok.soba do koje mi je stalo,me je zaboravila,zivi svoj zivot,na neki nacin prihvatiti kao cinjenicu.Nemam posao koji bih volele,pa sta.Iskreno ljudi toliko mi je tesko,da jednostavno dodje da odustanem od svega,svih mojih zelja,i da pustim sve...
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

Pustis muziku i ludiras se, Sanco :) , pisi, crtaj , nemam pojma, sta te ispunjava? Onda kad si na pragu promene tada je mrak najcrnji. veruj mi. Kakvi strahovi, kavi bakraci, ego i slicne iluzije. Sve je to samo iluzija u tvojoj glavi. Ali opet sa druge strane, postoji samo ono u sta ti verujes i cemu dajes znacaj, onda to i raste( zavisi kog vuka hranis) i to je jedina istina.
Ubedjena sam da ima promena u tvom zivotu, mene je zahvalnost za ono sto imam pomerila sa dna, pa sam onda shvatila da sam ja itekako srecna zena, oni sto nisu tu-ne treba ni da budu tu. To je uvek tako. Ali cu zato dozvoliti novim ljudima da pridju u moj zivot, jer zelim za sebe samo najbolje :D . Novi dogadjaji, nova mesta, Ratnici svetlosti su mi pun pogodak :mrgreen: .
Daj sebi ljubav, razumevanje, postovanje za sve do sad sto si sebi uradila...i OPUSTI SE...u tome je caka.
I da, nama na forumu je stalo do nas, do tebe, do svih..tu smo ako nesto treba. Bilo ko da se javi, znaci da tako treba.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by Brida »

Hvala :D Cinimi se sto se vise trudim,manje uspevam.U pravu si,treba da pokusam da ne mislim,na odredjenu osobu,na posao(nikako da nadjem).Treba da se zahvalim,za ovo sto imam,da ne zalim za onim sto nemam.Treba da kazem,sama sam,lepo mi je.Samo dato i primenim... ;)
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

Ne trudi se, to mi zvuci kao da kopas kamen ;) , znas svi veliki u ZP pricaju da je poenta tacka sadasnjeg privlacenja. Najvaznije je kako se SAD osecas, to i privlacis. Na zalost( po tebe sad to je tako) , ali na radost po tebe za koji dan ces da uzivas u tome. Ja sam stvarno krenula od nule, kad citam ovu pametnu decu sa foruma koja nisu ni okusila zivot, a znaju sto cuda i sve ih zanima, ja se zapitam " da li sam ja to bila tako glupa"?
Ili sam prosto tako odabrala? Da, tako mi je lakse da razmisljam( cuj, gde jos da sam i glupava) :mrgreen:
Znaci mic po mic. Ja sam puzeci dosla do vrha jednog brda, da tako kazem, a cilj mi nije planina, moj cilj je nebo. I hocu da naucim da letim. I tek od skoro uzivam u ovom putovanju, svi su vazni, bukvalno svi i sve je vazno sto mi ide u susret( tebi).
Svako ima poruku za tebe, osluskuj, ispravi se kad negde podjes,koracaj sigurna u to da si bezbedna uvek, udahni zivot punim plucima i dozvoli da te voli.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by Brida »

Stvarno ti hvala :D Posto imam godina,pocinje da me hvata panika,da li cu,sta cu...ne dozvoljavam sebi da se opustim u pravom smislu.Da znas kao da kopam kamen :D :D Prihvatam sada,i da budem dobro raspolozena,valjda ce se sve doci na svoje.
Hvala ti,nadam se da cu uspeti. :)
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Periodi sumnje/razocarenja?

Post by DenVik »

Ah, ni godine ne postoje :D , jel ti to neko rekao? I naravno, uvek je pravo vreme za sve.A ovo je tvoje vreme, veruj mi.Za bilo sta, samo oslusni sebe i to prati, to je tvoj put.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply