Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Strong
Posts: 12
Joined: 02 Feb 2013, 19:44

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Strong »

Ma kraljica šta reći...
Hvala Sibb, sad mi je nekako sve jasnije...voleo bih da ima još 100 strana, pa da onako sa uživanjem čitam.Moja mama nakon što je pročitala sve što si napisala počela je ovo da primenjuje to mi je ulepšalo dan potpuno.
Hvala još jednom.
Ljubica
Posts: 18
Joined: 12 Feb 2013, 13:33

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Ljubica »

Ja sam u nekom periodu sumnje vezano za sve. Ponovo preispitujem sve, sve više nazadujem, prestala sam i sa afirmacijama i sa svim.
I ponovo onse sumnje u sve ove tehnike baš mi je neki krizni period :mrgreen:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Mila »

Period sumnje verovatno svakome naidje, ovo deluje "suvise lepo da bi bilo istinito". Ali, prija ti dok mislis pozitivne misli. Zbog cega ti sam taj prijatan osecaj ne bi bio razlog da nastavis sve ovo, to je nagrada samo po sebi. A rezultati ce doci, samo napred :-D.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Ljubica
Posts: 18
Joined: 12 Feb 2013, 13:33

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Ljubica »

odavno sam ja upoznata sa ZP i ostalim tehnikama zato me čudi što sam sad nekako ohladila od svega.
Iskreno ove rečenice za sada nisam ponavljala. Moja želja je manifestovanje savršenog partnera, ne znam kako bih ove rečenice mogla da uklopim u to ?
Znam da je tamo negde ali brate...dosadi mi da čekam :mrgreen:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by jaspis »

Reci mu hvala jer postoji i jer te ceka i reci mu da ga volis najvise na svjetu...
Pa nek se onda proba ne pojavit :P
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Ljubica
Posts: 18
Joined: 12 Feb 2013, 13:33

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Ljubica »

Draga jaspis hvala ti, baš si me nasmejala i oraspoložila.

Čestitam osmi mart svim divnim ženama na ovom forumu, pravim Ratnicama svetlosti...

Najbolje smo i nepobedive!!!!!
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by tanita »

Jao kako mi divno bilo malocas, u priči sa jednom starijom gospodjom samo u jednom momentu mi je dala svoj telefon u kom je nešto zapisano. (Negde je ona nešto zabelezila sto joj se dojmilo.) Stavlja naočare, daje mi svoj telefon, gledam u ekran a krupnim slovima napisano: HOOPONOPONO :D Pita me: ,, ma, je li? znaš li ti išta o ovome?? ja sam gledala to skoro na TV i oduševila se,, :)
Hiiiiii radi zakon privlačnosti ima nas jošššššššššš :D
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Mila »

Nekoliko puta sam pomislila na jednu osobu za koju sam bila 100% uverena da mi se samo ulizuje kada mi se osmehne ili kaze neku lepu rec, i uputila sam joj reci ljubavi i zahvalnosti. Eto, samo da ja svoju dusu olaksam. Juce, dobijam od nje poklon za 8. mart - to je bio prvi sok. Dok mi ga je predavala, rekla je kako se nada da ce mi poklon lepo koristiti, jer zna da na taj deo svog tela narocito obracam paznju i da ga volim. Ona zna sta ja volim na sebi - drugi sok. Preostalo mi je samo da joj se u cudu zahvalim.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Snežana
Posts: 25
Joined: 29 Nov 2012, 14:05

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Snežana »

Ja sam sanjala jednu osobu koja mi je mnogo probleme proizvela u proslosti. I u snu sam doživela toliki bes preme njoj, i toliko smo se svadjala cak i fizicki malo obracunale :D i onda se kao setim - Ne smem ovako moracu da je ocistim-. I tako ja njoj u snu kazem - bez obzira sto si ti mene povredila ja cu traziti oprostaj od tebe, Zao mi je, Molim te oprosti mi , Hvala ti, Volim te-.
Ta je osoba odmah pocela da place i da govori koliko joj je zao i kako sam ja divna i pitala je moze li da me zagrli...
I sada da sretnem tu osobu prema njoj bih osetila zahvalnost, jer znam da su se nase duse srele u snu.

Ljubice hvala ti, i svakako svim zenama sa zakasnjenjem sretan 8. Mart, i da nam takav bude svaki dan ali ne da ocekujemo od drugih da nas posebno tretiraju, vec da prvenstveno mi same sebi svakodnevno ugadjamo.
Strong
Posts: 12
Joined: 02 Feb 2013, 19:44

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Strong »

Uskoro me čeka jedna velika prekretnica, moram da odlučim šta dalje vezano je za posao, dolazi u obzir i selidba u veći grad baš se plašim.
Ne razmišljam neko vreme pa se onda setim svega i stvarno se osetim uplašeno. U ovom periodu života sam isto nekako usamljena nikad nije bilo ovako...
Post Reply