Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Da se upoznamo :D

Post by Hitheroad91 »

haha zezas? :D to bi bilo bas kul da se upoznamo on i ja,kao ti zoves njega,kad ono se ispostavi da taj tvoj drug sam ja ustvari :D
Scorpius
Posts: 2
Joined: 17 Mar 2013, 17:37

Re: Da se upoznamo :D

Post by Scorpius »

Pozdrav svima, ja sam Vedran, imam 22 godine (ili bolje rečeno moje tijelo ima 22 godine, a "ja", to je već priča za druge denzitete :) )bavim se astralnom projekcijom, meditacijom, volim čitati o teorijama zavjere. Nadam se da ćemo se družiti i zajedno napredovati, kako preko foruma tako i duhovno :)
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Da se upoznamo :D

Post by Mila »

Dobrodosao Vedrane, Hitheroad91, Najzad, Nikola i svima drugima kojima nisam pozelela dobroslicu. Sa nekima sam u medjuvremenu vec popricala :D.

Hitheroad91 poslusala sam tvoju pesmu i bas mi se dopala. Ako se pitas zasto to tek sad pisem, a poslusala sam je cim si je postavio... valjda se jos uvek cudim samoj sebi da mi se dopalo, rep i ja smo dva razlicita pojma :lol:.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Pozdrav i dobrodošlica svim novim članovima :D

Vedrane samo da ti napomenem da je ovo forum za razmenu inspirativnih iskustava i da teorije zavere iako ih ne poričemo nisu deo našeg vokabulara :D Više o tome pročitaj ovde http://forum.ratnicisvetlosti.com/viewt ... t=90#p3986 Poenta je da je ovo forum namenjen ličnom razvoju a ne rešavanju svih problema društva i civilizacije. Molim te da se ne obeshrabriš povodom učestvovanja jer si dobrodošao :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Da se upoznamo :D

Post by najzad »

Hvala Mila.
Hvala Spoygg.
Jos bolje vas nasla.

Dobro mam dosli Spirit Of Love,Skokica,Den Vik,Jaspis,Cas Closed,Hitherograd 91 i Scorpus. :D :D :D :D :D :D .

Ovde je puno ljubavi za sve nas.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Da se upoznamo :D

Post by pozitiva »

zelim dobrodoslicu svima koji su se prikljucili ovom nasem odabranom pozitivnom drustvu punom ljubavi i pozitivnih vibracija :P :P :P :P :D :D :D :D
uzivajte sa nama svakim danom :P
smejte se :lol: , radujte :D i delite sa nama vase divne i srecne trenutke :) a ako i ima "onih" dana mi cemo vam pomoci da se dignete na poznatu nam stocetvorku, jupiiiii :D :D :D :D :D
svakim danom nas je osvescenih i prosvescenih sve vise, juhu
dobrodosli u nas dom ratnika za svetlost! :D :D :D :D :D
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Još malo da me upoznate :)
Ja sam korisnik Linuxa (to je operativni sistem) još od 2008 godine i jako uživam u korišćenju. Recimo da je ono što jako volim mogućnost da se sve podesi baš onako ako ja želim i recimo da sve radim s tastaturom i miš mi i ne treba.
Trenutno pored Ubuntua i Minta koristim i Arch koji je za malo naprednije korisnike ali misilm da sam posle pet godina došao na nivo da budem napredniji korisnik linuxa :D Tako da sad istražujem još više i dublje u to šta čini jedan operativni sistem da funkcioniše kako treba. Eto to je ono što me trenutno ispunjava :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Da se upoznamo :D

Post by tanita »

Iako sam već neko vreme sa Vama, osetila sam da je sad došao trenutak da se predstavim (valjda sve u svoje vreme) :D

Oko mesec dana sam ovde pri forumu, i sa znatizeljom i radoscu pratim (sad već svaki dan :) vaše misli... Nekako osećam zdravu atmosferu, u šta sam se pogotovo uverila nakon ovih skorašnjih izmena, kada se posle pisanja Kućnog reda, vratila opet ona lepa energija.

Moje interesovanje za ,unapredjenje svesti, zapravo seze od najranijeg detinjstva. Mama me celi zivot filovala tezama da će sve u zivotu ,, biti u naaaaajboljem redu,, i da se ,,dobro dobrim vraća,, :D sto sam ja čula toliko puta, da su te rečenice postale predmet zezancije, kroz moje celo odrastanje. Te sam tako ja ustvari jedna zdrava i srećna 29-ogodišnja devojčica, koja na sreću ima te dragocene ,alatljike, :) kodirane negde već duboko u podsvesti.

No, proces sazrevanja ni po mene nije bio baš lak uvek. Studirala sam u NS proteklu deceniju i još sam student. :geek:
Imala sam nekih manjih zdravstvenih problema, pa sam pre 4 godine uzela homeopatski lek, i od tad ,žurka počinje, :lol:

Iako za sajt RS znam već dugo, forum sam pronašla baš u momentu kad sam počela zaboravljati one čudotvorne rečenice sa početka priče. trebalo mi je nešto da me podseti, da zelim da se vratim sebi. Sada opet znam da ,,će sve biti u najboljem redu,, i to znanje zelim da delim sa Vama, jer verujem da ,,sreća jedino kad se deli - raste,, :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Tanita baš mi je drago što je to sve tako. I ja sam danas srećniji zato što sam pročitao ovo tvoje predstavljanje. Divna priča :) Raduje me da smo ti pomogli da se setiš tih divnih kodova :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
bambina
Posts: 2
Joined: 26 Mar 2013, 02:22

Re: Da se upoznamo :D

Post by bambina »

Moje ime je Bambina. Nekako mi to zvuci nezno, prelepo, srecno :roll: Zelim da pozdravim sve na ovom predivnom sajtu! Nisam mogla da odolim da vam se nepridruzim. Toliko ste pozitivni i sirite dobre vibracije, dajete volju i podizete raspolozenje i energiju svima kojima je to potrebno a koji su spremni da je prime. Hvala vam svima sto postojite i puno pozdrava za sve :D :D :D
Post Reply