Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Post Reply
marinija
Posts: 5
Joined: 27 Aug 2012, 12:06

Re: Da se upoznamo :D

Post by marinija »

Cao, ja sam Marina imam 19 god.Izgleda da sam najmladja ovde :geek: .Pronasla sam sajt skoro i redovno pratim postove,upijam i pokusavam da sprovedem u delo.Trenutno sam na nivou pisanja afirmacija :) .Nije mi lako,ali se borim :).Hvala sto postojite
User avatar
aurelia
Posts: 21
Joined: 20 Aug 2012, 09:57

Re: Da se upoznamo :D

Post by aurelia »

cao ja sam Sandra,imam 22 godine. Prilicno sam nova u svemu ovome,ali sam zahvalna na ovom forumu,uz zajednicka iskustva znam da cu se snaci :) Jako sam srecna zbog foruma i prilike da se druzimo,volim vas sve :D
User avatar
Supradin
Posts: 26
Joined: 28 Aug 2012, 06:08

Re: Da se upoznamo :D

Post by Supradin »

Ћао свима ја се зовем Дејан, имам 38 година, живим и радим у Београду.

Ник " Супрадин" је сложеница настала од речи " Супра " која на латинском значи ИЗНАД и суфикса у српском језику " адин " који се употребљава код мушких имена као што су Вујадин, Миладин, Стојадин или господин итд. а по мом слободном преводу "надчовек". Такође може симболички значити и човек који се издиже изнад себе и својих проблема и који их на тај начин превазилази.

С поштовањем,
Дејан :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Dobrodošli Sandra i Dejane :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Vina »

marinija wrote:Cao, ja sam Marina imam 19 god.Izgleda da sam najmladja ovde :geek: .Pronasla sam sajt skoro i redovno pratim postove,upijam i pokusavam da sprovedem u delo.Trenutno sam na nivou pisanja afirmacija :) .Nije mi lako,ali se borim :).Hvala sto postojite
Draga Marina, DOBRODOŠLA na naš forum <3 <3 <3 Hvala tebi što si tu, i što si stavila divnu nasmejanu fotografiju! <3

POzdravljam i sve ostale, ovde je super atmosfera, i ljudi su full pozitivni. Slobodno otvarajte teme i pitajte sve što vas zanima!
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
maRtina
Posts: 1
Joined: 27 Aug 2012, 13:03

Re: Da se upoznamo :D

Post by maRtina »

zdravo :-) .. ja sam Martina ( 23 god. ) :-) .. da položim ispite ovih dana, i biću češće sa vama :-D .. do tada, želim puno da vas sve pozdravim :-) <3
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Pozdrav i tebi maRtina i dobrodošla :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
BBdjuric75
Posts: 3
Joined: 22 Aug 2012, 21:05

Re: Da se upoznamo :D

Post by BBdjuric75 »

Cao ja sam Brankica.Imam 37 godina iz Panceva sam.Imam dva predivna klinca,moji najbolji drugari :D . Imam svoj privatni posao.Svasta sam prosla u zivotu,gomila uspona i padova,no SVE JE DOBRO U MOM SVETU :D . Nekih par meseci sam u svemu uvome,tacnije od juna kada sam odgledala Tajnu...Odusevila se pocela da citam,tragam,dosla do Vas i mnogo sam zahvalna sto postojite,sto mi pomazete i sto ste mi velika podrska....Pocela sam mnogo vise da volim sebe,da cenim sebe,da gledam na sve sa radoscu...desavaju se promene,doduse male ali vrlo znacajne....ne odustajem jer znam da ce me pozitivno razmisljanje i ljudi poput Vas svih ovde dovesti do potpunog sklada i srece!!!! :D :D :D :D :D
Volim Vas!
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Ćao Brankice, doooooobrodošla u naše veselo i pozitivno društvo :D Hvala ti na lepim rečima i uz tvoj doprinos ćemo postati još bolji ;) Volimo i mi tebe :D :D :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Srećna Maša
Posts: 3
Joined: 31 Aug 2012, 23:48

Re: Da se upoznamo :D

Post by Srećna Maša »

Pozdrav svima. :) Ja sam Masa , imam 29 god , zivim u Bg-u, dipl.pravnik sam u procesu trazenja idealnog posla . :) Hvala Mini i njenim tekstovima koji su me doveli ovde. Znam da cemo se lepo druziti . :)
U mom svetu sve je uvek u savrsenom redu ! Svakoga dana u svakom pogledu ja sam sve bolja, bolja i bolja !!!! :)
Post Reply