Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Da se upoznamo :D

Post by Brida »

Hvala :)
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Član 257 »

Pozdrav sanco! Čim si ti ovde ti si već pobednik! dobrodošla
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
SUNCE87
Posts: 8
Joined: 29 Mar 2013, 13:42

Re: Da se upoznamo :D

Post by SUNCE87 »

Dobar dan, narode :D
Od sad imate novu članicu iz Hrvatske. Već neko vrijeme vas pratim, i rekoh..ajde da ne ostane samo na čitanju, nego da vam se i virtualno pridruzim i podijelim s vama svoje nedavno iskustvo koja je bila posljedica moje pozitive. A moja pozitiva je bila posljedica Vine I Ivana.
Bilo je to u 2.mj. kad sam naletila na video Luize hay- Ti mozes iscijeliti svoj život. Nakon toga sam dosla i do vas. U tom periodu naravno osjećaj pozitive. Nakon toga dobivam poziv na sud koji sam ocekivala. Vezano za prekrsaj u prometu. Sama sebi sam govorila: "Ok, situacija je takva kakva jest. Desilo je sto se desilo i znam da nece vise, jer sam naravno iz toga naucila nesto. Prihvaćam što god da bude odluceno. Ja cu uciniti onoliko koliko mi je tada u moci. Sutkinja je krasna i sve ce biti u redu!"

da skratim pricu...trebala mi je biti oduzeta vozacka na 6 mj. i novcana kazna... S obzirom na okolnosti, smanjila mi je na 2 mj. No, najbolje sto je sljedilo jest..nakon sto sam presudu dobila postom...nigdje se nije spominjalo oduzimanje vozacke nego samo novcana kazna.

takoder sam u meduvremenu zamisljala i govorila sebi: "Zamisli da dobijem rjesenje, a unutra ne stoji uopce da mi se oduzima vozaka" :D Kad ono, stvarno, to se i desilo...

Eto, to sam prepisala pozitivi
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Ivan Spg »

Hehehe pozdrav i dobrodošla. Super iskustvo, drago mi je da si nam se pridružila, pročitaj kućni red (imaš link u mom potpisu) i aktiviraj se :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
mandragora
Posts: 15
Joined: 29 Mar 2013, 13:53

Re: Da se upoznamo :D

Post by mandragora »

Da se upoznamo:
ja sam mandragora i od juče sam član ove vesele družine. Sve ovo je počelo da me privlači tek skoro-prošle godine (smešno mi je i lepo da kažem da je ZP počeo
mene da privlači, jer sam bila vrlo povučena, uplašena i "sapeta" u svojoj koži - te je morao on da "trgne" mene iz letargije i inertnosti). Prvo sam počela da čitam
Luizu Hej, koju mi je preporučila jedna drugarica. I nisam mogla da prestanem. Čitala, čitala..i konačno sam skapirala! Da treba da se trgnem i pokušam. I da nisam sama u svemu tome! :D
Kako god, sada je mnogo drugačije. I veoma sam zahvalna i srećna zbog toga. Nisam 100% utrenirana, i dalje imam neke "padove", sve to dođe i prođe,
ali ne ostaje. Samo pustim da prođe.
Mislim da sam konačno počela da bivam ona ličnost koja mi je data na rođenju, i mogu vam reći da mi se ona jako sviđa. :)
Omiljena "razonoda" koja se tiče ove tematike je da širim pozitivnu energiju i delim je sa ljudima na mestima gde je ona obično u deficitu:
na šalterima, prilikom nekog čekanja, kad je neko u mojoj okolini nervozan, isl.
Oduševljena sam kako uvek radi, bez greške! Zabavno je i prelepo. Kažem "zabavno" jer je ta čudesna jednostavnost nešto što mora svakoj osobi
da izmami osmeh ili podigne raspoloženje.
Npr, na šalteru: "ozloglašena" službenica u banci (živim u malom mestu, pa se skoro svi poznajemo) nikako da se svrti i sedne na stolicu, iako ja strpljivo čekam
ispred šaltera. Ja joj pošaljem mentalnu poruku:"Okreni se i sedi, pusti da ti dam malo pozitivne energije.Učinićemo nešto lepo, obe"-zato što sam tada htela da uplatim neku donaciju.
I ona se okrete, nasmeja, sva ljubazna (a inače nije baš) i čas posla uradila to! Ja nasmejana, ona živnula, pomažemo nekome u tom momentu...prelepo. :)
Eto. Malo je "nabacano" za uvodni post, ali namerno nisam čitala ostale, da bih napisala onako kako je. Pa, za sad..eto. :D
Drago mi je da sam u vašem društvu. :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Član 257 »

Pozdrav SUNCE i mandragora!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Da se upoznamo :D

Post by pozitiva »

dobrodosle
sanco clanice nasa :D
sunce obasjano ostani nam sunce uvek sunce 87
dobrodosla mandragora pozitivice u dusi, potpuno te razumem jer sam i ja takva, gde god se pojavim sirim pozitivu
joj kako je to diiiiiiiiiivno :D :D :D :D :D
dobrodosle i uzivajte sa nama :D :D :D :D
User avatar
mandragora
Posts: 15
Joined: 29 Mar 2013, 13:53

Re: Da se upoznamo :D

Post by mandragora »

Hvala svima na prelepim rečima dobrodošlice :*
SUNCE87
Posts: 8
Joined: 29 Mar 2013, 13:42

Re: Da se upoznamo :D

Post by SUNCE87 »

Također se pridružujem zahvalama dobrodošlice. ;)

Madnragora - I ja sam bila prije par godina, u srednjoj školi u svojoj ljušturi. Povučena, većinu vremena u strahu da nešto kažem da me ne bi ismijavali ili ispala glupa. Doduše, tu i tamo sam znala poludjet i reci ono sto mislim, pa kud puklo da puklo. S druge strane, oduvijek sam znala da to nisam ja. Da sam ovdje da budem sretna i da uspijem. Ne znam zašto, al ja sam oduvijek sama sebi govorila kako ću ja uspjeti u životu. Tada sam najviše mislila na karijeru, jer mi je to tada bilo bitno. ne mogu reci da nije i sada. Jeste. Zatim sam maštala o sebi kakva bih htjela biti, odnosno kakva vjerovatno uistinu jesam. S vremenom sam se počela otvarati, biti otvorenija. Prijateljica mi je znala često reći kako sam se dosta promjenila. (O tom periodu, stanjima i ostalim detaljima budem pisala drugdje gdje im je i "mjesto" :) )

Naravno, tu i tamo "zapnem", opet se povucem u sebe, al na to ne gledam više negativno, jer znam da cu se izvuci iz tog stanja. Uostalom, mislim da u ta stanja gdje nema tolike pozitive a niti negative- vise bih ga nazvala stanjem neutralnosti- svi zapadnemo. Barem se nadam... :D
zmajja
Posts: 1
Joined: 19 Apr 2013, 21:26

Re: Da se upoznamo :D

Post by zmajja »

dobro vece, ja sam Marija
mama male devojcice i buduca mama jos jedne dusice, zadnjih 15 godina ja pobegnem a onda me opet stigne neka knjiga ili me neko podseti i tako sve krene ispocetka, jednog dana cu valjda i ja da se popnem ozbiljno u taj voz svetlosti i samopoznavanja. divno je citati sve postove i divno je znati da postoji neko kome je stalo za dobro ostalih.
svako dobro svima i radujem se buducem druzenju.
Post Reply