Privlačenje novca

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Privlačenje novca

Post by Član 257 »

Moj posao je da savetujem ljude da odvajaju novac za starost. Ja im to kazem,oni po pravilu odgovaraju da nemaju ni za sadašnjost i tu ja uvek uzmem digitron i krenem: neka bude jedna kutija marlbora i jedno pivo-3 eura dnevno. Puta 365= 1095 eura godišnje. Za deset godina 10950,a za dvadeset 21900 ili u prevodu- dvosoban stan u gradu naseljenosti do 100000 stanovnika, montažna kučica od 100 kvadrata, ili dva lokala u manjem gradu, ili kuća sa nekoliko hektara zemlje na selu. Ok, inflacija je do 5% u zoni eura i oročenje uzima 30% od dobitka,ali opet je sve to bolje od pusenja i pijenja. Npr. kad bi svaki roditelj dnevno ostavljao jedan euro za dete-to je sedam hiljada eura dok ovaj krene na fakultet. I to je sve moguće na Balkanu. Dva roditelja u dvadeset godina popuše jedan lep stan i dve stipendije za fakultet. Uz veće znanje o ulaganjima svako,svako,svako može biti bogat.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Privlačenje novca

Post by Ivan Spg »

Odlično objašnjeno :) Demistifikovano itd, jeste finansijsko obrazovanje definitivno manjka :nempojma:
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Privlačenje novca

Post by sarah »

Draga Jovana znam o čemu pričaš jer se i meni nekada činilo tako...Ali kad jednom skontaš da se energija akomulira samo zahvaljujući tvom kapacitetu za radost(jer kad si srećan ti si pun baš te stvaralačke energije) nije ti teško da u svakom danu tražiš razloge za zahvalnost i zadovoljstvo onim što imaš...

Evo jednog primera...Primetila sam da ranije kada ulazim u ove skupe butike, da se osećam malo nelagodno, i tačno je to bio taj osećaj koji spušta vibraciju...Sada kada idem u šoping ja se postavim kao da mogu da kupim ceo tržni centar, i zaista osećam da sam na visini zadatka, i uvek nađem šta mi treba a da pri tom ne razmišljam koliko novca imam...Moram priznati da sam to od skora počela da praktikujem i primenjujem tako da sam u stalnom očekivanju primanja, i tako se po mom mišljenju energija akomulira da bi se u jednom momentu zaista i materijalizovala u ono što mi treba :D
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Privlačenje novca

Post by jovanajovana10 »

aha,to je znaci to odprilike :-) !
ja sam pozitivan i srecan covek
jedino mi novac kvari srecu :-D

doduse,javicu vam se kada ja budem zaradjivala sav movac koji trosim
ovo je cista preventiva
hvala ti sarah,punoooooo :-*:-*:-*

Clanice 257,ma ti si prava lisica! :-D
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Privlačenje novca

Post by Član 257 »

Sinoć sam pročitala na twitteru Kim Kiosaki kaže-sve je prolazno,uspeh i novac,odu i dodju, samo znanje traje. Mislim da se naši ljudi premalo bave sopstvenim finansijama. Nekako je teško objasniti zašto ljudi više vole da gledaju serije nego da čitaju knjige o finansijama. Pre dve godine sam gledala čoveka koji je za deset dana zaradio na berzi pet hiljada eura kupujući akcije koje je svak hteo da proda i to bez ikakvog rizika 100%. Ranije sam mislila kako je to rizično,a on me je naučio da ako imaš finansijsko znanje,dodje mu isto kao kad praviš ručak. Baš danas čujem da su prognoze da će industrija automobila procvasti. Većina vidi šansu da dobije posao. Manjina kupuje industrijske metale na berzi posebno srebro jer zna da će mu cena rasti jer se koristi za kompijutorske komponente. Kad čovek ima znanje,nema rizika(skoro sam objasnila prijatelju Kiosakijev sistem kako da se uvek dobije na kladionici,naravno da nije prihvatio :)) Treba menjati navike i uverenja,a to je najteže.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Privlačenje novca

Post by Naly Younis »

Član 257 wrote:Moj posao je da savetujem ljude da odvajaju novac za starost. Ja im to kazem,oni po pravilu odgovaraju da nemaju ni za sadašnjost i tu ja uvek uzmem digitron i krenem: neka bude jedna kutija marlbora i jedno pivo-3 eura dnevno. Puta 365= 1095 eura godišnje. Za deset godina 10950,a za dvadeset 21900 ili u prevodu- dvosoban stan u gradu naseljenosti do 100000 stanovnika, montažna kučica od 100 kvadrata, ili dva lokala u manjem gradu, ili kuća sa nekoliko hektara zemlje na selu. Ok, inflacija je do 5% u zoni eura i oročenje uzima 30% od dobitka,ali opet je sve to bolje od pusenja i pijenja. Npr. kad bi svaki roditelj dnevno ostavljao jedan euro za dete-to je sedam hiljada eura dok ovaj krene na fakultet. I to je sve moguće na Balkanu. Dva roditelja u dvadeset godina popuše jedan lep stan i dve stipendije za fakultet. Uz veće znanje o ulaganjima svako,svako,svako može biti bogat.


To je ono o čemu pričam. Ja sam u prošlosti cijelo vrijeme kritizirala bogataše i krivila novac zbog nepravde. Skupljala sam se na forumima i vodila revolucije ...
Kada sam prodala stan, željela sam uložiti novac da bih zaradila ali nisam znala kako niti sam imala bilo koga tko bi me savjetovao. moj tata je cijeli život vodio revolucije protiv bogataša (iako je obrazovan ali ne financijski), svrha njegova života bila je janjetina u zadimljenim gostionama Baranje, na socijalistički način.
Naravno, nije me naučio što znači ulagati jer ni sam nije znao. Novac od stana uložila sam u posao sa osobom istog stava kao i moj tata. Izgubila sam sve.
Kada sam počela svoju umnu transformaciju, htjela sam probati jedan posao bez ulaganja ali mrežni marketing...nitko od mojih prijatelja nije htio niti vjerovao u taj posao jer svi su bili tobožnji revolucionari koji su se isticali jedino u kritiziranju bogataša....
Ja sam svoj um već odavno reprogramirala i transformirala svoju svijest. Čak sam osjetila potrebu da se ispričam svima onima koje sam uvrijedila na forumima kad sam vodila revolucije i to sam učinila (ispričala se) ali još uvijek živim sa nekim tko je isti onakakv kakva sam bila ja i tko nije financijski osviješten a bome i ZP doživljava kao" napastvovanje Jehovinih svjedoka." I to je moj najveći izazov!
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Privlačenje novca

Post by Član 257 »

Ja pozdravljam tvoju rešenost da nastaviš dalje. Ima nas još koji smo izgubili velike novce pogrešnim poslovanjem :),ali treba nam biti drago. Mi smo naučili više nego ljudi sa fakultetskom diplomom. Mlm je dobar i veoma inteligentan sistem. Nije svaka mlm kompanija dobra,ali sistem je sjajan. Pusti neznalice...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Privlačenje novca

Post by DenVik »

Pravo da vam kazem nije mi zao sto sam se rodila bas ovde i sada, sto Naly kaze-izazov je fenomenalan, ovo su istorijski trenuci, budjenje nacije.

Svaki dan, bukvalno, naucim nesto novo o sebi, konkretno za ovu temu i menjam svesnost po pitanju novca. da dolazi mi, ali jednako lako i odlazi, na dobre stvari i desavanja i opet se vraca, sad je vreme za ozbiljnije poslovanje, osecam to u kostima :mrgreen: .
Radila MLM ranije, stigla do direktora, imala mnoogo ljudi u mrezi, sve sam radila, osim prodaje, to mi ne lezi, ali lezi mi organizacija.( onda se porodila i prioriteti su se promenili) Bila je to sjajna skola. Hvala na tome.

He, pa gde bi nam kraj bio da smo od prvog razreda ucili kako zaraditi i uloziti novac??
Ali ja bar znam gde mi je pocetak toga sada i veoma sam ga svesna.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Privlačenje novca

Post by pozitiva »

dakle evo i mene u ovoj duboko izbegavanoj temi do sad
al vise nije jer ja:
volim novac!!!
hihihi
vec nekih dva meseca ja se borim sa sobom
vicem naglas nemam ja otpor nemam otpor
svima govorim, svima se pravdam, ponajvise sebi...
sto vise vicem sve je veci otpor
zato sad
kockice su se sklopile, nesto je kliknulo
ja sad kad pomislim na novac ja ga volim
dakle ne razumem sta je bilo toliko problematicno reci sebi da novac nije prljav ,da je deo zivota, ovog , materijalnog...
ne razumem :nempojma: \
dug je out dovde...
detinjstvo ne bas sjajno i ucenje da su bogati fuj, da nisu zasluzili, da su to mufte uradili, kako ja treba da budem srecna sto ga nemam...
uf koje ispiranje mozga
i kad vam se tako nesto nesvesno usadi, kao detetu, duuugo vremena treba se toga oslobodite
i tako ja nisam zelela imati sa tim novcem nista
pa ni pricati u ovim temama o njemu
odmahivala sam rukom...
nije to za mene...
al...
nekako, uz vas pocela sam osecati potrebu, da je sad taj trenutak
osloboditi se proslosti
osloboditi se starih obrazaca razmisljanja, jer to nisam ja, to su obrasci mojih roditelja, nije to moj film!!!
ako nisam imala ceo zivot, sad cu da imam
i hocu!!!!!!!!!!!!! i vec imaam!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
dakle tako ja pocela razmisljati o tome da treba da zamenim stare foldere u glavi novim!!
i kad tako privlacite i vibrirate to i dobijete!!! juhu
hvala ZP!! :veselica: :veselica: :veselica:
i pricam ja sebi kako ja volim novac
i ono ne ide
sve veci otpor
i krenem a afirmacije
da iscitavam
ne ide
pustim ja to
dobro neka
nije mu vreme
i tako prodje nekoliko nedelja i meni my new friend sa foruma, hvala ti! ;)
predlozi sajt podsvest.com
tamo mozete naci/kupiti snimak na kome su podsvesne afirmacije koje se ne cuju svesno, vec podsvesno
vi ih ne razumete svesno
a ustvari cujete cvrkut ptica, zuborenje vode..predivno
traje nekih sat i nesto
kad sam odslusala prvi put jedno vece, dva dana sam imala uzasnu glavobolju, pa sam sledece vece slusala samo 20 min, pa tako nekoliko dana
sad slusam bez problema ceo sat i to nekoliko puta dnevno
hvala ti my friend, zaista
ne znam da li su one uticale ali sam procackala po sajtu i istampala sebi afirmacije koje se svesno ne cuju i glase ovako:
Ja volim novac.
Novac (ja sam preformulisala u - velike kolicine novca ) mi stalno pristizu lako i brzo.
Izvor mojih prihoda je nepresusan.
Ja zasluzujem da imam mnogo novca.
Uvek imam vise nego dovoljno novca za sve svoje potrebe.
Osecam se veoma prijatno kad imam puno novca.
Novac mi uvek dolazi u pravo vreme.
Svakog dana moje bogatstvo je sve vece, vece i vece.
Moja finansijska situacija se popravlja iz dana u dan.
Volim da trosim novac, i sve sto potrosim visestruko mi se vraca. - ova mi je najomiljenjija!!! :)
Zivim u svetu punom bogatstva gde ima dovoljno za sve.
Meni je jednostavno da zaradim novac.


:veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: osecam se sjano!!!!
Plus nekih nedelju dana vec slusam one Vinine afirmacije- ja to mogu, gde imate takodje afirmacije za novac
Hvala Vina
i da znate ne ocekujem nista!!
dovoljan mi je osecaj da nemam otpor i da se osecam lepo dok ih izgovaram, dok slusam taj podsvesni snimak, a svesno usput iscitavam napisane afirmacije.
Manifestacija?
doci ce kad joj bude vreme!!
kad Univerzum i ja budemo spremni na to!
tugeder hihihi
volim ovaj ZP, majke mi!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Privlačenje novca

Post by Mila »

Bravo Pozitiva, e to je dopustanje :veselica: . Verujes u ovo, ocekujes sve najbolje; ali se ne opterecujes trenutkom kada ce se zelja manifestovati. I to je dobro, jer nas optereceno iscekivanje manifestacije zapravo samo udaljava od nje.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Post Reply