Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Snežana
Posts: 25
Joined: 29 Nov 2012, 14:05

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Snežana »

Blagoslovi svakodnevni. Moj dragi clan porodice se oporavlja, nakon sto su svi lekari digli ruke od njega. I on i ja govorimo Hvala ti Volim te i nekako oporavak se poklapa sa periodom kad sam otkrila ovo.
Predivan dan, uzivajte.

Volim vas.
DraxNS
Posts: 10
Joined: 19 Mar 2013, 13:04
Location: Bačka Palanka / Novi Sad

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by DraxNS »

Imao sam divno iskustvo za vikend, nešto što može komplet da zaokruži temu i upotpuni efekat rada na sebi. Neću da reklamiram (plaća se), ali koga zanima može da mi pošalje privatnu poruku.
Mogu samo reći da se svaki dinar isplati i da je svaki momenat vredeo. Za ljude koji traže puteve ka povezivanju, otvaranju, saznanju i spoznaji.... odličan i efikasan način.
Zaista sam zadovoljan.

volim vas.. hvala vam što postojite :)

izašlo je sunce... konačno :)
Strong
Posts: 12
Joined: 02 Feb 2013, 19:44

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Strong »

Šta god da je u pitanju, post ti zrači...

Život je zaista predivan, ali to se najbolje shvati kada i teskobu počnemo promatrati s osmehom, kada sve vidimo samo u najlepšem obličju.


Volim vas.
Snežana
Posts: 25
Joined: 29 Nov 2012, 14:05

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Snežana »

izašlo je sunce... konačno

Image
Ljubica
Posts: 18
Joined: 12 Feb 2013, 13:33

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Ljubica »

Trebam sutra da putujem i saznam da će to biti sa dve osobe sa kojima sam jako loša i imam konflikte.
Čistim.
Saznajem da su pomerili put :shock:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by pozitiva »

Sibb wrote:Moram samo dodati da sam naglasila 100000000000000000000000x da ja nisam isključivo za ovaj metod, već za mix svega, i da sam naglasila puno puta da se moj rad na sebi ne svodi samo na ovo, tu si i afirmacije i svašta nešto, ali ovo jeste ključno.

Nije ovo iz vedra neba, shvatiće oni koji to i treba da shvate.

Možda ovo nije Vaš put, put Vaše duše, ja lično...

Spokojno pratim dah života.

Mir.
Savrseno Sibb,bas tako !
Ovo niti je jedini niti je svaciji put.
Znam neke kojima ili ovaj metod ne ide ili ne prija.
Meni odgovara u nekim momentima,inace koristim i Reiki principe,afirmacije,vizualizacije,silva metod,i jos mnooogo toga...
U svakom slucaju mi mnogo pomaze ovaj metod bas juce kad sam mislila da cu da zgromim ukucane koji se prave de...ili kad moram tako da kazem i detetu umesto rucka daju tortu,a onda svi u cudu ...mene zovu,prave frku dete nece da jede
Pa ko bi normalan jeo rucak posle torte,pogotovo dete????
Ja iznervirrana,izbacena iz mog vortexa zbog debilizma.... :totalnolud:
Pre sveg ovog saznanja bi se svadjala sa njima
Sad sam samo rekla muzu da to nije u redu i zamolila ga da se skloni na koji minut da se smirim.
Onda sam hopsala i hopsala i cistila i hopsala,cera je pojela sav rucak doduse u pola 7 uvece, sinoc sam hopsala i objasnjavala detetu kako ne sme da jede slatkise pre rucka,prvo dorucak,zatim uzina,pa rucak,nakpn rucka moze bilo sta od slatkisa... :) jutros hopsala i ponovila i babi ovo sto sam rekla i detetu i hopsala i sad hopsam
I ocekujem sve najbolje jer znam da ce sve biti u redu.

Inace sto kaze sibb nije ovo iz vedra neba...dug je put dovde...i ne samo dug nego pun truda,uspona,padova da bi se stiglo dovde,koriscenja raznih metoda,usvajanje novih znanja i saznanja,experimentisanja
Nije sve tako olako,ali ko je uporan i svestan svega oko sebe uspece da nadje pravi put i ono sto njemu dgovara
Osluskujte sebe,svoja osecanja,experimentisite i ne panicite.
Igrajte se
Covek je bice koje voli da se igra
Igrajte se,istazujte,shvatite ovo kao zivotnu igru
I najvaznije da ste srecni i volite sebe :) :)
Srecno u ovoj igri
Nema greske kad osluskujete sebe i svoja osecanja
Radite po osecaju :) :) :)
I da Snezana uz vas smo,evo hopsam,hopsam za sve ovde i sve tano i svuda
Volim vas
I hvala vam
Sibb
Posts: 118
Joined: 27 Sep 2012, 15:41

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Sibb »

Kada spava pričaj detetu sve ono što želiš da se zaista obistini, kako želiš da se ponaša, kakve stavove da razvije, tada pričaš direktno sa njegovom podsvešću...

Garantujem ti čudo :bravo:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by pozitiva »

Hvala draga,znam ;)
Probala,radi:)
Al znas sta ne zabrinulo...gde je tu onda njena slobodna volja?
Zato sam prestala jer sve sto sam je pitala,ponavljala je samo ono sto sam joj pricala dok spava i dok je u rem fazi
Nekako...ovako...svesno cu da radim sa njom,kasnije kad bude veca,pitacu je da li hoce da experimentisem :)
Inace,ima dve i po godine i kad je pitas kako se meditira ? Ona sedne,namesti prstice i ponavlja aum,oum hihihihi
Osvoji sve time :)
Inace juce na igralistu neka mala nekih 6 godiina,bezobrazna,gura se,uzima tudje...ja ceri duvam baloncice od pene,a ta mala trpa se,gura moju ceru,ne bi li ona dohvatila baloncic...u momentu me iznervirala al sam hopsala i kazem ja toj maloj ajd lakse malo,opusteno,meditiraj malo,tek ti moja cera njoj aum,oum hahahaha
Moje malo cudo ludo hahaha
Svi roditelji pukli od smeha a moja cera raste ki kvasac hahahaha :rofl: :rofl:
I tako od nerviranja svih roditelja zbog ove male sto se gura,otima a pri tom ima vec 6 godina...dosli smodo smeha
Hopsala sam jer stvarno nije dete krivo...sama je,nigde nisam videla ni njene roditelje,ni drugarice,bila je sama
Na kraju smo se svi zadovoljno smejali i na igralistu je zavladala dobra vibracija,cak se i mala smirila ;) :bravo: :veselica: :bravo:
User avatar
ajna
Posts: 51
Joined: 25 Oct 2012, 21:07

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by ajna »

Pozz dragi hoponopovci :zdravica: Jednu od alatki koju koristim dodatno za ciscenje jeste casa vode koju drzim na svojoj slici iz osnovne skole (hvala - za ovo nijesam znala prije mjesec dana, procitala ovdje i primijenila odmah naravno) mijenjala sam vodu redovno... i evo vec 3 dana nema vise mjehurica, sta to znaci? razgovarala sam sa vodom svaki put kad je mijenjam, da li da nastavim i pored toga sto nema mjehurica ili ne? E jesam evo kao teletabis uvijek zeljna dodatnih objasnjenja :pardon:
Lara
Strong
Posts: 12
Joined: 02 Feb 2013, 19:44

Re: Mir počinje sa mnom - Hooponopono

Post by Strong »

Draga Ajna mislim da treba da nastaviš, svakako te ništa ne košta.

Meni je ta čaša sa vodom puno, puno pomogla...
Post Reply