Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Žiko lud si skroz :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Dobra noć svima, Žiko super ti stoji taj turban :bravo:

Hej DenVik nasmeja me :lol: DJ Sarah Hihiiii al mora da pustam nešto etno to je fora :svekul:

257 čekamo te ovde na piću kada prođu te tehničke smetnje :drugari:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Heeej, dobra vam noc svima ;)
spavam dok pisem al morala sam navratit, falili ste mi vec svi skupa :)
Cini se da kafic odlicno radi, nisam sve procitala pa pitam ko je sanker?
Moze li se pit na crticu?

Evo imala sam danas bas sadrzajan dan posto je ovo brbljava kafana ispricat cu vam tu na ne brljam po drugim temama, najprije sam isla na radionicu izrade nakita, danas mi bilo prvi put, bas me pukla inspiracija i tako, radili smo nausnice i svi su hvalili moje i cudili se kako sam tako nesto uspjela napravit, a nije bas da imam s tim puno iskustva u zivotu..

Nakon toga sam isla u centar za obuku pasa vodica, u Hrvatskoj su Svedski kralj i kraljica i onda je ta kraljica sa zenom naseg predsjednika dosla u obilazak centra..
I od svih ljudi odredilo mene da prolazim sa svojim psom poligon i da se upoznam s kraljicom...
To sam doznala jucer, naravno da sam umirala najprije od straha i treme, ne zbog kraljice kao takve vec ono, gomila ljudi i svi me gledaju, bit ce to bruka na kvadrat...
Onda sam se zaustavila i odlucila kako ce sve bit bas savrseno...
Iako moja Foksi ne voli bas te poligone ovaj je danas odradila savrseno, i tako ja upoznala kraljicu i zenu od naseg predsjednika Josipovica, ispricala se s njima i bas su simpaticne obije..
Kasnije je bilo kolektivno slikanje i sad sve ono osiguranje protokol sve nas namjestaju i onda zena od josipovica dode kraj mene onak i zagrli me, zovu ju da stane negdje drugdje a ona ce njima kako je njoj tu bas dobro :)
Taman gotovo slikanje, ja si mislim ajd napokon sve gotovo kad eto novinara, novine televizija :P kao ono: vi ste pricali s kraljicom, hocete nam dati izjavu???
I onda ona glupa pitanja: kakav je to osjecaj upoznati kraljicu???
Ja kolutam ocima i najrade bi im rekla da su glupi i da je kraljica obicna zena al ajd, moram bit pristojna pa onako odgovaram sve divno i krasno, i eto tako sam na kraju zavrsila i na televiziji;) bila sam kratko tak da nije bilo bas strasno, mama je ponosna naravno ;)
Uglavnom novo i zanimljivo iskustvo ;) cirkus i parada, hrpa glupih pravila i protokola, vazno mi je samo da smo Foksy i ja odradile zadatak kako treba i da nisam dobila suncanicu od visesatnog stajanja na suncu bez tekucine jer wc nije bio opcija zbog tog silnog osiguranja :P a kak je psetu mom crnom bilo necu niti razmisljat.

I tako ZP opet djeluje, prije bi se u ovakvoj situaciji skroz smotala a danas sam bila skroz cool jer sam i htjela da bas tako bude...

Eto, sad kad sam vam ispricala sta i kako je bilo idem u krpe ;)
lijepo mi pajkite i grlim vas sve skupa, da ne nabrajam sad pojedinacno ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Draga Jaspis onda si ti visokokvalifikovana za docek nam specijalnih gostiju u kafic sa sve protokolom i kad nam dodju sa TV-a ...i tako to :bravo:

Evo mene u nocnoj smeni dezuram po zadatku, Zika vidim do malopre "radio" i eno ga sad svrlja po forumu. :zdravica:

:kul: Bili ste svi danas jako aktivni, na svim temama :ruzha: a prija vami kafic :svekul: :drugari: :zdravica:
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Zika »

Draga Jaspis ,od srca čestitam tebi i tvojoj Foksi i evo aplauz od mene :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Za Ratnice Svetlosti nema problema, još jenom :bravo: :bravo: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Ne samo da si privukla Prve Dame nego si postala i popularna na TV. :bravo:
Te formalnosti, protokoli su mi vrlo dobro poznati. Kada sam radio na Nuklearnom Reaktoru i oderžavala se konferencija nesvrstanih država, naša Ljubičica Plava je dovodio pretsednike pa i Cara Hajle Selasija u posetu na reaktor. Pošto sam ja bio glavni dozimetrista imao sam čast da vodim računa o obezbedjenju, zaštiti od zračenja i da odredim kuda smeju da hodaju i koliko da se zadržavaju. Imao sam interesantne razgovore sa ljudima iz obezbedjenja koji su se ponašali da znaju sve o zračenju.
Interesantan incdent sa Carom Selasijem se dogodio. Ljudi iz obezbedjenja su nas skupili i objasnili protokol po kome smo morali da stojim pognute glave dok je on prolazio i bacao zlatnike ispred naših nogu. Rečeno nam je da ni po koju cenu ne smemo da se sagnemo i da ih pokupimo. Tako smo i uradili a za zlatnike nismo ni šansu imali jer je čovek iz obezbedjenja išao par koraka iza njega i pokupio sve zlatnike.

Puno mi je drago da si imala tako uspešan dan a za kafić se ne brini i ne brini za crtu, sve ide na moj tab koji ću isplatiti kad dodjem tamo uživo. Postoji mogućnost da to bude ovog leta.

Pozdrav i tebi ''najzad'' slobodno idi na spavnje a ja ću biti na dužnosti dok se društvo ne razbudi :drugari: :zdravica: :ruzha:
dancing_flower7.gif
dancing_flower7.gif (20.49 KiB) Viewed 414 times
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Dragi Ziko :drugari: dobro nas je Den Vik spojila ko partnere,ti si veliki djentlmen izmedju ostalog a zna se vec da nema polja na kom ne blistas :zdravica:
Blago nama sa tobom,uvek ucimo i novo otrkrivamo iz te tvoje riznice :bravo: :shok: :andjeo: :svekul: :kul: :ruzha:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Zdravo, ljudi dragi..
Jaspis, pa ti ode u nobles?! Ako , ako, gospoja ministarka. Bas mi drago( zbog Foxi, naravno, sto je upoznala sve te ljude :mig: ) kafa na racun kuce, za sve ovde zbog Jaspis. Pa i okupili smo se da podrzimo jedni druge i pohvalimo. Dala si nam odlican primer : zastanem, udahnem, zamislim kakv scenario zelim i odem i odigram svoju ulogu lepo i lako.
Ljubim , vas, joj, ja non stop skitam..odo opet..sunce, prolece, lepo...osmesi( posle perem sudove)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Jutrooo
Hvala Ziko i Dv :)
Istina je, bas je bilo sve kako sam zamislila...
I ovdje kod mene je bas lijepo suncano, idem hvatat nekog za setnju ili kavicu na suncu...
Rucak ce se vec nekako sam skuhat samo ako to dovoljno cvrsto zamislim hihihi
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by John Work »

Žiko super vic! :rofl:

A i ovaj događaj sa Hajle Selasijom je zanimljiv. Setili se mangupi da pokupe "kec kume"

Jaspis baš mi je drago, super iskustvo. :svekul:
Post Reply