Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Napravi temu ovde u ćaskanja pa ćemo da vidimo kako ide :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Ćao drugari...ja sam juče bila na Dunavu jao kakva je to moćna energija i baš sam uživala :) Zamišljam da jednog dana imam neku kućicu na reci i da to bude moje vorteks mesto :veselica:
Najzad ja sam uvek za ćaskanje o ljubimcima, evo dok ovo pišem moj mali žuća mi sedi u krilu i gleda u komp :)
Životinje su naši kanali za podizanje vibracije i kada budem imala tu kućicu napraviću jedno malo životinjsko carstvo...Inače ovih dana pored žućka sam dobila na čuvanje tri bela miša Hihiii zamislite to društvance maca i mišovi zajedno, pravo drugarstvo :drugari:
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Auuuu ;) ovdje je bas zivo
Ja jucer citav dan bila u nekom muvingu
Najprije shopping pa klopa pa kava na terasi..
Onda fino u jedan park na svirku i tako, jos je nekih dogadanja bilo ;)
Onda kuci tek sto sam stigla kad eto prijatelja na druzenje ;) bas mi bio sadrzajan dan...
Danas idem na koncert 100 tamburasa, prijatelj nabavio karte :)
I ja sam za temu o ljubimcima, ova moja crna azdaja mi legla na nogu i zaustavila krvotok ;)...
I najbolja je, nije da ju hvalim bezveze, jucer me uz svu onu guzvu i buku i hrpu ljudi dovela svugdje gdje treba pas onako kako treba :P

Sarah ja bi na Dunav ;) predivan je slazem se i ponekad mi bas fali ;) ova Sava mu ni do koljena nije :)

Malo sam se pogubila, Di je Pozitiva nastupala?

Clan, ovo gola na balkonu ti je super ideja, steta sto meni balkon gleda na nogometno igraliste :P zanimljivo bi to iskustvo bilo...

Pozdravljam i grlim vas sve da ne nabrajam ;) treba sve povezat sto je tko napisao a ja jos nekako nisam potpuno budna ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Sarah ja bih da pitam za ta tri bela miša ahaha pa de su oni a gde zucko?? kakva je to savršena ekipa, lucky you :D e da, moja belka se juče omaaaacila, mačići su beli sa crnim tufnicama, da daaaaaa.. :D
tako da ja isto dajem glas za jednu temicu sa ljubimcima :bravo:
p.s. juče razmišljam o forumu i skontam da čovek pored vas ne moze ni da se pokoleba, ne moze ni da skrene s puta, vi bre ne dozvoljavate da se to desi. :D samo dovoljno da se uloguješ i magija počinje ;) hvala vam svima :) :andjeo:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Jaspis,uživaj! Kad Šokci razvezu,biće vrckanja guzom. Sarah,doneću ti ja i jednu zlatnu ribicu pa da maca malo trenira živce! Ej,fakat,gde je Pozitiva?
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Tanita maršala za male mace :bravo:
...a ove male bele mišiće su mi doneli prijatelji koji putuju za praznik na par dana, pa da ih pričuvam. Inače su u kavezu i ljubimci su od od njihove ćerkice...Žućko ih posmatra čitav dan i ne veruje dal mu se priviđaju tri bela miša Hihiii :rofl:
257 to :pardon: još mi fali zlatna ribica u akvarijumu :veselica:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

dobro vece, evo me dragi moji
kako neko vec rece "moja grupa za podrsku"
hvala vam neizmerno, hvala vam od srca :ruzha:
verovali ili ne ja sam vasu energiju i podrsku sinoc osetila
i da to je bilo to :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
savrseno, briljirala, fantazija
kada sam imala solo (to su mi rekli iz publike, imala sam najvise ovacija)
za to ste i vi zasluzni dragi moji :veselica: :veselica:
i zato veliko hvala: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
tamaris, clanice,najzad,DenVik, Jo, a znam iako nisu pisale da su uz mene bile i sarah i tanita i jaspis i Felisiti :mig: , ljudi ja sam zaista osetila vasu energiju :bravo: :bravo:
zahvaljujem se i mili, i den i clanici na porukicma na mob, izvinjavam se jer nisam stigla da odgovorim :ruzha:
i da slavilo se u jednom Egipatskom kaficu, sa goscama iz Zg, BIH, Apatina, Beodraga, Nisa...
do zore, mada sam ja otisla ranije, morala sam, al kada sam dosla kuci samo sam pala u krevet od umora i zaspala otkrivena , kaze muz da me je pokrio, jaoj, kako je divan danas sam bila ceo dan na fruskoj gori sa porodicom, skoro smo se vratili i sad evo jos umorna i pod utiskom resih da vam pisem
a koncert, joj koncert, pamiticu ga ceo zivot :veselica: :veselica:
opusteno, prelepo, trckaranje, presvlacenje, kostimi, sljokice, pesmice, preslisavanje koraka,pre svega , druzenje, smejanje , upoznavanje, stvaranje novih prijateljstava :mig: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
a onda i nadahnuce kroz ples, pokrete, koreografije, muziku,, znaci nepoisivo,a publika je sve to osetila
uspeli smo docarati da trbusni ples tj orijentalni ples, nije puko drmusanje guze pod nekim satorom uz tamo neku pevaljku okorelih narodnjaka... :budala: :budala: vec da je to umetnosst :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ostavile smo publiku bez daha :veselica: :veselica:
ja sam imala osmeh kao nikad do sad, zadovoljsvo, radost, ceo svet je moj :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :veselica: :veselica:
diiivnoooooooooooooo
hvala vam jos jednom svima ovde na forumu
osteila sam vasu podrsku, u nekim momentima prolazila je kroz mene neka fina nova energija, neka slatka jeza... :svekul:
znala sam da u tom trenutku mislite na mene :mig: :ruzha: :ruzha:
:ruzha: hvala
fotkice stizu u utorak
ps. snimala nas je prva , bicemo na tv-u u pon ili uto u 9 ujutru i u jedan po podne :mig: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Draga pozitiva odmah da ti potvrdim što se mene tiče da si u pravu ahahah :D vidim danas svi se pitaju de si, ali reko kad ugledam smajli performans znaću da si tu, i evo te :D divno draga, uzivaj sad u lepim utiscima, imam osećaj da obasjavaš prostoriju u kojoj si, ne moraš palit svetlo. :D Vorteksiva ;)
sarah, hahahh imaš crtić uzivo. ma oni ti samo čekaju svi da ti zaspis, pa da krene zurka. tri na jedan hihihi :lol:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

hahahahah divno draga tanita hhahahah
hvala na svemu :mig: :veselica:
voli te Vortexiva ahahahahah, kako si samo kreativna ahahahah divno
Vortexiva, na pamet mi ne bi palo :ruzha: svaka ti cast za ideju hihihihi :mig:
nego da ne bude svako svoga konja hvali evo kopirala sam reci nase instruktorke pa bih zelela da podelim s vama:


"Od srca se zahvaljujem pre svega mojim divnim ucenicama sto su svojim trudom i radom pomogle da III Gala koncert bude uspešno realizovan! Meseci vezbanja, pravljenje kostima, svako slobodno vreme posveceno koreografijama...sve to je doprinelo da koncert bude uspesan. Hvala sto ste se nesebicno posvetile koncertu...Ali kao sto ste i videle, sve to je vredelo. Nasmejana lica publike, aplauzi...pohvale...pozitivna energija , druzenje, malo i tremice :) ucinilo je da se svi osecamo divno sinoc. I da budemo zadovoljni. Početna grupa iako su imale tremice malo, sto je i normalno...bile su fantasticne. Za prvi nastup i vise nego dobro. Ponosna sam, zaista. :) Posebno cu da pohvalim najmladje clanice, dve lepotice koje su na sve ostavile divan utisak. Srednja grupa...cak i u njoj je bilo devojaka koje su prvi put nastupale...blistale ste na sceni...Svaka koreografija je bila lepa na svoj nacin i vi ste ih lepo iznele. Mnogo sam ponosna, naravno! ♥ A plavi kostimi su vam stajali fantasticno!
Napredna grupa,( U kojoj sam ja Vortexiva, pozitiva hihihih) koje su najduze sa mnom i uz mene, reci cu svaka vam cast. Preponosna sam na vas. Bile ste fantasticne u svakoj koreografiji. Ne mogu da izdvojim nijednu, jer ne znam u kojoj ste vise blistale. Pune samopouzdanja, osmesi na licu, prelepi kostimi uz odlicne koreografije...to je to... Puno mi je srce, a znam da je i vama! ♥ Hvala vam na poverenju i znam da cemo iiduce godine sve biti jos bolje! Ovo nam je motivacija za dalje... :)
I mnogo vam hvala na onom divnom gestu, na prelepoj korpi cveca...rasplakale ste me...Volim vas punoooo! ♥ "

sta reci posle ovakvih reci-------- :ruzha: :ruzha: :ruzha:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Pozitiva :bravo: :bravo: :bravo: I tvoji ratnici svetlosti su ponosni na tebe :drugari: Znala sam da ćeš briljirati jer kad neko nešto voli da radi, kao što ti voliš da plešeš, i To sa kakvim entuziazmom ti pišeš o tome...Uspeh je zagarantovan :veselica:
Post Reply