Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Dobra nooc
Poztiva aaa bravoo, cestitam ;)
Rekose mi da je tezak taj trbusni ples, da bas treba imat osjecaja za to i zenstvenosti i talenta, da ne moze to svako ;) nisu to puki pokreti tako sam ja to bar shvatila...
Jesi imala sve one hmh zvoncice il kak se to kaze po sebi? ma znaas ono sta zvecka :P

Ja se eto vratila s koncerta, super je bilo bas sam uzivala, bilo je tu svega a ne samo tamburasa i rocka i popa tako da je bilo bas iznad mojih ocekivanja...

Prijatelju rekose da ce dobit 4 karte, iso po njih, doso kuci i shvatismo onda da su samo 2 ;( i sta sad???
Kao ajd probat cemo se nekako provuc blablabla, kujemo planove i taktike ravne kgb-u
Ja se iskljucim u jednom trenu i mislim si, samo vi pricajte imam ja svoju taktiku..
Zamislim si kako je sve kako zelim da bude, prolazimo glatko svi su prema nama susretljivi i ljubazni saljem svima njima ljubav i dobre vibre...

I na kraju je sve bilo bas tako, upadosmo nas cetvero sa dvije karte bez po frke ;) :)


I da, pitala me prijateljica da o cemu mi razglabamo na tom forumu koji stalno spominjem, nisam joj uspjela odgovorit jer je netko drugi nesto pitao i pobrkao nam nit razgovora, iduci put kad pita reci cu da pricamo o bijelim misevima trbusnom plesu i o pripadnicama neke nove sekte koje sebe nazivaju vorteksive ma sta god to bilo XD ;)
Ajd laku noooc i pusa svima
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Hahahahahahaha Jaspis! O bijelim miševima :) Ti si apsolutni kralj! hahahahahaha... Jao raja ja danas putujem da vidim novu vrstu organske poljoprivrede- aquaponiju. To je sistem gde biljke rastu iz vode a voda dotiče iz bazena sa ribama. Sve što treba je da se hrane ribe,a od vode od riba biljke uzimaju šta im treba! Hrana 3 puta brže raste i 10 puta je ukusnija. Obožavam da jedem njihovo povrće i veoma sam hepi što idem da vidim nešto novo. Hvala ti juniverzume na novim i originalnim stvarima! p.s.- Pozitiva,zbog tebe ćemo svi gledati tv.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Hehehehe, svasta nesto bilo i juce i preksinoc, a?
Pozitiva, eh, puno mi srce, znas, na pravom smo putu...to samo znaci to, da na stavimo ko kako oseca ..svaka cast...
Drug Clan, ja se ne zaj.....kad kazem da mi pomeramo zidove i podizemo energije jedni drugima, jos neke sitnice da sredim i kad dodjem skroz u beli grad napravicemo nesto pravo( kao prava grupa podrske)uz Antonijevo dopustenje, naravno, jer on ima apsolutna prava na ovaj patent. Zamislite sta bismo sve mogli ??
Znate sta najvise volim kod svih vas, osim to sto ste pametne, lepe, sposobne :bravo: vas odlican smisao za humor..
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

ej Član gde se to održava? Akvafoniks je nešto što mene baš intrigira :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

zdravo svima :)!
polako se pripremam psihicki da odem kuci posle 2-2,5 meseca , gde je kompletna rodbina i familija 10 dana zajedno
kuca- to je mesto gde mi se svi mesaju u zivot maksimalno i ponasaju se kao da nosim pelene i imam 10meseci a ne 24godina
tako bih vas molila da mi posaljete malo strpljenja, uravnotezenosti i poveci flaster za usta :D
do tada se smirujem da je sve uredu , da mogu da podnesem praznike , da cu se neocekivano dobro slagati sa mojim i slikom

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 8244_n.jpg

ljubim vas volim sve ! :* :* :*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Jovanče i ja sam imala istih situacija dok sam studirala. kod mene su pauze bile i po 6 meseci. a tek povratak kući, mozes misliti kako mi je pomisao na to bila :totalnolud: . ali sve se na kraju sredilo, i ispalo super. htedoh ti reći da je meni pomagalo da si nekako afirmisem da su to ljudi koji mi zele najbolje, i da je to jedina istina. da svi drugovi, cimeri ovoga sveta me ne mogu voleti, i biti dobronamerni kao oni. e sad, posto sam i ja imala onako odnos tipa bolje da ne vidim i ne čujem i ne pričam, onda sam si ja ušla u film kao da ih sve vidim prvi put u zivotu i da baš zelim da saslušam i upoznam te divne ljude. :D pokušaj, mozda ti pomogne. sigurna sam, i uzivaj u praznicima. ;) i svi ostali divni vortexovci :)
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

hvala ti draga na savetima puno,
osetila sam da me razumes :-*:-*:-*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Ej Jovana ma samo nemoj shvatati ozbiljno to što te savetuju i sve je lakše. Samo kažeš "aha, aha" i ideš dalje :D Njima bitno da kažu a tebi svejedno nek pričaju do sutra.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

D dan radni i neradni narode.
Spoygg jeste to tako kao sto kazes , ali treba malo treninga za to ( mada ja mojima nikada nisam izgledala kao osoba koja se osvrce sta ce neko reci ipak te zaboli kad je to neko tvoj, progutas i nastavis ili ujedes kao ja i posle mi muka)
E, sad znam da svako prica iz svog ugla, da je svaki komentar odraz osobe koja ti se obraca i nikad nema bas veze sa mnom( tobom).Osim par meni bitnih sa kojima se stvarno " vidim" i osecam.
Jo, lepo se ti provedi i imaj na umu da zelis uvek lepo da se osecas.
Mozda se bas ovih dana prijatno iznenadis koliko si se promenila( na bolje), ipak si ti nasa, bre, ratnica :drugari:
Tanita, jes, jes, pravo zboris, covece, pametna glava, nego ja sticem utisak da tebe mrzi da pises kroz kakve promene si prosla, lenstino jedna :mrgreen: ( otvori onu temu koju si htela, mozda cujemo jos pametnih ljudi)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

joj DV ne podseca je da sam ratnica pred odlazak kuci
jer kao i sto me je Spoygg posavetovao (sto smatram ispravnim) ja sam jako "ratoborno" nastrojena svega sto se dotice mene i tice mene,ne mogu da ucutim,jako mi je tesko da ucutim
neko to smatra bezobraznim
ali ne zbog toga, moram zbog sebe da naucim da me ne doticu komentari vezani za mene i obracanje meni ili promena mojih pelena :-):-):-)
kada bih samo pricala aha ,da,da...moji su takvi da bi ste bili pozvani na moju svadbu na lete,sve bi oni pripremili i oranizovali,nista sa ja tu ne pitam nesto kao puno :-D
oni su preduzimljivi a ne blebetala...
ma bice ok
stavicu slicicu onu gore na pozadinu telefona ;-)
hvala Ivane i DV
:-*:-*:-*:-*:-*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Post Reply