Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Hristos voskrese svima koji slave danas! Želim vam lep praznik. Posebno želim da vam današnjim danom ojača Vera u ljubav i radost i život večni. Poseban pozdrav za Žiku! Žile srećan ti praznik gde god da si!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Vaistinu voskrese, srecan Uskrs( Vaskrs) svima ( i posmatracima)
Sanco je pobegla na neku planinu.
Ziku i ja ljubim.
Drug C jel se kaze roza jaje ili rozen jaje ili ? Bas si ih dooobro ofarbala.( ja prvi put nisam farbala nista, dobili smo juce na tom druzenju , a opet posle idemo na porodicno okupljanje, kazu dobicemo jos :mig: )
Najzad, pa najzad si se pojavila, bas mi je drago sto ne odgovaras na pp poruke!! Imaces Wireles gde god da odes na kugli zemaljskoj na more, samo ti treba telefon koji to podrzava ili neki veci aparat.
Samo da vam kazem svaki dan, ali bukvalno svaki, ja dozivljavam sve ono o cemu sam mastala i kreirala prethodnih godina ( sad sve vise skocim i ne mislim i uvek bude dobro)
Znaci, zezanje sad pocinje i igranka :veselica:
lepo provedite ove dane..lj
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Srećan Uskrs svim ratnicima svetlosti i mir Božiji i ljubav Vam želim :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Sretan uskrs svimaaa ;)
Ok, malo kasnim al znam da vi jos slavite
Uzivajte i provedite praznike bas onako kako zelite
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tamaris »

Srecan Uskrs, Hristos Voskrese zelim svima koji slave :andjeo: puno mira radosti i blagostanja.
Javljam vam se iz najlepseg mog grada Novog Sada, svuda podji kuci dodji, tesko se covek odvikne od Dunava i Fruske Gore, cak i u situaciji kada se pretvori u ovakvu skitaru kakva sam ja postala
Divno se provodim sa mojom porodicom, juce smo uzivali u nama tradicionalnom Uskrsu u prirodi i bilo je bozanstveno...
Draga moja Den u toj zemlji gde pada kisa odigrava se ispunjenje trenunte moje zelje br 1, blizu sam manifestaciji, jer otpori nekad cuda cine, na srecu ili na zalost, ali kad se sve slozi i legne na svoje mesto pisem u specijalnoj temi jer je ovaj forum sa svim ljudima ovde u velikoj meri zasluzan za to :zdravica: i pravim festu za sve :zdravica: :zdravica: :zdravica:
Pozitiva stizem, :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: drago mi je da si ostala pozitiva i uprkos svim desavanjima, to je za svaku pohvalu i svaka ti cast da znas :drugari:
ljubim vas sve i volim :ruzha: :ruzha: :ruzha:
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Brida »

Dobar dan,srecan Uskrs

Trenutno mi se ne desava nista posebno,pa nemam sta da pisem,osim o komsijama koji se non stop svadjaju.
Zato cu napisati ono sto zelim da podelim svama.
Pre 10god.sam se upoznala sa pozitivnim mislima,Dzozef Marfi...i pocela da praktikujem.Posle odredjenog vremena,uspela da ostvarim ono sto sam zelela.Ne mnogo posle toga desilo se da sam izgubila(ne bukvalno)ono sto sam dobila.To me je izbacilo iz koloseka,tako reci.Pocela sam da sumnjam u sve to,u pozitivno razmisljanje itd.Nisam odustajala,i dalje sam radila,cak i vise,pokusala skoro sve tehnike,ali sve je postajalo gore,ustvari nista se nije menjalo.Sve vreme nisam mogla da prihvatim to sto se desilo i dalje bol koji sam osecala nije popoustao.Znala sam da sam ja odgovorna za to,ali nisam htela da priznam sebi.
Kad sam se prikljucila ovom forumu,bila sam izgubljena,vidi se po mojim postovima,jos uvek sam.. :)
Pomocu Pozitive i DV i citajuci ostale postove,uspela sam da se vratim na pravi "kolosek".Prihvatila sam svoju odgovornost,pocela sam ponovo da cenim i postujem sebe.
Godinama sam radila vizualizaciju, i uspevala,a odbijala sam afirmacije.Pocela sam da praktikujem afirmacije,i vizualizaciju.Procitala sam negde da da treba najmanje 3o dana, da se usvoji neka afirmacija.Osecam da se nesto menja.Ne mislim vise negativno,znam da stanem kad krenem da mislim lose...Ima ljudi koji i dalje sumnjaju u sve ovo sto radim,i naravno misle da nema nista od svega i da treba da odustanem.Ne zanima me,ovo ne radim zbog njih,da bi im dokazala da mogu,nego zbog sebe.Znam da ce se uskoro manifestovati ono sto zelim,osecam to u sto kazu u kostima.
Radim i meditaciju ali i dalje izgledam ovako :D

http://youtu.be/alyapidLB34

Eat Pray Love - obozavam ovaj film :D
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

pozdrav sanco, tamaris,jaspis,sarah,DenVik,Clan 257 ..... i svima ostalima :)


malo pre smo ja i mama iz auta na sred otvorenog puta videle tatu roma (da se ne izrazim tako da diskriminisem) kako nosi veliku tortu u kutiji i pesaci kuci (znam odprilike u kom pravcu zive) i malog cigancica (sada moram tako da se izrazim)10-12 godina kako skakuce veselo oko tate i torte :) :) :) :) kao je bio srecan :) hoda i poskakuje :)
ipak Djurdjevdan je (a i velika torta za sve ;) )

pa tako , posto nisam cestitam svima Uskrs, i Djurdjevdan vernicima koji slave !!! :) :) :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Krijesnica

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Krijesnica »

Hello ljudi :)))

Želim sretan Uskrs onima koji ga slave, nadam se da ga provodite u ugodnom blagdanskom raspoloženju ispunjenom ljubavlju i svjetlošću <3

Nemam šta puno za reći, osim...da ne postoji ljubav ako nije bezuvjetna. Samo potpuno prihvaćanje osobe, bez pravila, osuđivanja, predrasuda, bez ega i prigovora, vodi do istinske ljubavi. Sve ostalo, što u sebi sadrži uvjete, zamjerke, ljubomoru, prohtjeve, očekivanja, a što tako olako nazivamo ljubavlju, nije ljubav.
Volite se. Volite se bezuvjetno.

Ljubi vas Krijesnica :****
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

dobar dan ljudi
ma sve vas neizmernoooooooooooooooo volem
:drugari: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
pre svega , srecan nam svima Uskrs, i jedan i drugi
nebitno je
ja slavim oba
slavim vaskrsenje, slavim ljubav, slavim spasenje, slavim srecu, radost, blagostanje
to je srz vaskrenja
to je cin vaskrsa
hej ...
prejedanje uopste nije dobro, boli me stomak od jake hrane
al sta cu kad volem , ipak sam ja Vojvodjanka i slaninarka koliko god to bilo nezdravo
ja to volem pa sta
elem da se vratim na vaskrsenje
sem toga sto sam opisala sta za mene predstavlja taj praznik
ja uopste nisam tuzna
Isus je to uradio za nas, za nase grehe
, ne bih mnogo o tome jer to u kucnom redu pise se ne sme pricati ali eto ja samo da pomenem da ipak se zna
hriscanin je onaj koji je to u srcu!!!
nebitno da li je Uskrs bio pre mesec dana ili sada, i muslimani imaju svoj Bajam i to postujem i to je na neki nacin slicno
sve je upuceno ka tvorcu
ka onom apsolutnom
ka mocnoj inteligenciji koja nas je stvorila
zato iz tog razloga ja sam srecna
jer Isus je pokazao ljubav u svemu ovome, ljubav, veru , nadu u patnji
srecu koja se izrodi iz velike patnje
e ovde stajem o ovome
necu vise shefe i molim te nemoj me grditi i nemoj brisati :oops:
ovo sam morala reci
mialim da nisam prekrsila nijedno pravilo

nadalje
srecna slava
Djurdevdan
juce sam bila na slavi
pisem i o tome u temi o hopsanju jer da mi nije hopsanja, vere, nade i sigurnost u tvorca ja sada ne bih pisala ovo ovde jer da sam razmisljala kako vecina ljudi razmisla ne bih bila ovde s vama sada
vec....
ne zelim ni da izgovorim
...
samo da biste stvorili sliku
lancani sudar
nevereme
krivina
Fruska gora
mrak
pljuskovi, grmljavina...
i ja hopsam i hopsam

tamaris draga...
uvek cu biti i ostati pozitivna jer t u svojoj sustini jesam
zato sebe i volim!!!!!
volim i vas
krijesnice
ljubim i volim, saljem ljubav
svi ostali takodje
voleeeeeeeeeeem vas :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Srećan svima 7. maj/svibanj,međunarodni praznik pozitivnog razmišljanja!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply