Želim karijeru, odmah i sada

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Miso »

Alexicaa wrote:Hvala Vam dragi moji ljudi.. Znam da cu uspeti,samo je pitanje vremena ...Cim bude neki show prijavljujem se ,juricu za svojim snom kako znam i umem,ali cu ostvariti to i tacka. :) :andjeo:
Tako je i naka bude!
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Alexicaa »

Malo mi je zbunjujuce sledece :posmatram ljude koji su ostvarili svoje snove i vecina njih je rekla kako nikad nisu ni sanjali ni mislili da ce ih ostvariti...pa mi nije to jasno:da li je dobro sto svaki dan zamisljam da sam to ostvarila ili ne??
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Alexicaa »

Ljudi ne mogu da verujem sta sam upravo videla :)))) presrecna sammm!!!

The voice Srbija - promotivni spot
http://www.youtube.com/watch?v=RD8ADgw6 ... e=youtu.be
Last edited by Ivan Spg on 01 May 2013, 08:06, edited 1 time in total.
Reason: Ne koristi sva velika slova! Uvek napiši gde vodi link!
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Buki »

Treba da radiš ono što voliš, bez obzira na to da li se nekome svidja ili ne, bez obzira na to, da li je "in" ili nije...
Zamišljaj, što da ne, jer ima tu nečeg što šteti? Nema, a ako nema štete, samim tim je korisno ;)
Svaki čovek ima neku svoju misiju u životu i može je ispuniti na najrazličitije načine, tako da nemoj da gledaš kako drugi rade, jer to je samo za njih najbolji način. Furaj po svom, i ne obaziri se na gluposti tipa, ovaj ovako, ovaj onako itd. Ti si glavna u svom životu, a ne tamo neko ko je nešto ostvario, a da ne zna ni kako ni zbog čega.
Svako treba da prati osećaj, i tako će da uspe u svemu što naumi.
Ako želiš karijeru pevačice onda treba lepo da ideš i pevaš, a ne samo da zamišljaš kako pevaš i da gubiš vreme na to. Kažeš da si nestrpljiva, pa šta te sprečava u tome da pevaš pred većom masom ljudi, neki tvoji programi(verovanja). Mlada si, lako to možeš da promeniš, ili koriguješ.
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Alexicaa »

Nije mi samo bilo jasno da li je mozda lose sto previse se fokusiram na to sto zelim ili tako i treba,pa sam zato bila zbunjena...Jedino sta mi sad ostaje jeste da se oslobodim od treme i krenem u akciju,posto se audicije za "the voice" blize... :-)
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Miso »

Slusaj dobro, pocni malo da meditiras. Posto se audicija blizi brzo moze da ti izazove stres koji ti je nepotreban. Nadji neki prostor u kuci ili stanu gde te niko nece dirati barem pola sata izjutra i isto toliko pred vece. Sedi opusti se i pocni da brojis od 30 na dole do 1 polako. Disi cisto i opusteno. Kada odbrojis jedan pocni da vizalizujes tvoj nastup na audiciji. Posmatraj i slusaj sebe, zapazaj detalje, budi kriticna prema sebi ali ne preteruj. Posmatraj kako se ponasas. Uskladi se sa muzikom i pamti dobro gde si gresila. Tvoja podsvest ce ti sve reci. Zadrzi se u vizualizaciji do 20 minuta. Odusevi publiku glasom, oseti kako te vole, kako zele da im jos pevas. Posmatraj sve detalje.Ako budes ovako dozivela svoj vizuelni nastup tako ces ga doziveti i u stvarnosti. Ponavljaj ove vezbe svaki dan dok ne budes skroz zadovoljna. Izaberi pesme koje tebi najbolje leze a ne one koje su popularne. Daj sebe u sve to, budi ti. Stvori pozitivnu vibraciju i posalji je van sebe u univerzum i dobices vrlo pozitivan odgovor. To ti je kao eho u kanjonu, vikni LJUBAVI, vratice ti se ljubavi. Viknes li SVRAKO odjekivace vrako, rako, ako.
Dakle, napozitivisi se pusti glas, vidi sebe u finalu i viecemo te i mi. :bravo:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by DenVik »

Poslala sam ti pp.
Slažem se sa Mišom.( o, de nađe svraku, baš??)
A možda mi svi ovde nešto pričamo iz svog ugla, ti sama znaš šta je to što ti prija, što te opušta, šta ti diže samopouzdanje.
Imaš našu 100% podršku, to je dovoljno za jedan lep početak, videćeš, mnogo moćna stvar kad neke duše veruju u tvoju energiju.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Miso »

DenVik, osetio sam tu njenu jaku zelju kroz ove pisarije ali i tremu. Moramo je malo podrzati da zna da nije sama, zar nije lepo podeliti enrgiju sa nekim kome treba. Uspece!
Svraka mi samo dodje, dolete.
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by Alexicaa »

Hvala Vam ljudi <3 Jedva cekam da dodje taj dan kada cu Vam napisati da sam prosla audiciju,nece biti srecnije devojke od mene :-) :andjeo:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Želim karijeru, odmah i sada

Post by DenVik »

Alex, aj sad malo popusti uzde.
Pa dodjes na temu Kafic, tamo je zajeb.....red sale, pa red zbilje...jer tako treba. :zdravica: Cim pre pocnes da se salis i smejes u drustvu, sve je drugacije, bliza si Vortexu.
Jer sad ni ne treba da mislis o tome 24 sata, odradis par vezbica za samopouzdanje, vezbas svoj glas kako inace radis a dodjes ovde jer znas da te volimo i podrzavamao sta god da uradis.
Zato volim temu Kavana, tu se ispunjavaju zelje, probaj.
I da, Miso nema smisla da ne svratis na kavu, rakiju( jes da vi sa severa mozda pijete nesto drugo, ali u Dembeliji je ovako) :zdravica: :drugari:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply