Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Brida »

Miso, cestitam na novom poslu :bravo:
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Ekstra DenVik, da to je taj ekstra osecaj kad te neko voli pravu tebe :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Hvala na cestitkama!
Ovde postaje sve toplije, sire se pozitivne energije, vibracije=ljubav

Cini mi se da uspeh jednog clana daje energiju i ostalima, ma sta mi se cini, TAKO JE.

DenVik, uzivaj u ljubavi. Malo ih je danas koji mogu ovako nesto napisati.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

D jutro moja svetlosna porodico.
Mišo, mi smo svi jedno( verujem u to ali sam tek na početku tog uverenja, znaš ono kad nešto znaš ali ti treba još malo opipljivih dokaza)i nekako mislim da idemo lakše kroz ove promene kad znamo da nismo sami i da imamo 100% podršku ovde.
I da, pozitivna energija se širi brže od svetlosti i zvuka.
( Spoygg :D regenerisala sam se u zadnje vreme, znaš kako babe kažu u mom okruženju " eee, ničiju sreću nisu paščad pojela, e neka si dijete, vala, ima boga"a ja se otkinem od smeha na to, slatke su mi te bakice, znaš sve stari što su pričali ima neke veze sa ZP, na sve, ali ima dosta i to mi simpatično)
Mila, sve je u redu, ti samo vidiš Pozitivu ovde, neka, neka( zvaćemo roditelje na roditeljski sastanak pa ćemo izložiti tvoje ponašanje :mig: )
Lj za još lepši dan
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Miso, dobro ti se cini :lol: . Jako lepa atmosfera vlada ovde. Osim sto se medjusobno podzavamo i radujemo tudjem uspehu, to sasvim sigurno i ostalim clanovima jaca veru da i oni mogu da ostvare svoje zelje.

Moze roditeljski, samo nemojte da me tucete pod stare dane :shok: . Ma, ja sam sreeeecna jer je proradila malo moja intuicija; a bas sam pre neki dan komentarisala da je ili uopste ne osetim, ili uopste ne prepoznajem. Ali, naglasak je na ovome "uopste". Dugo nisam zalazila u kafic i prosto sam imala osecaj da treba da procitam taj post :veselica: .
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Član 257 wrote:Dobar dan! Jaspis,hvala na odgovoru. Volela bih da te upoznam kad dodješ u Nju Nau. Mišo,želim ti sreću na poslu. Pola moje familije živi u Norveškoj,u Gjöviku,na severu. Gde si ti?
Haugesund, blizu Stavangera.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Poštovani prijatelji,evo malopre dobih informaciju da je Žikino zdravlje puno bolje i da se vidno oporavlja. Naime naš drugar je imao dve teške operacije kao posledice aneurizme aorte. Prva nije prošla baš najbolje,druga je bila uspešna. Oporavak je bio težak jer je bolest veoma teška,i čekala sam znak da je situacija ok da bih vama koje zanima napisala da je Žiks bolje. U osamdeset trećoj preživeti takvu bolest i takve dve operacije moze samo pravi ratnik svetla. Žiko,ti si moj idol! Navijam za tebe i želim ti puno lepih i zgodnih negovateljica!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Podrska Ziki! Svaka cast na svemu sto je izdrzao, neka nam se sto pre i u potpunosti oporavi!
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

Podrška našem Žiki i vrati nam se Žile što pre :drugari:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

ooooooo clanice hvaaaaaaaala ti
ceo dan molim za znak da je ziki dobro
i onda se ti poljavljujes sa ovim informacijama!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :drugari: :ruzha: :bravo: :bravo: :bravo: :veselica: :veselica: :veselica:
hvala ti
Zikoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, dolazi bre ovamo da slavimo!!!!!
imas ti jos puno divnih zadataka i postova i dolazak u pravi kafic sa ratnicima svetlosti!!!!!
nemoj da ja moram da idem tamo .... :lud: :lud:
moras da znas da sam ja opasana :lud: :lud: :mig: :mig: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
zikooooooooooooo, toooooooooooooooooo
zajedno mozemo sve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
e pa nemate pjma, skacem sa stolice od ovolike prekomerne srece :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Post Reply