Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Dobro jutro mili moji :D

Mišo jutros sam prva pročitala tvoj dobrojutarnji post i zaspala opet :) a i da ti pozelim dobrodošlicu (jer znaš, mene je DenVik imenovala hostesom ove gostione) pa eto sa malim zakašnjenjem delam. (samo da me nerasčini) :lol:
A vidim ona je jutros izgleda doputovala iz zemlje finske, sva nam je fiiiiiina, ali kada dune i vatru sune... :lol:

Krijesnice javljaj kako je protekao dan ;)

MIla odličan futuristički stajing, :D i poseban ti pozdrav jer si ti prva odgovorila na moj post tek kad sam došla na forum, i jednim delom si zasluzna sto sam još uvek tu :andjeo:

Jaspis draga, nisam sigurna da bi ti npr. i DenVik tako lako prepustila svoj menjač kada bi se vozila sa njom u autu :lol:

Pozitiva jedno je sigurno, nas se nećeš rešiti tako lako, bombardovaćemo te privatnim porukama tih dana ako treba da ti skrenemo misli sa sete ;) Mozda ćeš baš u tih par dana imati posebne uvide tebi vazne, ili mozda će ti baš ta seta pomoći da dosegneš još više vrhove svoje pozitivnosti kad se vrate. :andjeo:

LJub for all :drugari:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Jaspis, pazi, kada ti ja skratim siske, nece ti trebati frizer minimum tri meseca :lol: :lol: :lol: .

Ali MIsooo, uopste nisi kolegijalan, vidis da mi muske frizure najbolje idu :shok: . Znas, pre nego sto sam se sama osisala, imala sam malo duzu kosicu :andjeo: .

Ma Sarah, preduzimljivost mi je srednje ime, kada stvarno zelim nesto :veselica: .

Pozitiva, ono sto sam ti rekla na chatu i dalje stoji, ali zelim jos nesto da dodam. Ako nikako vibraciju ne mozes da podignes na gore, mislim da ni ne treba da se silis. Ja sam pristalica toga da osecanja prozivimo, samo da im se ne prepustimo u potpunosti. Jer, ako osecanja potiskujemo; ili ce nam se vratiti jos deset puta snaznija, ili cemo pod nesvesnim emocionalnim nabojem praviti neke poteze koje inace ne bismo, ili bi nas zadesio neki zdravstveni problem. Uzmi vremena koliko ti treba, ali znas vec, posle toga poraditi na pozitivnosti.

Taninta, ostani ti nama na forumu jos duuuuugo, bas mi je drago da sam tome i ja doprinela. Ovo je jedan od onih momenata, kada ucinimo nesto za neku osobu, bilo da je u pitanju krupna stvar ili neka sitnica, nikad ne mozemo znati kako je to uticalo na tu osobu; mozda i pozitivnije nego sto smo u tom trenutku bili svesni toga.
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Samo vas posmatram. :djavo: ...hehehehehe....( Leci kaze da je sve u tom posmatranju, pa rek'o ajde :mig: )
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

hvala vam
hvala vam neizmerno
hvala sto ste tu
hvala sto postojite
hvala mila :mig:
hvala DV, sto si me odmah pozvala i nasmejala me!!! :D
hvala tanita :ruzha:
verujem da ce mi inbox u utorak navece explodirati hahahaha :rofl: :rofl: :rofl:
i veoma se radujem tome
DV moras sto pre da otvoris temu ej setila sam se koji naslov -podrska
gde cemo bodriti jedni druge u situacijama koje su nam za nas neizvesne i neocigledne , gde ce nam biti potrebna sva skoncentrisana energija na jednom mestu
DV , samo je kliknulo!!! :idea: :veselica:
dakle podrska
sta mislis DV, moja?
elem
htedoh reci kako sam opet na famoznoj stocetvorci :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
zahvaljujuci vama i vasoj podrsci!!!! :veselica: :veselica: :veselica:
hvala vam

i da vam kazem kako Univerzum ima uvrnuti smisao za humor
dakle
ceo dan mislim o detetu, o moru ,o Grckoj, sve znate,
a onda me svi vi obradujete lepo
a onda mi se javlja drugarica na chatu da me vodi na kafu na pauzi
i to sad zamislite gde
u kafic Atina
ne mogu ja pobeci od Grcke heheh
ZP
i da povrh svega sednemo pored neke mlade zenice sa blizancicima i pitamo kako se zovu a ono Grcka imena, jer udata je za Grka i zivi u Grckoj hahahahah
hahahahha
hahahah
ZP radi ki svicarrski sat, kazem ja :budala: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
i ljudi hvala vam jos jednom neizmernoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
hvala
hvala
hvala
hvala
hvala :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
volim vas puuuuunooooooooooooooooooooooooooo :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Stavila sam na kratko ,,jedan od,, svojih frizova šizova :totalnolud: (ali nećemo menjati ime teme u frizerski salon, nou.) :D
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Auuuu, Mila bas mi to treba ;) mislim ovako moram ic svaki cas sisat te siske, ti si rjesenje za sve moje probleme, hvala ti hvala ti hvaaalaaa ;)
Jel me mozes osisat preko skypea ili tu preko foruma ili nekako, daleko smo malo?

Pozitiva iskreno zbunila si me, onaj post tamo prije je siromasan bio smajlicima, mislim si da ti nije neko maznuo sifru i lazno se predstavlja kao ti...
Eto poporavila si se jejejeee, ma bit ce to sve super, falit ce ti tvoji tj malecka najvise vjerujem, zao ti sto ne mozes s njima to sve razumijem ali pogledaj s druge strane, ta ce ti samoca pruziti puno prilika za sve i svasta..
Uzmi fino papiric neki i napisi 10 stvari zbog kojih je dobro da ces tih dana imati malo vise mira, ono sto sve zelis hoces i mozes napraviti za sebe u tom trenutku pa da vidis u trenu ces skupit hrpu pozitivnih stvari...

Ova ideja za temu podrske mi se bas svida ;)

Krijesnice!!! jel dan jos uvijek uvrnut? Pricaj ako se sta interesantno desilo...

DV nam je jos uvijek nesto tiha i samozatajna, garant muti nesto :P

Tanita samo ti nama budi tu jos duuuugo dugo

Pusa svima koji nisu ovdje imenom navedeni, kao sto vec rekoh to citiranje mi bas i ne ide pa pisem ovako nabacano
kiss svima
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

Tanita, friz ti je fenomenalan :veselica: :veselica: super ti stoji :veselica:
Al osmeh ti stoji još bolje, mnogo si slatka :ruzha:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Pa, dobro, ima li ko normalan na forumu??
A ovde??
Nema!
Dobro je, na pravom sam mestu.
Tanita, pravicu se da te ne poznajem( mislim sta reci?)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Privlačiš ono što Jesi. Ako ja tražim podršku to znaci da vibriram nemoć. ZP donosi ono što vibriram. To je tako. Nisam ja to izmislila. Ja nemam nameru da vam odmažem tako što ću vas zamišljati bespomoćne i pridavati pažnju nečemu šta zelite, a čega JOŠ UVEK NEMA u vašim životima. To znaci da priznajem da toga nema trenutno i to vibriram u stvari.Znam da su to lepe namere,ali "Put do pakla je popločan dobrim namerama". Što se mene tiče pozitiva je super i u mom umu je jaka i moćna i tu stavljam tačku. Vibriras,ne ono sto želiš,već ono u šta duboko veruješ. Po veri našoj neka nam bude. Nadam se da ćete na trenutak zastati da razmislite. Možda i ja grešim,ali pokažite mi autora koji podržava pružanje pažnje ličnoj nemoći i ja ću se priključiti.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Jaspis, ma sisam te ovde, na licu mesta, mozda se i Taniti dopadne kako baratam makazama, pa mi dozloli da i njenu kosu malo stricnem :-).

Sto se tice ideje o podrsci, ne mogu 100% da tvrdim jer knjiga sad nije kod mene, ali cini mi se da sam u Trazi i dobices procitala da prijatelju mozemo najbolje da pomognemo upravo tako sto cemo ga zamisljati srecnog, zdravog ili sta mu je vec potrebno. Isto to radimo i za sebe, zar ne? I ja pozdravljam ideju, podrska nije na odmet, mi smo svi ipak samo ljudi.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Post Reply