Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Interesantna paralela, i ja ih radim za istu stvar.
Hm, u isto vreme, pa mi ih vec imamo, to je to, ojacali smo vobracije u duetu. :bravo:
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

tttoooooooooooooooo misooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
nemam vise otpor
blagosiljam ga
i odoh sad da napisem afirmacije za novac na forum jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Posto nisam spavao ni nocas , prnadjoh jednu vrstu postavljanja afirmacija vrlo "jednostavno". Jos nisam probao, to cu kasnije.
Evo:

Na jedan A4 format ili pola od toga napises gore u prvom redu tvoje pravo ime. U drugom ispod njega mesec u kome si rodjena a u trecem afirmaciju.
Dakle: Ime i prezime

mesec

afirmacija

Stavis pair ispred sebe i vizaualizujes srebrno belu svetlost koja se sliva niz papir preko imena do afirmacije.
Radis dok ne osetis da je deblokirana i da nista ne stoji na putu.
Tako danas u kaficu nesto novo i uzivajte sa novom tehnikom.
<3
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

Zaboravih, jutros sam bio duboko u meditaciji i vizualizaciji, opustanju i afirmacijama. Skoro dva sata sve. Na kraju se zahvalim Bogu i andjelima i kazem im da mi daju neki znak ako je ovo sve sto radim ispravno.
Kada sam se vratio u atelje i seo za komp. Sevnu i puce grom. Zahvalio sam se i nastavio da citam. Meni ne trbaju bolji dokazi.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

hahahahaha
ej odoh na pauzu u park, da slusam afirmacije i cvrkutanje :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
kad se vratim , saljem ti pp
ocu nesto da ti kazem heheheh :mig: :mig:
pozdrav svimaaaaaaaaaaaaaaaa
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Danas gradom marširaju maturanti,pevaju,vesele se... Odjekivao je podzemni prolaz od Hanke Paldum. Pa koga ćeš,kad je merak il' je Hanka il' je Toma! :) Setila sam se poslednjeg dana škole,bože kakva je to priča. Mišo,nema u prodaji,neki dan bila promocija i potpisivanje,nema po knjižarama,ali znaš proceduru- samo se udobno smesti i zamišljaj da je čitaš. :) Evo sedim u centru,jedem sladoled i gledam snima se srpski nastavak filma "Uhvati me ako možeš". To izgleda ovako: šverceri koji prodaju na kartonima robu beže,a komunalna policija ih juri. :) Imam neki merak da to gledam! Toga nema u EU. Baš je smor taj eu.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

dobar dan divna bića :drugari:

kratko da se nadovezem na Mišine znake koje je dobio jutros, e pa meni su se danas misli prvi put tako jasno obratili andjeli. poruke su bile tako precizne i jasne da sam još pod utiskom toga, ali ne i iznenadjena jer mi to došlo kao logičan sled :lol: .

jedna se odnosi na moje trenutno stanje svesti, a druga na ono što mi tek predstoji. neću dalje duziti, samo ću reći da nije bilo nikakvo izvantelesno iskustvo nego su me bukvalno lovili putem odredjenih natpisa, i pisanih znakova. samo su dve reči u pitanju koje su se u poslednjih par dana ponovile toliko puta da sam na kraju morala da na njih obratim paznju, i kad sam ih protumačila dobila sam jasne poruke, napisane i upućene baš meni :D

kakav vetar (krila) u ledja :andjeo:

LJub for all
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Dobar dan Ratnici Svetosti, vidim svi veseli, lepi i divni. Vidim pozitivu na sličici kao mladu...e kako si slatka, prelepa!
Tanita, eto tebi blagoslova anđeoskih. Univerzum je duhovit, kao i sva duhovna bića, koja se vole šaliti i govoriti na različite načine. Uživaj u svojim porukama!
Puno vas volim i pozdravljam!
Image
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

Dobro veče moja svetlosna porodico :drugari:
Danas je bio predivan dan, dobila sam nekoliko poruka (kao i Tanita, kanda andjeli rade prekovremeno ovih dana :lol: ) da sam na pravom putu :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Fenomenalno se osećam, hvala vam prijatelji moji :drugari: :drugari:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Evo jedan pričica od Kezelea...
Jednom davno, u sigurnosti i udobnosti svojeg dvorca, živio je moćni kralj. ** Jednog dana odlučio je posjetiti svoje kraljevstvo ne bi li nešto doživio i naučio. Uskoro je naišao na svećenika i glasom naviklim na trenutnu poslušnost, zatražio: "Svećenice, poduči me o raju i paklu!"
Svećenik je pogledao moćnoga kralja i zgroženim glasom rekao: "Ne mogu te podučiti o raju i paklu. Previše si glup. Ti si lijeni snob. Učenje koje posjedujem namijenjeno je čistim i svetim ljudima, a ti nisi ni blizu tome. Makni mi se s puta!"
Kralj se razljutio. Razbjesnilo gaje što se svećenik drznuo odgovoriti na taj način. Zajapuren od bijesa izvukao je svoj mač da bi mu odsjekao glavu.
"To je pakao", povjerljivo je rekao svećenik.
Kralj se skamenio. Shvatio je daje taj hrabri čovjek stavio svoj život na kocku da ga poduči o paklu. Pun duboke zahvalnosti i poniznosti, odložio je svoj mač i s poštovanjem kleknuo.
"...a to je raj." nježno je rekao svećenik.
Ostavilo mi utisak pa reko da podelim sa Vama :)
Post Reply