Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

jo samo napred
monja evo stizem iz izlaska, pa malo kasnim na kaficu al vidim da je vruca hihi
hihih
dobra vam noc prijatelji moji :zdravica:
ja sam u speedu, vortexu,u mom svetu
joj ja sam jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ovako radila sam do pola 6 po podne, pa sam otisla na promociju dr Svetlane Goge Kostic- U pravu si al bas me briga!!
extra sam se provela
Znaci zena je hit!!!!
jedva cekam danas u vozu dok se budem vozila za Bg da je procitam
i njena prijateljica koja je ilustrovala knjigu je hit! ta zena cije su slike u Goginoj knizi je pobedila rak, koja se mislima pozitivnim izborila sa kancerom
a doktori su joj dali samo tri meseca zivota
a ona je sve granice srusila
extra vibracije na promociji
cak sam na lutriji dobila sliku od Pipi
izvukli si mene
ja samprizvala da me izvuku hihiho
slika je prelepa
prelepa bela ruza u ljubicastom svemiru sa sitnim srebrnastim tackicama
predivno
bilo nas je puno a samo par nas je izvuceno na lutriji
ja cim sam usla u salu ja sam rekla jedna od ovih slika je moja
a dok su izvlacili brojeve
ja sam bez prestanka ponavljala moj broj i znala sam da cu biti izvucena :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
da objasnim - svako ko je kupio knjigu dobio je broj a onda su izvlacili te brojeve i ja sam izvucena i dobila sam sliku
oooo kako volim ovaj ZP :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
zatim je bio sastanak u 21h reiki prakticara koji su zavrsili I i II stepen
i tamo je bilo extra
i onda sam u 23h bila u gradu sa koleginacama sa posla u egipatskom kaficu u kojem plesu mopje koleginice sa plesa
i tamo sam se izdjuskala
i sad ne mogu da spavam a treba da ustanem u 6...
jako sam uzbudjena i nimalo umorna ne spaaaaaaaaava mi se
ocu toga josssssssssssssssss :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ljubim vas
odoh se oterati bar malo spavati :zdravica:
monja hvala na divnoj kafici, pripremi nesto za ujutru :mig:
volim vas sve :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Krijesnica

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Krijesnica »

Nema mi ljepšeg nego kad ujutro dođem u Kafić, a ono Pozitiva tako nesebično rasipa pozitivu na sve strane hehehe :mrgreen:

Dobar vam dan ljudi, kako ste???

Jel se i vi osjećate kao da vrijeme ne radi u skladu s vama? Meni vrijeme tako brzo prolazi, evo pogotovo zadnja dva-tri tjedna, dani mi teku ko minute... Prije se ne bih mogla sjetiti šta sam radila prije 24 sata, jer su dani bili neopisivo dugački, stigla bih napraviti tisuću stvari i još bih imala par sati viška, jedva bih čekala da dan završi. A sada....ufff, to je kaos...ne stignem ni isplanirati obaveze, a već pola dana mi prođe samo dok ih krenem izvršavati. Ustajem se ujutro i za par sati se već spremam za krevet. Jučer je bio petak, a ja se još uvijek sjećam šta sam radila u petak tjedan dana ranije... 0.o Posvađana sam s vremenom!!!
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Pozdrav za sve svetlosne drugare u kafanici, ja jednu s nogu pa idem dalje :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Dobar daan
Ja napokon doma, malo mira, ovih dana stalno negdje letim
Sad sam sama i uzivam, druzim se sa knjigom i mojim kamencicima i opustam se...
Ljubim vas sve ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Love
Posts: 55
Joined: 23 May 2013, 11:13

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Love »

Krijesnica wrote:
Jel se i vi osjećate kao da vrijeme ne radi u skladu s vama?
U potpunosti znam kako ti je.. U predhonih godiunu dana ja imam osjecaja kao da je 2 minute proslo.. I onda okolina šizi kada se nejavljaš i nema te, i sad ti njima objasni :totalnolud:
Tako da je meni i dosta ljudi dalje od mene, jer nisu mogli/htjeli shvatiti.
Sve vise imamo pravi filing za vrijeme odnosno da vrijeme NE POSTOJI :rofl:



SVIMA ŽELIM PREDIVAN DAAAN :drugari: :ruzha: :ruzha:
You are my mother,you are my father,You are my lover and my best friend
You are the mountain, you are the ocean,You are the beginning without end
And I love you so,cause you help me see
And to see you in all is to see you in me
I'm in you and you're in me
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

Lutajući netom naišla sam na ove predivne reči:

Četiri indijska principa:

Prvi princip: "Koga god susreli, to je onaj pravi."
To znači da niko ne ulazi u naš život slučajno. Svi oni koji nas okružuju, bilo ko s kim ste u odnosu, predstavlja nešto - bilo da treba da nas nauci nečemu ili da nam pomogne da popravimo trenutnu
situaciju.

Drugi princip kaže: "Što god se dogodilo je jedina stvar koja se i mogla dogoditi."
Ništa, apsolutno ništa od onoga što smo doživeli nije moglo biti drugačije. Čak ni najmanji detalj. Nema "...da sam to barem učinio drugačije... tada bi i situacija bila drugačija!" Ne. Ono što se dogodilo je jedina moguća stvar koja se mogla dogoditi i moralo se dogoditi - da bismo naučili lekciju kako bismo se pomakli napred.
Svaka situacija u životu u kojoj se nađemo je apsolutno savršena, čak i kada prkosi našem razumevanju i izaziva naš ego.

Treći princip kaže: "Svaki trenutak u kojem nešto počinje je pravi trenutak."
Sve počinje u tačnom trenutku, ni prerano ni prekasno. Kada smo spremni za to, za nešto novo u svom životu - to je tu, spremno da započne.

Četvrti i poslednji princip kaže: "Što je gotovo, gotovo je."
To je tako jednostavno! Kada se nešto u našem životu završi, to pomaže
našem razvoju. Zato, obogaćeni prošlim iskustvom, bolje da to
otpustimo i krenemo dalje.

Mislim da nije slučajno da upravo vi sada ovo čitate.
Ako su vas ove reči dirnule, to je zato što vam je upravo ovo (saznanje) bilo potrebno i što razumete da nijedna jedina snežna pahuljica ne može pasti na pogresno mesto.
Budite dobri prema sebi.
Uvek budite radosni.

Nemam pojma gde bih ovo mogla da stavim, koja je prava tema za ovo :nempojma: , ali, eto, uživajte :ruzha:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Monja, svaka čast da si ovo pronaša, i počastila nas sve, sa ovim predivnim Istinama!
Savršena podsećanja i savršeni putokazi!
Nema se šta dodati.
Sve što je potrebno se nalazi u ovim blistavim viđenjima!
Image
Krijesnica

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Krijesnica »

Dobar dan divni ljudi :ruzha:

Monja draga, hvala ti što si podijelila ove istine s nama, to su principi po kojima živim i na koje se nastojim podsjetiti svaki put kad osjetim otpor prema nečemu. Pokušavam se osjećati ugodno u bilo kojem trenutku, na bilo kojem mjestu, znajući da sam tu potrebna i da se nalazim u savršenoj situaciji koja uvijek ide u moju korist. Sve češće i češće obraćam pozornost na slučajne prolaznike koje svakodnevno viđam, poklanjam im svu svoju pažnju tijekom usputnih razgovora kad zastanemo na cesti, i učim iz svake njihove riječi.

I slažem se s Love, mislim da tek sada osjećamo pravo vrijeme, tj. ne osjećamo ga uopće, jer je vrijeme iluzija! I ja sam imala problema zbog toga, kasnila sam na neke dogovore pa su ljudi šizili na mene...najgore mi je kada pobrkam dane u tjednu, u petak mislim da je još uvijek utorak...zapnem na jednom danu, i takav mi je cijeli tjedan, svaki dan utorak hahahaha... Tako sam i primijetila da pijem malo više kave ovih dana, hm, možda se podsvjesno nastojim ubrzati da budem u skladu s vremenom. Ipak treba imati obzira prema ljudima koji prate kalendar i pogledavaju na sat dok me čekaju :D
User avatar
Miso
Posts: 94
Joined: 24 Apr 2013, 20:04
Location: Norveska

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Miso »

E ovako, napravih malo pauzu pa rekoh ajde da svratim do kafica da vidim sta se desava.
Posto mi je sa hemijske strane usadjeno da analiziram i razgradjujem atome do beskonacnosti tako sam i ovaj forum malo ubacio u laboratoriju i dosao do nekih bitnih rezultata.
Gledajuci listu clanova i teme, otvaranja i komentare primetio sam da se isti clanovi ponavljaju svo vreme. Recimo:
jovanajovana10 je na prvom mestu po postovima, cak vise nego Spoygg, on je drugi.
DenVik 3. Pa Zika, Krijesnica, Clan 257, sarah,jelena, pozitiva (sa ubedljivo najvise napisanih recenica :D ),cak ni Leci nije medju prvima ali tu je. Ja sam za jedan mesec na 29. mestu. Lici na tenisku listu najboljih.
Postovi imaju jako puno otvaranja, pregleda, citanja. Da li je moguce da neki clanovi koji dodju ovde nemaju ama bas nista da kazu da iznesu da predloze ili podele svoja iskustva koja nekome mogu biti udarna kapisla za dalje. Da li je moguce da neko ne zeli da deli, cega se bojite? Da li se bojite da ce nekome kome pomognete biti bolje nego vama ili jednostavno nemate sta da kazete. Ako pomazete drugima pomazete i sebi i suprotno. Sta je?, ljubomora, zavist, neverica ili se mozda smejete grupi zaludjenika za nesto sto se "ne moze" dokazati. Svejedno, ja nastavljam istim tempom ionako ce do kraja ove godine doci do velikog preobrazaja svesti na puno vecem planu nego sto mozemo zamisliti. E tada ce ovi posmatraci zastati. Vreme je da se svi ukljucimo da pomognemo jedni drugima i prosirimo znanja. Toliko malo treba da budes dobar, jako malo.

UH, preterah malo a. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Monja hvala ti na ovim istinama, na njih bi trebalo uvek da se vraćamo i da se podsećamo :)
Dragi Mišo, razumem šta si hteo da kažeš nekad je i terapija preterizma potrebna :) da se malo razdrmamo,nama ljudima tako malo fali...Svi smo uključeni u taj proces evolucije svesti neko to osvesti pre neko kasnije :) A što se foruma tiče ja pozdravljam ekipu sa A liste i častim turu za sve, i upućujem poziv ostalim članovima da se upuste u avanturu zvanu ratnici svetlosti :andjeo:
Post Reply