Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Isla na neke druge sajtove...Slusala sta imaju da kazu i drugi o zakonu privlacenja...postujem sve, svakoga, tudji trud, zalaganje, ali...
Ovde je moje srce.
Ovde je kalup za moju dusu...
Ovde moje usi cuju melodiju Radosti...
Ovde je pripitomljena ova mala pustinjska lisica.
Ovde je dom!
Ovo ovde je prava stvar!!!
Tri put ura za Leci, Vinu, Ivana, Kalu i onog drugog džukca!!
Pozdrav svim ratnicima svetlosti!!!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

bravoooooooooooo clanice :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
isto mislim :zdravica:
ovaj forum i ovaj sajt imaju dusu
a to je ono sto je nabitnije
imaju i poseduju ljubav
ovo je moj dom
ma gde bila
ovo je moj dom
hvala dome!
ura za leci, vinu i ivana
sve vas voleeeeeeeeeeeeeeeem :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Image
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Samo da vas podsetim da ste i vi isto tako deo ovog društva :) Hvala svima, zadovoljni smo što smo uspeli da prenesemo tu radosnu energiju dalje!!! :veselica: :veselica: :veselica:
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Dobro jutro,Sve potpisujem dragi moji,
ovde je moja inspiracija,mesto gde sigurno mozes da ocekujes razumevanje i podrsku, gde mozes sve da kazes i pitas, da ucis i ucis, gde se super osecas jer te ljudi obasipaju jlubavlju i pozitivnom energijom, punis baterije i pomazes takodje drugima jer se razmenjuju nesebicno iskustva i stalno si na izvoru informacija.Prelepo je da smo se nasli i bas takvi kakvi smo svi razliciti je divno i interesantno pa se ucimo uvek nanovo i bivamo uvek tolerantniji te svi zajedno rastemo li rastemo i uvek pridrzavamo jedni druge i vucemo dalje one koji zastanu ili misle da stagniraju.Sveeeeeeeeeeeeeeeee je dobro bas tako kako je. Vooooooooooooooooooolim vas sve i HVALA :drugari: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Daaaa, ovde se definitivno "napajamo" pozitivnom energijom :veselica: . Ja sam imala obicaj da napravim gresku pa, kada mi se spusti vibracija i to potraje neko vreme, zbrisem sa foruma. Umesto da ga iskoristim za podizanje vibracije :budala: . Ali dobro, na greskama se uci :veselica: .
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Love
Posts: 55
Joined: 23 May 2013, 11:13

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Love »

:veselica: :veselica: :veselica: i ja dijelim isto misljenje, koliko foruma ima ja sam ovdje uspila naci dommm :bravo:
ima dusu ima srce :lol:
na net sam zalutala prije jedno 5 godina putem jednog foruma i bilo mi je super i osjecala sam se ko doma ( posto ja volim naci takva mjesta)
i od kako je to propalo ja nisam vidjela ni nasla foruma.. pokusavala sam ali...
i sad nakon punooo godinaaa sam ga naslaaa :andjeo:
I ne ma ovakvog foruma i ovakvog mjesta .. da ima srce, da ima dusu, da ima ljubav, da ima podrsku... PREDIVNOOO :veselica:

HVALA SVIMA!! ŠTO JESTE.. ŠTO STE DIVNI I DRAGI.. HVALA NA RAZUMIJEVANJU I POZITIVI :veselica: SVEMU, SVEMU :ruzha:
I bas sam sretna na onom danu kada su Ivan i Vina odlucili napraviti ovakvo mjesto :bravo:
Ulozili svoje dragocjeno vrijeme u druge i da prosire i pomgonu jednostavno predivno :andjeo:
joj ja se moram pocet zaustavljat kada krenem s emocijama haha jer jamogu do sutraaa... :oops:

i bas kako Mila kaze i ja sam isto par dana kada sam bila bass dolje, onda nisam isla niti ovdje, umjesto da sam listala stare posteve i savjete da malo zivnem.. ali bas nas tjera od pozitive u tim danima ... ali bitno da smo mi jaci i pametniji pa to otjeramo od sebe :kul: i nademo se skupa :bravo:

eevogaacc kaficaa za svee :veselica: :zdravica: da si malo i prigricnemo :mrgreen:
Image
You are my mother,you are my father,You are my lover and my best friend
You are the mountain, you are the ocean,You are the beginning without end
And I love you so,cause you help me see
And to see you in all is to see you in me
I'm in you and you're in me
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Love maca ti je preslatka i baš ti hvala na užini :)
I ja ću se nadovezati na reči dragih forumaša i reći da nikada ranije nisam bila drug član ni jednog foruma :) i da sam mislila da je to gubljenje vremena :nebimoglo: sve dok nisam naišla na ljude koji su željni otkrivanja sebe i učenja na jedan konstruktivan i pozitivan način :drugari: I evo me ovdi već ima puna godina :veselica:
Šaljem Vam ljubav svima, i Hvala našim pionirima Ivanu Vini i Leci :andjeo:
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Ivan Spg »

Mogu da preimenujem ovu temu u "Hvalospevi o forumu" :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Sarah, hvala ti na tome da mi se vrati trostruko, he he he slatka si!Image
Tanita, u procesu promena čovek uvek sebi ora dati malo vremena, puno strpljenja i ljubavi.naravno da se mogu iznenada pojaviti neki stari oblaci, ali iza oblaka je Sunce!
Kada jednom shvatimo da po starom uvek dobijamo staro, a da po drugačijem možemo očekivati i dobiti više radosti i slobode, tada kada se i povrati nešto od naših programa iz prošosti, treba samo ustati i krenuti za drugačijim, a ne za starim. Malo volje, strpljenja i ljubavi, i držati se odluke, da želimo biti srećni!
DenVik mudro zbori! Mudrice!
Love ljubi tog Srećka za mene. Obožavam životinje!
Pozitivice, ti si uvek otvoreno srce! Šta drugo reći, jes!Image
Spoygg dobra ti je ideja!
Draga Mila i draga Najzad, ma svi doprinosimo da ovde bude prekrasno svima nama zajedno!
Image
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

hvala Leci što nas tako divno bodriš svakim danom, zaista lepe misli. :andjeo: Ja sam bila slobodna da malo uz kaficu proćakulamo, hvala Sara, DV, MIla na prijatnoj razmeni misli. :andjeo:
Mozda se neke pričice ponove ovde na forumu, mozda smo nešto već prošli, ali svi učimo, jedni druge inspirišemo i potičemo. a i ne uči se sve ni iz knjiga. :)
I primetila sam da kad se dodje na jedan već lepi nivo samospoznaje,ljubavi prema sebi, zivotu, da onda prosto, na našu lepu sreću, nema nazad. hehe to je divno.
Evo pošto se zapričalo i na temu foruma, ja ću reći da primetim, da na najlepši mogući način napredujem ovde sa vama. :andjeo:
Post Reply