Da li osećate energiju?

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
Krijesnica

Re: Da li osećate energiju?

Post by Krijesnica »

Hehehe, samo sam čekala da DV ovo spomene :D Kad je zamolila za podršku, gledala sam u njezinu sličicu na forumu (ne znam da li si ti bila na slici ili neka druga žena, nije bitno) i zamišljala zgodnu mladu ženu u poslovnom odijelu kako ponosno šeće ulicama Beograda i ulazi u poslovnu zgradu. Potom izlazi odatle s hrpom novaca u rukama i zadovoljno broji novčanice. I eto, DV mi doleti u porukama sva šokirana i kaže da je osjetila energiju :D

I moram se složiti s tobom, čini mi se da smo se svi malo zatvorili u sebe...izgleda da svatko od nas prolazi kroz ogromne promjene i osjećamo potrebu da budemo tihi.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da li osećate energiju?

Post by DenVik »

Sve što zamislimo možemo da ostvarimo. Samo moramo paziti šta želimo, gde, sa kim, kuda idemo.
Energije imamo isuviše, samo da znamo kako? Ako znamo i kako, onda, kuda? :andjeo:
A ne možemo to sami. Potrebni smo jedni drugima.
( Krijesnice, moja slika je bila,jesam bila šokirana jačinom, zamisli me srećnu, dovoljno je, misliću na tebe isto tako, ja već šaljem svesno dobre vibracije nekim ljudima ovde )
A zamisli udruženi šta bismo sve dobro mogli da uradimo?
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Krijesnica

Re: Da li osećate energiju?

Post by Krijesnica »

Jaooo, mogli bi napraviti cijele obrede ovdje :lol: Zamisli da svaki dan šaljemo energiju jednoj osobi na forumu...recimo osoba opiše scenu u kakvoj se želi naći i svi vizualiziramo tokom dana...mislim da bi tako svatko od nas u kratkom roku dobio ono što želi, a kakva bi tek radost nastala kad shvatiš da si pomogao nekome da živi svoje snove!
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Da li osećate energiju?

Post by pozitiva »

draga moja Krijesnice, to se vec desava , to smo se vec dogovorili za vizualizaciju i slanje energije
nesto se manifefestovalo nesto jos ocekujemo
i bice uskoro
objasnicemo ti uskoro i svima o cemu se radi :)
znaces
hihihih :mig: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da li osećate energiju?

Post by DenVik »

Znači: vreme je.
Osećam i ja.
Sazreli smo.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Krijesnica

Re: Da li osećate energiju?

Post by Krijesnica »

Mislim da se bližimo trenutku kada više neće biti potrebe da se čudimo ovim stvarima, jer će nam postati normalne do te granice da nećemo shvaćati kako smo prije funckionirali bez toga.
Isto tako, vjerujem da nam glasovna, pa čak i pismena komunikacija neće imati nekog značenja, jer se mnogi već savršeno sporazumijevaju i telepatski (primjer je naveden gore). Telepatija se javlja kod mnogih već jako dugo, samo je pitanje koliko je pojedinac svjestan da to radi. Najviše to govorim radi primjera iz vlastitog života. Jedinke koje su donedavno spavale, odjednom su otvorile oči i shvaćaju da se stvari mijenjaju naveliko.

Samo ne dopustite da vas komentari uspavanih spuste na niže frekvencije. Radije koristite svoje sposobnosti da im ubacite bubicu u uho, prije ili poslije će ta bubica biti ključna za njihov osobni razvoj.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Da li osećate energiju?

Post by pozitiva »

draga Krijesnice i ostali mi ni ne slutimo kakvo nam divno vreme dolazi
vreme energije
i da Krijesnice ja jesam profesorica(profesorica filozofije) ali se time ne bavim , ne predajem
ali cu uskoro da sirim ovu nasu divnu vest o ZP svuda :) i da predajem :mig:

dakle vreme energije
rece Salker onomad energija se pozaljmljuje od knjiga
ja bih se slozila ali bih samo izmenila knjige nam daju energiju, ne pozajlmljuju nam ali nam daju
ali to je samo jedan vid davanja/dobijanja energije
mozemo je dobiti od Izvora svakodnevno
ja je dobijam skoro svakodnevno dok radim Reiki autotretman, mozemo je dobiti od drugih ljudi,dobrovoljno u svakodnevnoj komunikaciji, takodje postoje i kradljivci energije svesni i nesvesni-energetski vampiri( s kojima se borite tj ne borite se vec im ne dajete svoju energiju samo tako sto im date ljubav i razumevanje)

mogucnosti energije su beskrajne
od punjenja mobilnih telefona (sto nisam probala ne zanima me) do ukljucivanja svih elektricnih pribora, popravke istih...
probala sam sa zivotinjama i one predivno reaguju na energiju u mojim rukama, veoma smirujuce i pitomo
deca je jako osecaju i vole je
a juce sam probala da energetizovanom vodom zalijem svekrvinu biljku koja je venula
eno je vidim oporavila se
jupijeeeeeeeeee :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ljudi ali ne mozete ni da zamislite sta sve mozete sa tom Zivotnom, Univerzalnom energijom koju dobijate od Izvora
mozete sebi ili drugima da stvorite leptirice u stomaku
mozete da podignete libido vasem partneru
mozete da dozivite energetski extazu
ma ....
da ne nabrajam sta sve mozete
mogucnosti su nepobrojive
ali
ali
ali
samo i ako je za opste dobro, za vise dobro, za visi cilj
ako i u jednom trenutku radi vas Ego
energija prestaje da tece
ako u nasim venama tece samozivost i sebicnost i rad ega
nema nicega od ovoga
jednostavno nema
ali ako ima ljubavi, saosecaja, rad za opstu dobrobit mozete svasta da iskusite
mozete da iskusite zapravo spajanje sa Izvorom koje se meni desilo

ono sto bih tebe Stalker pitala jesi li ti iskusio nesto praksom energetski sto pises ili je samo saznanje iz knjiga?
molim odgovor :andjeo: :ludiranje:

i ono sto bih dodala a vazno je
hteli mi priznati ili ne Zakon Ravnoteze postoji i radi isto kao i ZP
tako da vas molim ne zalecite se samo ziveti duhovno, energetski, mentalno
priroda je sacinjena s razlogom iz dva dela - energetski i materijalni\stoga ne zaboravite da zivite u materijanom svetu i ne zapostavljajte ga
Zakon Ravnoteze ucinice svoje ako budemo preterivali u jednoj strani dakle
sve sa merom i ravnomerno
:svekul:
eto toliko
dakle i kuvajte i spremajte i popravljajte i disite i spavajte i jedite i volite novac to je sve deo materijanog sveta
ljubim vas ja i volem :drugari: :zdravica: :ruzha:
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Da li osećate energiju?

Post by najzad »

Mislim da necu pogresiti ako to ovde napisem.Upravo sam se vratila iz uobicajene setnje sa psom gde smo setajuci se videli kako se kod pristanista na gornjoj platformi okupljaju prolaznici.Imam obicaj da se popnem na splav, ukoliko nema broda, te tu i izmeditiram, odam odu toj prekrasnoj vodi i zastanem naravno i ovaj put. Imala sam pred sobom prizor od kojeg bih ranije pobegla glavom bez obzira, vizuelan sam i vrlo osetljiv tip tako da mi je kao prvo bilo neobicno da me je nesto vuklo da eto po prvi puta gledam reanimaciju i to jos uzivo. Direkt ispod mene je ekipa hitne pomoci pokusavala da povrati zensku osobu ( i da ne idem sad u detalje) u zivot, u zivot . Mene je zacudila moja prisebnost i uz totalnu mirnocu pocela sam da blagosiljam i unesrecenu osobu kao i ekipu koja se borila svim sredstvima. Mislima sam slala svoju ljubav a potom sve predala stvoritelju i pozelela da se to okonca na najbolji moguci nacin koji mi tako i tako ne razumemo i prosla sam mirno dalje (intersantna je bila i reakcija moje ljubimice, mirno bez da lajucne niti da proba da se spusti, posmatrala je ne smetajuci nikome, cak dostojanstveno, inace se strci, na kraju se tiho okrenula i posla nazad laganim koracima ) ali ipak sa pitanjimama sebi upucenim ..znam da nista nije slucajno, sve je dobro i trazila sam odgovor na sta treba da mi ovo iskustvo da lekciju...
Vrativsi se kuci sa balkona sam videla da se oboje kola spremaju da krenu, malo zatim oglasile su se sirene, sto za mene znaci, za pocetak povratili su je i sad zure do bolnice u protivnom dolazi druga ekipa.
Last edited by najzad on 18 Jun 2013, 01:03, edited 1 time in total.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Da li osećate energiju?

Post by pozitiva »

ok, hvala na odgovoru
mislila sam da imas iskustva sa energijama pa da ih razmenjujemo
:mig: :zdravica:
inace
"nemi sporazum s demonima"
bas ne razumem jer nikada ali nikada bas nikada ne spoznadoh da mi je neko suflirao sta da spoznam do Izvora
a kako je Izvor ljubav ne imadoh losa iskustva
tako da samo opusteno slusajte svoje srce i ono ce vam reci istinu :drugari: :ruzha:
Krijesnica

Re: Da li osećate energiju?

Post by Krijesnica »

Pa da, misli jesu program koji nam je instaliran. Zato je i rečeno da će se probuditi samo oni koji će biti spremni zaboraviti sve što su dosad naučili.

Inače, nisu sve stvari i pojave objašnjive. Puno je toga što se mora doživjeti da bi se razumjelo, jer riječi nisu dovoljne. Stoga, ako me nešto zanima, radije ću skočiti u provaliju i vidjeti čega tu ima, nego da očekujem od nekoga da mi razumom pojasni o čemu se radi.

I još se slažem s pozitivom da ne smijemo zaboraviti na ravnotežu. Čovjek je biće koje se lako da zavesti svojim fizičkim osjetilima. Nije tako teško nasukati se na jednu krajnost, bilo da zastrani posve u duhovnost ili materijalni svijet, ili da se pak navuče na depresiju ili sreću. Svjesnost je ono što ga spašava od takvih opasnosti.
Kad je Stalker spomenuo sporazum sa demonom, to me podsjetilo na neki tekst o Hoponopono koji sam pročitala nedavno...autor je bio jako sumnjičav oko toga što se zahvaljuje nekome, a ne zna kome. Bio je uvjeren da se zapravo obraća demonu, te da se radi samo o još jednom načinu manipulacije ljudima....

Ma joooj, samo slušajte svoje srce i ne možete zastraniti :D Nije tako rijetka pojava da ljudi u pokušaju da se spoje s Izvorom dospiju na krivi kanal i prime poruke s pogrešne razine.... Zato treba primati poruke kroz srce, a ne um, jer samo tada možemo znati da li je to istina ili ne.
Post Reply