Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Samo kratko da vam kažem.

Image Otvoren mi je prozor od sobe, a napolju rascvetala ogromna lipa, miris mi je ispunio sobu...predivno. Sve vas od srca pozdravljam dragi prijatelji, i želim vam divan sutrašnji ponedeljak. Neka bude jedan od najlepših dana do sada u vašem životu!
Laku noć
Image
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

aaa pa da Mila, bašta nam je na obalama Panonskog mora :D
A onaj tamo parkiran gliser je naše DenV. - Ona dolazi njim leti, parkira ga malo dalje od obale,
te kad se zaustavi, skoči pravo u vodu i prepliva do bašte (tako se kaze najbolje rashladi) :D
Danas je odlučila da me uči voznji, a ja maloo mešam ,levo i desno, pa ne ide baš glat, :D
pokatkad se prolomi njen glas koji mi objašnjava: ,,neeeeeee takooooooo, ovakooooooooo!,, :rofl:
aa vidim iz daleka, u pauzama voznje, kako konobari vezuju neko platno izmedju dve palme, i ubedjuju članicu
da legne i proba, da će sigurno moći i da se ljulja. :drugari:
Leci. :ruzha:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

D jutro, d dan, želim lep početak nedelje svima nama.
hvala Leci
Ne sekiraj se Tanita, nisam ni ja naučila da vozim gliser iz prve :lol: , nego iz druge :D , važno je da ne odustajemo
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Vina »

Dobro jutro svima :)
Čekam majstore za klimu, sinoć su crkle obe :shok: :shok: :shok: a ja sam sanjala takav košmar kao što nisam godinama, neko natprirodno biće me je mlatilo bez prestanka i govorilo najgroznije reči, a ja nisam imala gde da pobegnem :totalnolud: :totalnolud: :totalnolud: Kad sam se probudila (pre alarma) morala sam afirmisati dobrih par minuta da je sve u redu i da sam bezbedna, uf...kako bi iole došla sebi. Izgleda da me ovaj grip drma još uvek, ali i neke tektonske promene u meni...prihvatam sve novo, i očekujem samo najbolje.
Želim svima divnu, radosnu, kreativnu nedelju punu prijatnih iznenađenja izobilja! :andjeo:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Najzad proradio saobracaj Dunavom, imali smo rekordan vodostaj (6o cm vise od rekorda u poslednjih 100 godina) pa eto dodjoh brodom u kafic i nauzivah se,mirisu lipe
pticice cvrkucu milina bozija na sve strane.Usput svratih na izlozbu 3D stampe a kad stigosmo jedva se usidrismo, Den je sa gliserom pravila sou tako da je nismo ometali do kraja diveci joj se. U nasoj oazi, nasoj bastenskoj kafanici divota.. :drugari: :zdravica: zurka je na vrhuncu svi slave povratak nam dragog Zike :bravo: :drugari: Znala je Leci da ce to biti najlepsi ponedeljak od svih do sada. :bravo: :andjeo: Na visecu lezaljku niko ni ne pomislja da legne, kazu sad ce clan a kad dodje ne izilazi iz nje, sve se njisu grane. :kul: Puni se kaficko polako svi zauzimaju mesto s pogledom na binu, jer uskoro ce i dance, nevidjeni performans na celu s' Pozitivom. :ruzha: Idem da napravim smudi za sve te zdravo zapocnemo ovaj predivan dan. :zdravica: :drugari:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Uf ljudi mnogo nam lepa baštica :) ja ću neki koktel da srčem i da se sunčam malo :kul: a evo i za drugare pa ko voli nek izvoli
Attachments
13841_summer-cocktail-drinks_650x460.jpg
13841_summer-cocktail-drinks_650x460.jpg (43.59 KiB) Viewed 2129 times
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Ne brinite za svakoga sam spremna i za sve ukuse dezuram :drugari: za neupucene, pomalo sumjicave, neodlucne, radoznale, one koji vole i koji mozda od sada zavole evo ovaj smuti koji je vec gotov, probala sam ga i hm..cisto zdravlje.

jabuka
sagarepa
list sargarepe
persun
tikvica
ledena salata
avokado
limun
banana
i naravno osuncana vodica

a ovako sam ga pripremila
http://www.youtube.com/watch?v=taZCyymknrE
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

:( a mogu li ja jedno ladno, točeno??( to zdravo može i sutra :mig: )
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Kaze meni jedna teta: ''Napolju je pakao!'', misleci na vrucinu. A ja se setim jedne izreke-''U raju je lepo, al' u paklu je ekipa!'' :djavo:
Pozdrav svim ratnicima svetlosti, ma gde bili!
Moje omiljeno pice u kaficu ovih dana je: casa od tri deci, dva deci fante, deci kisele vode i led! Probajte.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Piće vidim svi imate, il ste već popili pa evo pošto je tiniša malo chill melodije:

Cafe Del Mar- Camiel-Take me to this place :andjeo:
http://www.youtube.com/watch?v=mJG_cB5OdlA
Post Reply