Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Pozitiva :bravo: :bravo: :bravo: E kada bude okupljanje u BG-eu, dolazim sigurno :svekul: a ovako ću se pridružiti 257 na Ušću pa ću da joj predložim da sklepamo neki splav na koji mogu stati i Jaspis i Krijesnica i ko još dolazi iz tog pravca :D
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

kako je lepo procitati da ste svi happy,i pri tom se osecati isto tako i sam!:) Jeste,jeste - sreca kad se deli raste. :) POzitivaaa, ja sam u trenutku kad sam saznala za okupljanje, bila u busu, na ulasku u Novi Sad. Zp radi kao sat.hehe
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Pozitiva supeeeer ;)
Jel ok da sam ljubomorna i da mi je krivo sto necu biti s vama?
Mislim nije ok, ma nije to niti ljubomora nego ;) ma razumijete valjda...

Eto kod mene se tijesto dizee, bit ce finog kruhica domaceg a dio cu odvojit za pizze one male s mocarelom i tikvicama, ako sta ostane donesem u kafanu XD
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

jaspis wrote:
Eto kod mene se tijesto dizee, bit ce finog kruhica domaceg a dio cu odvojit za pizze one male s mocarelom i tikvicama, ako sta ostane donesem u kafanu XD
Jesi sigurna da si stavila sol? U kruhić? Ili šećer u prahu? Da ne bude kao sa mafinima? :lol:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Haha Clan sad sve provjeravam znas kak se ono kaze: tri put mjeri jednom sijeci, u sve trpam prste da liznem sta je...
Uglavnom pizza nestala u trenu XD sto god bilo u njoj dobro je proslo...

jos sam napravila i proju s tikvicama ;) danas je dan tikvica, dobro kod mene bi svaki mogao biti takav ako cemo bit iskreni...

Ajmo napravit neki kamp, ono kamp ratnika svetlosti ;)
Ja sam u kuhinji, muckam i hranu i kozmetiku, eto dobrovoljno se javljam, ne trazim placu, jedino bi moglo jedno musko mlado i vitalno da me masira na kraju radnog dana, ipak treba sve nas nahranit.

Pozitiva bi bila zaduzena za budenje ujutro ;) uz toliko smijeha nikom se nebi bilo mrsko ustat...

E sad treba dobrovoljac za prvu kavu ujutro jer ja nisam operativna dok kavu ne popijem...

Sara, Krijesnica, DV, Jovancica??? Koja se javlja?
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Evo, Sarah je digla ruku. :D
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Može kafa za sve, ja upravo pijem jednu :) pošto me je član dobrovoljno prijavila ona će da nam naloži vatricu ispred šatora :ludiranje: a ja ću u šerpici za sve da pristavim kaficu ono da bude pravo dobra :D
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

D jutro.
Vik i ja sinoć stigli u Bgd.( opet sam promašila sa garderobom, prošli put bilo 37 stepeni u aprilu, ja ponela sve sa dugačkim rukavima, a danas nijednu , sve nešto kraćušno, a 16 stepeni je trenutno, kakav entuzijasta, a?)
Lj i samo vas posmatram, vidim baš vam drago što se okupljamo. Polako, ljudi, nemojte se toliko gurati i laktati :drugari: :zdravica: , biće kave za sve( napolju što stoje)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Ratnici moji, zelim da vam pozelim divno druzenje sutra, pocetak uspesnih radionica i tako svaceg neceg sto ste zamislili :veselica: . Negde to vec rekoh, ali da ponovim, da cete ovako divni kakvi jeste, sasvim sigurno imati uspeha. Verujte u svoj put i znam da vas ocekuju predivna desavanja na njemu :veselica: .

U to ime, ziveliiiii...
Attachments
fb.jpg
fb.jpg (48.01 KiB) Viewed 1448 times
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
pa ovde imamo i satorce i traktorce kafe
ma sve
sarah sarah
znam da dolazis
i veoooooooooooooooma se radujem
i tanitice
znam znam da ZP radi ki svicarski
nem sumnje ni najmanje
kad nesto zelis
i Trazis od Univerzuma
on isporuci brzinom svetlosti
hihihi
joj
volim ovaj Zp
drago mi je sto cu te napokon upoznati licno taniticeeeeeee
i clanicu nasu
i DV
skupljamo se skupljamo
pa ce da se sirimo
hihih
a cekam i najzad da sitgne u poslednji momenat
hihihi
jer slavi cini mi se godisnjicu neku
ali stize stize
cekam i monju evo vizualiziram da zavrsava posao do 14h i taman stize do 17h na skup hihihi :zdravica:
jaoj ljudi sva sam ustreptala
jaoj!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
jaspis razumem te draga
razumem
al ovo je tek prvi put a bice ih jos bice
bice!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ko jos dolazi???
cekam hihihi :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje: :ludiranje:
ajmo ajmo te kafe da pravite uzivo sto ste obecavali
a vidim i aleksicu za godinu dana peva na otvaranju mog studija i kuce ratnici svetlosti
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
mila ti tamo da radis sto treba da znam da si izostala opravdano
inace
...
znas da sam ja opasna!!!!!!!!!
hahahah :rofl: :rofl:
nego hvala mila
bice to sutra pravi booooooooooooooooooooooom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
kafa na moj racun
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ziveli :zdravica:
Post Reply