Ostvarivanje želje "puštanjem"

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
mima
Posts: 18
Joined: 20 Aug 2012, 11:26

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by mima »

...
Last edited by mima on 06 Feb 2013, 14:06, edited 1 time in total.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by Ivan Spg »

Dušice uglavnom se slažem s tobom. Ja mislim da je želeti jako predivno. I još je predivnije kada želiš jako i to ti se ispuni. Da ti možeš biti savršeno uveren, bukvalno znati da će se nešto desiti ali da i dalje imaš ogronmu želju za tim. Misilm da ta dva ne potiru jedno drugo.
Dusica wrote:Kada ukljucujes ringlu sigurna si da ce se upaliti, e to uvjerenje treba da stvoris u sebi po pitanju svega. Ti kad kuvas rucak sigurno ne zelis jaaako da upalis ringlu, jednostavno je upalis, i ne sumnjas nemas strah i sl.
Mislim da se ne može porediti želja za paljenjem ringle sa nečim što nam je mnogo bitnije. Naravno da stvari koje radimo svakodnevno ne želimo tako jako i čvrsto verujemo da su moguće, ali upravo je u tome fora - da stvari koje nikad ranije nisi iskusio i koje želiš beskrajno isto tako čvrsto veruješ da su moguće.

Ja zaista uživam u svim svojim željama i malim i velikim i ogromnim.

Naravno da je teže krenuti ostvarivati neke mega-želje, ali jačina nije obavezno povezana s težinom želje. Neko može jako jako želeti neku sitnicu.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
roziZeka
Posts: 6
Joined: 20 Aug 2012, 10:42

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by roziZeka »

Dušice svaka čast , napisala si ovo kao da me poznaješ, a pročitala si nekoliko rečenica.Slažem se sa tobom da je najbitnije raditi na sebi. Hvala ti.
Last edited by Ivan Spg on 23 Aug 2012, 11:01, edited 1 time in total.
Reason: Nema potrebe da citirate ceo post, dovoljno je da se obratite autoru posta po imenu, hvala.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by Vina »

Obično želje koje jaaaaako želimo, jesu želje u vezi kojih imamo i jaaaako velike otpore, i za koje nam treba jaaaaako mnogo strpljenja da ih manifestujemo tj. da obavimo potreban rad na sebi i promenu razmišljanja. To je sasvim normalno.
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
mima
Posts: 18
Joined: 20 Aug 2012, 11:26

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by mima »

...
Last edited by mima on 06 Feb 2013, 14:07, edited 1 time in total.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by Ivan Spg »

mima wrote:dusica je to bas dobro opisala,sigurnost u ono sto zelis...i nema to veze sa ringlom vec sa osecajem
Ja nisam ni komentarisao na sigurnost, to je super, nego na želju. Mislim da poređenje želje za paljenjem ringle sa željom za zdravljem ili nečim drugim je malo van konteksta.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
mima
Posts: 18
Joined: 20 Aug 2012, 11:26

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by mima »

...
Last edited by mima on 06 Feb 2013, 14:07, edited 1 time in total.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by Ivan Spg »

Ma neeee, izvini ti :D
hehehe

Nema potrebe za izvinjavanjem, nego jasno da svi ovo sve shvatamo malo drugačije i to je baš super i baš zato i jesmo ovde da bismo svi još malo bolje sve shvatili i videli malo drugačije uglove, pa samim tim i naučili nešto novo :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by leci »

Za svaku želju je potrebno da menjamo sebe, jer bi smo to već imali da nemamo otpora, ograničenja u svojim uverenjima, koja sprečavaju zakon privlačnosti da nam da to što želimo.
Svaka želja nas bruši kao divni dijamant, koji jesmo.
Ne možemo prvo raditi na sebi a onda želeti, jer želeti je naš prirodan dar. Čim pogledamo u svet koji nas okružuje u sve divne kontraste, rodi se želja, hop eto je tu je da nismo prstom makli.
Uvek nešto želimo i to je normalno i prirodno. Ako svesno radimo na ostvarenju želje i ako iskreno pratimo svoja osećanja dok se gledamo u ogledalo izgovarajući afirmacije u vezi dotične želje, sve će nam se pokazati, gde šlajfujemo i gde smo tanki. Sve ćemo pročitati u svojim očima u svojim osećanjima i tada možemo da reagujemo tamo gde smo tanki a nismo do tada znali, tako ćemo povećati vibraciju svoje želje, tj. veru da je možemo ostvariti. Vremenom shvatite da ste vrhunski kreator, kojem je sve dato, da sve može.
Image
By leci at 2009-01-13
User avatar
Dusica
Posts: 13
Joined: 20 Aug 2012, 12:11

Re: Želje i ostvarenje želja

Post by Dusica »

Mini u sreci hvala
Mima tacno tako mislila sam na osjecaj i sigurnost, shvatila si me.

Spoygg potpuno si u pravu ringla jeste van konteksta koje bi bilo ko uzeo u obzir, ali je meni licno pomoglo to glediste stvari i ispricala sam licno iskustvo, sto ne znaci da sam ja u pravu ipak ja nisam toliko kopententna za izlaganje teorije o ZP i sl. Samo sam napisala formulu koja je kod mene upalila, a koliko sam skuzila ovaj forum je za razmjenu istih ili se varam, i naravno savjeti i sugestije su mi uvjek dobrodosli.

RoziZeka ja sam potpuno razumjela tvoje pitanje, a ti moj odgovor, drago mi je zbog toga. Ko zna mozda moja "ringla" nekom pomogne da shvati ovaj proces kao jednostavan, kao sto je meni upravo ta ringla pomogla da shvatim proces ostvarivanje zeljenog (kuvala sam caj i to je samo sinulo u meni), i na taj banalan nacin sam ostvarila svoje "jako zelim" zelje. Ovdje se dosta spominje film Tajna, u kome jedan od ucesnika kaze da je jednako zaraditi dolar i milion, mehanizam je isti, sve ostalo zavisi od nas i nase percepcije i da nema veliko i malo. Inspiracija je svuda oko nas, samo trebamo da se otvorimo ka tome. Meni je bila ringla, Isaku Njutnu je bila obicna jabuka koja je pala sa drveta, a vama ko zna sta.
Sve macke su lijepe, ali moj macak je najljepsi :)
Post Reply