Vizualizacija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Vizualizacija

Post by Mila »

Naravno, nista nam nece pasti sa neba. Kako ja razumem sve ovo, putem afirmacija i vizualizacija, Zakon privlacnosti nam samo dostavlja okolnosti i ljude koji odgovaraju nasoj vibraciji. A mi moramo umeti na pravi nacin postupiti, da bi nam se zelje ispunile. I sve one prepreke na koje nailazimo i neuspele situacije smatram da su deo "plana Univerzuma" iz kojih je neophodno da ucimo da bismo dosli do zeljenog cilja i umeli da ga zadrzimo.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Vizualizacija

Post by Ivan Spg »

Mila ubola si u centar :D I ja se isto slažem s tim.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Tijana
Posts: 22
Joined: 19 Aug 2012, 21:16
Location: Backa Palanka

Re: Vizualizacija

Post by Tijana »

Mnogi misle da sev pada sa nebe, zato rekoh nije dovoljno citati, izgovarati, itd..potreban je i rad..

Izazovi su ok.. iz svakog izazova ucimo I MOZEMO SAMO DA NAPREDUJEMO NISTA NIJE TU BEZ RAZLOGA ili vidis taj razlog ili ne.


Sve je ta "tebi" :)
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Vizualizacija

Post by jelena »

Kada sam tužna onda Vizualizaciju koristim da podignem vibraciu tela ,tako da se opustim zatvorim oči i zamišljam nešto lepo kao da se upravo sad dešava znači u sadašnjem trenutku(zato je sadašnji trenutak tako moćan)osetim to emocijama potpuno se predam osećajima kao da to sad doživljavam,to mi podigne vibraciju i odmah popravi raspoloženje.A kada je koristim za ostvarivanje nekoga cilja(recimo da želim da imam vikendicu negdje u nekoj idili)onda se isto opustim i zamišljam da je već imam da uživam u prirodi sedim na terasi i posmatram drvo,cvet,nebo i jednostavno uživam u tome u sadašnjem trenutku kao da je to stvarno i emocije počinju rasti jednostavno prekrasni osećaji me preplave (tako dignem vibraciju)i obavezno završim vizualizaciju sa osećajem zahvalnosti što to već imam.
PS:Baš ta viz.mi je ostvarila moj san o vikendici,tako da smo baš ove godine kupili plac i počeli sa izgradnjom vikendice ma VIZUALIZACIJAje tako moćna.A PRAVA MOĆ JE USTVARI U SADAŠNJEM TRENUTKU
Danijela
User avatar
Ja_mogu_sve
Posts: 30
Joined: 20 Aug 2012, 00:32

Re: Vizualizacija

Post by Ja_mogu_sve »

Moram da podelim sa vama, sinoc sam imala super iskustvo, uvek se osecam lepo dok radim vizualicazije, ali sinoc pre spavanja, toliko sam se uzivela u svoje zelje da sam osecala ali bukvalno da vibriram , osecala sam pozitivnu jezu, nekako sam se najezila od radosti, ma doslo mi je da samu sebe izljubim, ne mogu ni da opisem koliko je to lep osecaj bio, kad sam pogledala kozu bila je najezena, ma bukvalno sam vibrirala mislim da bi to bilo vidiljivo i golim okom da je neko bio pored mene da potvrdi, mada mozda mi se cini da je bilo tako, ma bila nasmejana da su me maltene obrazi boleli posle, ali ovo sam prvi put dozivela ovako intezivno, uvek mi je lepo ali sad mi je bilo neverovatno, volela bi da mi svaki put bude tako, zaista neverovatno i milion sam posto sigurna da sam u poravnanju kad se tako osecam, nekako mi je najlepse da radim vizualizacije pre spavanja tako mogu bez ometanja da se uzivim i uzivam , preporucujem svima, osecaj je predivan :) imate li slicna iskutva?
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Vizualizacija

Post by Naly Younis »

@ja_mogu_sve.......samo tako nastavi.....Image

Tako treba......Ja sam samo jednom uspjela pred spavanje doživjeti takvu vizualizaciju. U vizualizaciji sam uspješnija po danu i otvorenih očiju....Ne znam zašto... :?:
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Vizualizacija

Post by jelena »

Ja_mogu_sve wrote:Moram da podelim sa vama, sinoc sam imala super iskustvo, uvek se osecam lepo dok radim vizualicazije, ali sinoc pre spavanja, toliko sam se uzivela u svoje zelje da sam osecala ali bukvalno da vibriram , nekako mi je najlepse da radim vizualizacije pre spavanja tako mogu bez ometanja da se uzivim i uzivam , preporucujem svima, osecaj je predivan :) imate li slicna iskutva?
I meni je puno lakše raditi pre spavanja,svaku noć to radim i isto kao ti osećam jake vibracije,sva se naježim i osećam jaku sreću ,zadovoljstvo.Sinoć mi se desilo posle vizualizacije da sam u tom uživanju i visokoj vibraciji zaspala i nekoliko puta u toku noći sam se budila sa osećajem takve ljubavi prema svima da sam osetila kao da ću puknuti ,nemogu opisati taj osećaj smirenosti i toliko ljubavi da me je celo telo počelo i boliti (osećaj uživanja i ljubavi prema svima- ljudima, životinjama,biljkama,zemlji)da sam osećala ako još malo ljubavi pustim u srce da će jednostavno eksplodirati.Čak sam pred jutro kad sam opet zaspala imala lucidan san.Bilo je tako dobro da jednostavno ne mogu opisati taj osećaj.... :D :D :D :D
Danijela
User avatar
Ja_mogu_sve
Posts: 30
Joined: 20 Aug 2012, 00:32

Re: Vizualizacija

Post by Ja_mogu_sve »

verujem :) osecaj je zaista predivan :) da me posle celog dana prati taj osecaj
tomislav325
Posts: 10
Joined: 27 Jan 2013, 11:33

Re: Vizualizacija

Post by tomislav325 »

Meni se dogodilo da sam se tolko uživio u te vizualizacije,da sam sanjao san kako ležim u krevetu i vizualiziram.Ta vizualizacija mi je bila najbolja i osjećo sam se pun energije kad sam se probudio.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Vizualizacija

Post by pozitiva »

Ja sam pocela zaista da vizualiziram od kad sam se upoznala sa silva metodom
od tad vizualiziram kako mi dete dobro jede
i zaista jede dobro
bolja je i u ponasanju
prosle nedelje jedan dan sam vizualizovala potpuno kako ce izgledati moje i detetovo po podne, sve je tako bilo
e sad za one koji to ne znaju
znaci prvo se opustim, odem u alfa stanje, zamislim ekran velicine bioskopskog platna ispred sebe na oko 2 metra. sa leve strane nadolaze stvari, u sredini se desavaju i na desno odlaze, to je kao da se smenjuju tri vremene proslost, sadasnjost i buducnost
tako mozemo da odagnamo i migrenu, zubobolju
jedno sam sebi uspela da odagnam bolove u jajnicima i besici kad sam se prehladila
vizualizovala sam sebe na tom istom ekranu sa bolovima, zatim pustila da ode a zatim sebe zamislila kao potpuno zdravu
bol je vrlo brzo prosao
inace shvatila sam i da posedujem reiki energiju
vise o tome pisacu u odeljku mistike- reiki
Vizualizujte sta god zelite, verujte u to i ostvarice se
al samo pozitivne stvari
Vi ne mozete otici u lafa stanje ako imate i zrno negativnosti u sebi
POzitivno
od pozitive :D :D :D :D :D :D
Post Reply