Ovako Zapocinjem dan

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Tijana
Posts: 22
Joined: 19 Aug 2012, 21:16
Location: Backa Palanka

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Tijana »

Protegnem se ( nikada ne ustajem na brzinu ) odvojim bar pola sata za sebe, pozelim sebi dobro jutro, pitam se dali sam se naspavala, odmorila ityd..
ustanem, sredjivanje uz put kazem sebi kako sam lepa, kafa...pustim afirmirane recenice, ili procitam, pozelim sebi uspesan dan, jer znam da svaki zadatak ili deo zadatka koga se uhvatim obavljam sa lakocom i ljubavlju svoga srca..
ne postoji ni jedna osoba mesto ili stvar koji me mogu uznemiriti uplasiti ili naljutiti.
niko, ali niko ne moze da utice na moja 24 sata, itd..itd..ide to meni ceo dan..
kada nesto ne ide zastanem i zapitam se gde zurim" dodam" kako ja volim reci malo zacina ljubavi i sve ide svojim tokom..


Juce je proslo, danas je prvi dan moje buducnosti..
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Zika »

Drage moje saborkinje Svetlosti i nosioci pozitivnosti Vina, Mina u Sreci, leci, nasmijano Sunce, Nurr, nacafaca94 zahvaljujem vam se za vase postove i sto ste podelile sa nama vasa iskustva.

Neznam kako ali eto desilo se da tek sada komentarisem na vase postove. Procitao sam sve i ostavio da odgovor napisem kasnije i eto to kasnije je doslo prilicno kasno.

Zelim vam svima sve najbolje, napredak i brze korake ka Svetlosti. Zelim vam da vas Svetost ispuni i da vasa unutrasja Svetlost uvek ide ispred vas i osvetli vam put.

Neka vam zivot uvek bude ispunjen radoscu.
Toli pozdravi od Zike
User avatar
Vucko1985
Posts: 17
Joined: 15 Sep 2012, 04:50
Location: Niš

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Vucko1985 »

Zika wrote:Ovako započinjem dan.


DANAS JE SPECIJALAN DAN
DAN RADOSTI
DAN USPEHA
DAN NOVIH MOGUĆNOSTI
DAN NOVOG POČETKA
DAN PRIJATNIH IZNENADJENJA
DAN LJUBAVI
DAN VELIČANSTVENOSTI
DAN NOVCA (podrazumeva da novac neće stvarati novčane neprilike i da će ga biti u dovoljnoj količini za dnevne potrebe)
DAN OTVARANJA NOVIH HORIZONATA
DAN KOJI ĆE OTVORITI SVE IZVORE SVEGA ŠTO NAM JE POTRENO (zdravlje,odnosi, karijera, porodica, jednom rečju svega osnovnog za život)
DAN SREĆE
DAN BOGA U AKCIJI
Svaka cast Ziko, fenomenalne afirmacije, sve si lepo obuhvatio ovde. Od sada cu i ja svoj dan da zapocinjem ovim afirmacijama i hvala ti puno. ;) Ziv bio! :)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Zika »

Nema na cemu Vucko1985.
Drago mi je da si pronasao primenu ovoga.
Ziv, radostan i veseo i ti nama budi.
User avatar
Hitheroad91
Posts: 82
Joined: 10 Mar 2013, 22:34
Location: Beograd

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Hitheroad91 »

Ja jos nisam uleteo u tu laganu lepu disciplinu u kojoj svaki dan pozdravljam otvorenih ruku sa ponekom afirmacijom,vec momentalno izadjem napolje sa svojim psicem. Obicno se i ne umijem onda kad to uradim,vec samo nabacim sors i majcu na sebe i zapicim napolje. Ne prodje jutro u zadnjih dve godine koliko ga setam,a da ne pokusam da se osvrnem na prelepe trenutke jutra u kojima uvek vidim lepotu zivota. Najvise miris obozavam tada da primetim. On me nekako uvek vraca u onaj zen osecaj :)
Post Reply