Ovako Zapocinjem dan

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Ovako Zapocinjem dan

Post by Zika »

Ovako započinjem dan.
Ovo je prva stvar sto uradim ujutru cim se probudim a moze se uraditi sedeci na ivici kreveta pre nego sto ustanes. Posto je zimi soba hladna ja to uradim lezeci pa posle toga ustanem. To je ustvari afirmacija, zauzimanje stava kakav ce mi biti dan.


1.- JUTARNJA MOLITVA/ POZIV / AFIRMACIJA

Udahni duboko.

Moj voljeni Svemogući Bože JA JESAM u meni i iznad mene, sa Tobom i kroz Tebe danas zauzimam svoj stav do večnosti.
• Sa srcem ispunjenim zahvalnosću i ljubavi započinjem današnji dan u Bogu, sa Bogom, uz Boga, i za Boga
• Provešću današnji dan i svaki dan svoga života u Bogu, sa Bogom, uz Boga, i za Boga
• Završiću današnji dan u Bogu, sa Bogom, uz Boga, i za Boga i
• JA JESAM Božija pobeda
• JA JESAM Bog nevidljiva
• JA JESAM Bogom prečisćena
• JA JESAM Bogom kontrolisana
• JA JESAM Bogom osvetljena
• JA JESAM Bogom zaštićena
• JA JESAM Bogom oslobodjena, Bogom snabdevena i Bogom pobedonosna prema svemu u ovome svetu i
• JA SAM uvek Bogom komandovana u svemu što radim i kontaktiram sve dok nisam uzdignuta i slobodna za uvek.
• Moj voljeni Bože, neizmerno sam zahvalna za poklon života koji si mi dao u ovom divnom savršenom telu koje si ti stvorio za mene. Zahvalna sam za poklon životnog iskustva. Ja sam zahvalana,
Ja sam neizmerno zahvalana
Ja sam neizmerno zahvalana,
Ja sam neizmerno zahvalana, sa svakim udisajem svoga života i sa svakim otkucajem svoga srca. Ja sam neizmerno zahvalana

Velicanstvenoj Božijoj Prisutnosti za ćistu Harmoniziranu Energiju kojom je ispunio moje telo prosle noći.
Neizmerno sam zahvalan. Ja te volim moj dragi Boze i blagosiljam.

Dubok uzdah.

Ovo je jedan primer, ideja. Reči se mogu zameniti i dodati itd. Kako bi tebi bilo pristupačnije. Dobro je da se ponavljaju iste reči svakog dana. Dok ne zapamtiš tekst možes da napises i čitas svako jutro.

Kada zavrsim sa ovim, ustanem, odem u kujnu, stavim kafu da se kuva i onda ocitam sledece

Kroz velicanstvenu Božju Prisutnost u meni i iznad mene

Ja ispunjavam svoje telo, um i sve Energije mog života sa Božjom perfektnšoću. Učini to, manifestuj sada.

Ja ispunjavam svoje telo, um i sve Energije svog života sa Božijom zaštitom. Učini to, manifestuj sada.

Ja ispunjavam svoje telo, um i svaki organ svog tela sa božjim savršenim zdravljem. Učini to, manifestuj sada.

Sad ovde možes da produžis dok se spremaš, onako kao u slobodnom razgovoru i da blagoslovis sve što želiš. Blagosloviti druge je vrlo korisno jer pomaže svima koje blagosloviš plus i tebi jer se ta Energija vraća i tebi.
Ja to često radim kad uključim kompjuter, jer mi je to sledeća stvar što radim i blagoslovim kompjuter pa i sve ostalo. Recimo ovako

Blagoslovi moj kompjuter, moju kuću, moj auto.
Blagoslovi mene i sve Energije mog Života.
Blagoslovi svako mesto i prostor gde sam ja.
Blagoslovi sve moje voljene.
Blagoslovi svakog ko dodje u polje moje Energije.
Blagoslovi moju decu i njihove familije i živote.
Blagoslovi sve moje prijatelje.
Blagoslovi sve moje komšije, moje zemljake.
Blagoslovi celo čovečanstvo.
Blagoslovi zemlju i sva njena carstva.
Bagoslovi prirodu i prirodne sile.
Blagoslovi Život gde god Život postoji.
Blagoslovi današnji dan isve dane moga života.
I tako jeste i neka tako bude. zahvalan sam.


Tu možeš da dodaješ i menjaš da bi sadržalo ono što ti smatraš da je važno.

Ovo dalje je sledeca stvar koju takodje uradim u jutarnjim casovima. Odlucio sam da ti kopiram ceo jedan post u originalu, jer sam to isto stavio i u Blog.

DANAS JE SPECIJALAN DAN

Ovaj post sam originalno priložio kao engleski tekst. Odlucio sam da ga prevedem na srpski i da dodam i objasnjenje. Prevod sledi

DANAS JE SPECIJALAN DAN
DAN RADOSTI
DAN USPEHA
DAN NOVIH MOGUĆNOSTI
DAN NOVOG POČETKA
DAN PRIJATNIH IZNENADJENJA
DAN LJUBAVI
DAN VELIČANSTVENOSTI
DAN NOVCA (podrazumeva da novac neće stvarati novčane neprilike i da će ga biti u dovoljnoj količini za dnevne potrebe)
DAN OTVARANJA NOVIH HORIZONATA
DAN KOJI ĆE OTVORITI SVE IZVORE SVEGA ŠTO NAM JE POTRENO (zdravlje,odnosi, karijera, porodica, jednom rečju svega osnovnog za život)
DAN SREĆE
DAN BOGA U AKCIJI


Takodje sam video da nisam objasnio ovaj tekst. Za mene to nije samo tekst vec je nacin kako započinjem svoj dan, deo je moga Spiritualnog verovanja. Kombinovan sa još dva kratka dekria pokazuje moj stav, moju želju i tačnu nameru kakav dan želim da imam. To je osnova oko koje trebaju sva dnevna zbivanja da se odvijaju. Svakodnevno izražavam svoju nameru i odredjenost kakav dan ocekujem. To uradim pre nego sto dodjem do svog omiljenog nacina započinjanja novog dana a možete da pretpostavite da govorim o Njenom Velišanstvu Kafi (svako ima svoje slabosti).

To je kombinacija Pozitivnog mišljenja sa mojom Spiritualnošću, koja kroz ponavljanje postaje odredjeni stav, formira misli a ako znamo da naše misli imaju najveci uticaj na život i da su misli energija i po Kosmičkom Zakonu Atraktivnosti i Zakonu Magnetizma, baš vraćaju nazad ono što mislimo. Ono što mislimo to i postajemo. Zato trebamo da budemo vrlo pažljivi kakve su nam misli u glavi. Treba izbegavati da mislimo o nečemu što ne želimo jer ta energija ne pravi razliku izmedju nečega što želimi ili ne želimo. Dokaz o tome smo svi doživeli. Koliko smo se puta zapitali zasto nam se uvek manifestuje ono sto zaista ne želimo a imali smo jasan stav šta ne želimo? Možemo primetiti da su pozitivni ljudi nekako sretniji, da im sve dolazi nekako glatko. Koliko smo puta konstatovali da su takvi rodjeni pod sretnom zvezdom, da im se sudbina nasmešila? Dali je to tašno ili je posledica načina mišljenja i stava prema životu?

Za one koji veruju da ne veruju u Boga, Duhovnost ili se ovakav pristup kosi sa Religioznim stavovima i dogmom, probajte da dan započnete samo sa jednom mišlju

Danas će mi se dogoditi nešto savršeno lepo, dan će mi biti ispunjen sa prijatnim dogadjajima.

Za one koji su zadovoljni sa svojim životom, produžite i dalje sa svojim stavom, jer ste očigledno dobili šta želite.

Želeo bih da naglasim da mi nije namera da ikome nametnem svoje verovanje, svako ima pravo da svoj život vodi na svoj način. Svako ima svoju ulogu u životu i niko ne može da odredi šta je ispravno za bilo koga drugog osim za sebe. Naravno niko od nas nema pravo da zloupotrebljava nikoga, da povredi bilo koga. Ako slušamo naš unutrašnji glas, koji je ustvari glas ONOGA ko nas vodi kroz život, bilo da ga zovemo Bog, Priroda, Viša Svest, Alah ili jednostavno Viša Sila ili kako god ime prihvatimo, nećemo pogrešiti. Znaćemo tačno šta je za nas. Ljudi se vežu za jedno ime i trude se da dokažu da su samo oni u pravu. Stvara se netrpeljivost, mržnja, krv se proliva... Ako analiziramo svako ime koje smo prihvatili videcemo da je to potpuno isto, jedinstveno, svemoguće, sa neograničenom moći, neograničenom ljubavi, Stvoritelj svega, Izvor svega.

Toliko od mene uz iskrene želje da svako nadje sebe u ovom haosu koji smo mi ljudi stvorili na ovoj divnoj planeti i da prestanemo sa unistavanjem ljudskog roda i same planete Zemlje koja je naš dom isto kao i mesto gde gajimo nase porodice i zovemo domom. Svi se trudimo da ulepšamo taj dom zaboravljajući da je naš primarni Dom baš planeta Zemlja.

Negde u toku dana, ranije je bolje i svakako pre napustanja kuce nesto ovako.

Dragi moj Bože, sa srcem ispunjenim zahvalnošću i ljubavi obraćam se Tebi i tražim da me ispuniš Tvojom Svetlošću, svaku celiju moga tela i mozga i kroz mene u sve Energije mog Života.
Obavi me u tubu tvoje svetlosti i zaštiti me od svih negativnosti i od svih negativnih, mračnih sila.
Takodje te pitam da me ispuniš tvojim Violetnim Plamenom koji prečišćava, leči i štiti.

Tako ja započinjem svoj dan sa jasnim izborom i takav mi dan i bude. Onda pristupim dnevnim poslovima i siguran sam kakav će mi dan biti jer sam u dubokom verovanju da će se Bog (Stvoritelj, Izvor svega, Viša Svest) i Kosmos pobrinuti da tako bude.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Vina »

Zika wrote:Učini to, manifestuj sada.
Žiko, mnogo mi se sviđa ova rečenica, baš je moćna! Kada to izgovorim, osećam da zaista imam kontrolu i moć da manifestujem, da se poravnam sa tom vibracijom takve manifestacije.
I hvala ti za ideju da dok kuvam kafu mogu takođe da se resetujem i kreiram dobrobit za taj dan, to mi nikad nije palo na pamet...A odlična je prilika! Hvala ti :D

Pošto ustajem veoma rano, u četiri sata ujutro, često mi je teško da u krevetu, još onako u mraku, ležeći postavim temelje svog dana, jer umem da zaspem natrag :D Dakle, za mene je veoma bitno da prvo razbudim sebe, da sednem, popijem gutljaj vode, i shvatim da je sada novi dan, jutro i da počinjem iznova. Onda kažem sve što imam, a to varira iz dana u dan, nemam neku preciznu molitvu, već šta mi dođe, i u zavisnosti od stvari koje trenutno proživljavam u životu, tih dana, ili meseci, pa onda afirmišem svoju snagu za te neke izazove trenutno aktivne kod mene. Međutim, postoji nešto što je uvek isto a to je da se zahvalim na svemu, na svim svojim životnim iskustvima, na onome ko sam, i gde sam, i da blagosiljam sebe, svoj život i da sam radosna. Da volim UNiverzum i da sam zahvalna na svemu. Da će mi ovaj dan biti najfenomenalniji dan do sada u životu i da ću se ekstra provesti.
To su mi neke standardne stvari, koje možda kažem na ovaj ili onaj način, proMenim reč dve, ali u suštini to je to.
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Mina u Sreci »

Prvo shvatim da sam opet u svom telu i da je poceo novi dan. Dan za igru, opustanje, nove ideje i izazove. Setim se ko sam i koja je moja moc i zasto sam dosla na ovu planetu. I sa tim osecajem moci krenem da spremam dorucak. Nemam nikakve posebne rituale osim tih 15 min secanja na to ko sam i sta zelim.
Tokom dana posle cesto postavljam nameru za sledeci segment.

Uspavljujem se zahvalnostima.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by leci »

Evo mojih prvih reči, dok sam još u krevetu i dok još nisam oči otvorila

Dobro jutro krevetu moj.
Hvala ti što si mi tako udoban.
Volim te.
Draga Leci dans je blagosloven dan.
Ja sam dar ovom svetu.
Velika iskustva dolaze ka meni.
Život me voli.

Zatim ustanem i prolazim pored ogledala i kažem sebi.

Dobro jutro draga moja volim te.
Danas imamo fantastičan dan.
Ti si magnet za čuda.
Imaš dovoljno vremena za sve što je potrebno da uradiš.
Danas izgledaš odlično.
Image
User avatar
nasmijano Sunce
Posts: 46
Joined: 30 Aug 2012, 10:46

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by nasmijano Sunce »

Leci,ti si pravi dar . Toliko pozitivne energije,da ja uzivam! :D

Ja koristim jedan pasus iz Marfijeve knjige. Obicno volim sama da sastavim,ali ovaj put mi se svidjelo sledece :
" Danas sve na svijetu radi za moje dobro. Ovaj dan je nov i cudesan. Sve sto budem radila bice uspjesno. Okruzuje me i stiti Univerzalna ljubav i kroz zivot se krecem spokojno.
Ja sam duhovni i mentalni magnet koji privlaci sve sto mi donosi srecu i blagostanje. Svi moji danasnji poduhvati bicecudesno uspjesni. Sigurna sam da cu cijelog dana biti vise nego srecna.”
Ovo ponavljam nekolika puta i mogu da kazem da mi prija! :D
Danas je najljepsi dan u mom zivotu!
"Always look for brihter side of life"

"My endless possibilities has the whole world opened for me cause I'm lovin' life"
User avatar
Nurr
Posts: 13
Joined: 19 Aug 2012, 22:12

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Nurr »

Ziko,procitala sam sta ste napisali,,skoro nisam procitala ovako divan prikaz kako treba da se ponasamo u nasim zivotima,,tako jasan i dubok smisao a opet tako jednostavan,,upravu ste za svaku recenicu napisanu,,,,licno mnogo mi pomaze predivna knjiga Oca Tadeja-Kakve su ti misli takav ti je zivot-sve sto ima u toj knjizi divna Lujza Hej je opisala i savetuje ,,nista nije slucajnost u zivotu,kada covek postuje i ceni svaki oblik zivota,da je sve dato nam neizmernoj ljubavlji Gospoda,i onda moze da kaze da ima neizmernu ljubav prema sebi i ostalima,,,zivot bez osudjivanja,bez preteranog egoizma,,,
User avatar
Nurr
Posts: 13
Joined: 19 Aug 2012, 22:12

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Nurr »

A sto se tice moga dana.kada ustanem prva misao i dan zapocinjem ovako-Danas je divan dan sve dobro mi dolazi i zahvlana sam na tome,,onda blagosiljam sve sto imam u zivotu i zahvaljujem na tome,,sednem i prvu kaficu popijem spokojna gledajuci moje divno cvece i radujem se jako datom zivotu,moja osecanja su tada predivna i zamisljam vizuelano ono sto zelim dami se dogodi,,zahvaljujuci Ocu Tadeju,Lujzi Hej i Ratnicima Svetlosti-moje misli su ciste i lepe i ma sta se desilo *nepovoljno*u toku dana,brzo preobratim u svoje dobre da nemaju vise uticaja negativnih na moj zivot-samo kazem-dobro,ova situacija *losa*je prosla i mene se ne dotice puno...i opet sam u sebi radosna i spokojna jer znam da moj zivot je divan i jer ja ga stvaram svojim mislima i vibracijama-osecanjima...
User avatar
nacafaca94
Posts: 7
Joined: 02 Sep 2012, 20:28

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by nacafaca94 »

Kad ustanem pevam pesmu od sundjer boba kockalonea ovaj dan je sjajan... :))))
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by Mila »

Kada otvorim oci, zahvalim se na jos jednom danu i afirmisem da je moja dominantna namera da se osecam dobro. Zatim stanem pred ogledalo i kazem sebi da volim i cenim sebe.
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Ovako Zapocinjem dan

Post by leci »

@nasmijano Sunce
I ja u tebi uživam, veruj mi. Samo tvoje ime me ozari i raduje.
Ma koja smo mi ekipa ovde svi na forumu.
Srećna sam i radosna da smo se ovako lepo okupili, i da ovako sa ljubavlju komuniciramo, i razmenjujemo svoja iskustva i svoja pozitivna viđenja.
Jedno drugom puno pomažemo.
Evo jedne Abrahamove afirmacije, koju ponekad volim da izgovorim ujutro ili kada idem negde.
Bez obzira gde danas idem, šta radim i sa kim radim, moja glavna i preovlađujuća namera je da potražim i pronađem stvari, koje mi pričinjavaju prijatnost, kada ih vidim, čujem, namirišem, okusim, dodirnem.
Glavna namera će mi biti, da podstaknem, pričam i uživam u najboljem od onoga, što vidim oko sebe, ovde i sada.

Image Image
Post Reply