-VIBRACIJA TELA-

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by leci »

@ sarah, drago mi je da si i ti napisala ponešto što osećaš o svojim promenama, nekako mi je drago pričati o tome, kao da smo jedan mali kružok prisnih prijatelja a i osećam veliku radost i uzbuđenje. Skoro sam mislila da ne pišem o svojim promenama, da se neko ne oseti manje vredan ako ne oseća to ali sam imala jasan osećaj da je dobro da govorim o tome. Imaš prava sve se dešava jako brzo. Svaki dan se desi nešto novo i divn i uzbudljivo u meditaciji a mentalne slike, imaš pravo divno si rekla nov jezik komunkacije. Imam osećaj da sve ove promene, da sam ceo život to znala da će se desiti, jer sam uvek imala predosećaj da nešto treba da se desi. Sada nemam takav osećaj, jer znam da se upravo dešava. Da, teško je sve to rečima opisati.

@ Kyra , i meni se dešavaju plakanja, čitam nešto ili iz čista mira, meditiram i suze krenu kao reka ali to nisu suze tuge, već suze presrećnice. Da nikada nisam imala tolike glavobolje, čak i ova gripa, malo je čudna, samo glavobolja i grlo tek malo bez temperature. Osećam da je i to uzrok ovih promena. Moj pas Bibi voli biti u mome krilu kada meditiram, on zaspi, he he he smešan je. Hvala ti Kyra.

@jelena, odmah mi je bilo smešno kada si rekla da radiš i meditiraš, jer se to imeni dešava i više ne čitam kao što sam nekada, već osećam da sam u meditativnom stanju. To je divno da se tako preputaš toj struji energije ali to je jako ugodno i prijatno i mogla bih na tvoje reči govoriti ija, i ja ali nije potrebno, jer se radujem što sam radosna i uzbuđena i osećam veliku ljubav prema svima vama i čitavom svetu. Ljubim vas i hvala vam što smo popričali :D .
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by jelena »

Evo pročitala sam članak o simptomima promjene DNK i ja sam se tako osećala ako vas interesuje pročitajte:
http://vesnamihajlovicblog.wordpress.co ... budenja-4/
Danijela
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by Naly Younis »

A zbog toga sam se zatrpala novim poslovnim projektom.... Ne spavam kao prije, gladna sam kao nikad prije i zanesena poslovnim projektom na koga danima trošim novce-ulažem.....a vezano je za blistave kristale, naše prijatelje...:)
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
JovandekaRaw
Posts: 5
Joined: 21 Oct 2012, 13:15

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by JovandekaRaw »

Видим да сте ви већ доста одмакли у медитацијама....
Ја сам тек почела да се информишем о свему, па би ми ваши савети добродошли.

Можда је најједноставниије да вам поставим нека питања:

1.да ли морам да идем на неки курс да би научила "технику" или могу сама да "учим" да медитирам? :?:
2.са нета сам скинула један клип "вођење медитације" где добијам инструкције шта да замишљам док медитирам- нисам сигурна да ли да медитирам уз тај снимак или не :roll:
3.да ли да пустим неку тиху ненаметљиву музику :P
4.како знате колико дуго медитирате (није ваљда да навијате тајмер?) :lol:
5.како неутралишете буку од аутобуса итд. (размишљала сам да ставим слушалице и пустим неки снимак са звуцима из природе: цвркут птица, шум таласа и сл.)?
6.не тренирам јогу и тешко ми је да седнем у турски сед... да ли је у реду да седим на столици, са спуштеним рукама, а руке да "укрстим"?

Хвала вам унапред!
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by jelena »

Što se tiče meditacije trebaš je raditi onako kako tebi najviše odgovara nije nužno da ideš na kurs važno je samo naučiti smiriti um.Uradi ono što ti u tom trenutku najviše odgovara bilo da pustiš muziku,bilo da se zamišljaš u prirodi,bilo da samo sediš na stolici ili ležiš i nemisliš na ništa samo uživaš u tišini.
Koristi onaj način koji ti u datom trenutku odgovara nestvara otpor.
Na početku je jako teško smiriti um(smetaju razni zvukivi)ali sa vremenom ih nećeš ni čuti.
Dužina ovisi isto od toga koliko ti to želiš.
Važno je slušati unutrašnji glas i raditi onako kako ti najviše odgovara bez forsiranja.

Evo ovde imaš neke predloge o meditaciji pa pogledaj(ako već nisi):
http://www.forum.ratnicisvetlosti.com/v ... p?f=5&t=39
Danijela
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by Naly Younis »

@ JovandekaRaw , na meditaciju se možeš usredotočiti nakon što misono sabereš svoje duhovno znanje u sebi. Tako sam ja uspjela. Mislila sam ići na yogu, pa nisam, onda sam shvatila da mi meditacija najbolje ide kada se misono fokusiram na duhovne teme sa ciljem postizanja vibracije bezuvjetne ljubavi. Meni najbolje odgovara ležeći položaj i prema Silva metodi brojim u sebi od 100 do 1 unazad (to se radi da se izbjegnu misli o bilo čemu drugom). Kad dođem do 1 obično izgubim osjećaj tjelesnog. Zadni puta sam doživjela veličanstveno iskustvo: osjetila sam strujanje (kao iz neke mašine) vibracija energije koja mi je ulazila kroz krunsku čakru. Bilo je fantastino! :D Nadam se da sam ti pomogla. Silva metoda-knjiga ima je na webu a i ovdje negde na forumu.
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by Zika »

JovandekaRaw
Jelena je lepo objasnila osnovne stvari. Ja cu dodat jos par saveta.

Nikako nemoj da ukrstis ni noge ni ruke jer je to zatvaranje, instiktivna zastita za primanje energije, koja je vrlo korisna kada smo u drustvu osoba za koje nismo sigurni i nepoverljivi smo.

U pocetku, dok se ne naucimo, mozak pokusava da uplete misli i odvuce nam paznju od meditacije. To nije alarmirajuce i desava s svakome. Ja u tom slucaju kazem mozgu da se umiri i da mi misli u ovom trenutku nisu potrebna i nastavim. Kasnije ce se to desavati redje i nece nas prekidati.

Ja licno ne upraznjavam vrste meditacije koje nas odvode u trans i iste ne preporucujem. U mojoj meditaciji se samo umirimo a ostajemo potpuno svesni. Prilazem jedan link za primer meditacije koju ja vodim. To je jedna meditacija od mnogih , koju sam peipremio za moje prijatelje.

https://dl.dropbox.com/u/7705988/Poziv- ... lamena.wma

Saslusaj, ako hoces kao i druge na koje naidjes, pa ces videti kakve ti odgovaraju, poslusaj svoj untrasnji glas, osecanja, koji ce ti pokazati sta najbolje rezonira sa tobom.

Zelim Ti sve najbolje. Pozdrav
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by Zika »

Silva Metod se moze naci i na mojoj Dropbox

https://www.dropbox.com/sh/4poh9xrbaeem077/-Ax-Xr-GLY

Tu sam postavio fajle koje zelim da delim sa prijateljima, nekoliko meditacija, elektronske knjige, moji govorni zapisi i jos po nesto.
JovandekaRaw
Posts: 5
Joined: 21 Oct 2012, 13:15

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by JovandekaRaw »

Хвала вам!
Дивни сте...
Нисам тако брзо очекивала одговоре....
Јавићу вам своја искуства!
Arlletaeta
Posts: 1
Joined: 07 Dec 2012, 16:14

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by Arlletaeta »

Weliki pozzdraw svim dobrim ... Nadaswe pozitiwnim ljudima owde!!!! Sjajno je chitati Washe postowe... Raduje me saznanje da je swe wishe ljudi koji osecjaju promene koje prolazimo...i koji se tome raduju na saw glas .. Celim bicjem kao i ja!!! Meni se u poslednjih mesec dana swe cheshcje deshawaju sinhronichnosti... A osecjaj radosti, ljubaw i zahwalnosti... Konstantno me prozimaju.... Osecjam se kao da iz dana u dan rastem... I neopisiwo sam srecjna i nadahnuta... :-)
Post Reply