-VIBRACIJA TELA-

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

-VIBRACIJA TELA-

Post by jelena »

Evo počinjem ovu temu sa pitanjima koji me jako interesuju pa molim vas da mi odgovorite .. :( :(
Kako uskladiti vibraciju tela sa zemljinom vibracijom?
Kako prepoznati i razlikovati energije?
Kako digniti svoju vibraciju tela i zadržati je?
Danijela
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by leci »

Ja ću biti jako jednostavna, jer tako doživljavam energiju vibracije.
Za mene postoje samo dve vrste vibracije u osnovi, pozitivna i negativna, uzdižuća i spuštajuća. Uvek kada smo u srcu, u ljubavi sa sobom i usklađeni sa svojim unutrašnjim bićem, a to ćemo znati po tome kakve emocije nas prepavljuju, da je naša vibracija usklađena sa vibracijom Izvora, dakle ljubavi, i tada nam se može dati svetlost mudrosti, jer tada smo spremni, otvoreni i prijemčivi da primimo, i time već dajemo drugima, jer vibracija se odašilje, spaja i širi.
Uvek kada smo srećni, pozitivni i ispunjeni prijatnim osećanjima, vibracija je visoka i u poravnanju, i biće tako visoka, dok ne dozvolimo sebi da budemo negativni i ispadnemo iz te vibracije, sve zavisi od naše snage svesnosti, šta osećamo, mislimo i radimo.
Image
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by jelena »

I ja u suštini sve to osećam.Jednostavno tokom celog dana kad god mi misli počnu lutati (u negativno)ja se skoncetrišem na dah i osetim da su mi vibracije ujednačene. Međutim u zadnje vreme mi se dešava kad me preplave emocije recimo pročitam dobar tekst ili ponavljam neku afirmaciju koja me dirne u srž i počnem plakati(vapiti za unutrašnjim bićem)počnem osećati tolike vibracije da osećam kako mi se vilica trese.Sad neznam dali je tolika želja u redu,bojim se da će me kočiti.A sa druge strane osećam da su vibracije dobre zato što mi prekinu emocije i odjednom prestanem plakati a unutrešnji glas mi govori EGO "plači šta je sad"a ja se odjednom počnem u sebi smijati.
E sad me interesuje i to u vezi -21.12-kako se "usidruti u zemlju"izjednačiti svoju frekvenciju sa frekvencijom zemlje.

Evo ako nekoga zanima i snimak Matias De Stefano
http://www.youtube.com/watch_popup?v=IA ... dium#t=140
Danijela
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by Naly Younis »

Čitala sam negdje da nije uvijek bilo potrebno 17 sekundi fokisirana na ciljeve da bi se pokrenuo energetski proces manifestacije. Nekada je trebalo 47 sekundi.
Jutros me je nešto čudno probudilo oko 3 sata i odjednom - kad sam otvorila oči preplavile su me emocije uzbuđenja. Pojavila mi se misao, niotkuda, da transformacija svijesti i fenomen 12/2012. znači da će se skratiti tih 17 sekundi i da će biti o. Nisam ljubitelj katostrofičnih predviđanja i ne želim uopće razmišljati o 12/2012. zato mi je to fascinantan doživljaj. :D
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by Mina u Sreci »

Stavis obe noge na pod, udahnes duboko i zamislis kako energija tece iz zemlje, kroz telo, izlazi kroz glavu i vraca se u zemlju.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by jelena »

Hvala Mina radit ću i nju.
Jako mi prija i ona meditacija ;da sednem u lotosov položaj opustim se i zamislim da sam drvo da su mi noge koren,trup stablo a ramena i glava grane ;da energiju korenom kupim iz zemlje i prenosim prema granama kroz lišće širim oko sebe i vraćam u zemlju.:D
Danijela
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by leci »

Naša tela se menjaju to je toliko ubudljivo i divno, kako vibracija raste. Svetla je sve više i više! Da li osećate to?
Ponekad meditiram otvoreni očiju jer mi tako prija i vidim svetle energije kao oblačići magle. Igram se sa njima ispružim ruke i osetim njihovo strujanje, tako je zanimljivo.
Pogotovo u zadnje vreme osetim kako mi telo vibrira ili kada sam u pokretu nešto radim i za trenutak zatvorim oči, osetim da sam kao u meditaciji, intuitivno osećam i vidim energije. To je tako čudno i zanimljivo. Jutros sam se probudila, i dok su mi oči još bile zatvorene vidim kružni oblik energije kao mandala, svetlo, svetlo plave boje koje jako pulsira a okolo modro plava boja. Svetlo se ponaša kao savršeno bistra voda ali je njena osobenost tečno svetlo i teče i pulsira u isto vreme, ulivajući se u moje lice. Imala sam osećaj da je to isceljujuća energija, jer imam malu prehladu. Bilo je jako uzbudljvo. Ima puno toga i to me jako, jako raduje!
Ljudi pretvaramo se u čudesna, Božanska, predivna bića. Jeeeeeeee
Da li ste uzbuđeni zbog toga?
Da li se radujete? :D
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by sarah »

Draga Leci, imam neki osećaj da se sve dešava nekako ubrzano, meditiram već neko vreme, a u poslednje vreme dva puta na dan i tako mi najviše prija...Promene koje osećam su neverovatne, i teško je rečima opisati, ali sve za šta se obratim svom biću dobijam odgovor čak i prehlada koju si pomenula je čini mi se pod tim uticajem prošla. Moje telo osećam na drugačiji način, a vibracije koje osećam i mentalne slike koje vidim su postale novi jezik kojim komuniciram :)
Radujem se jer slutim da je ovo tek početak i zahvalna sam svakom trenutku u mom životu koji me je do ovde doveo, do naslućivanja i spoznaje istine sopstvenog Bića :D

Hvala tebi i svim Vama dragim ljudima s kojim To mogu da podelim!!!
User avatar
Noetic Sparkle
Posts: 156
Joined: 09 Oct 2012, 13:26

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by Noetic Sparkle »

Odlicna tema!Po mom misljenju nasa tijela se spontano uskladjuju sa frekvencijom elektro-magnetnog vibriranja Zemlje,tacnije spontano ako smo iole radili na sebi( a jesmo :D ) tj ako smo se svjesno otvorili za te uplive.I meni se znaju desiti veeelika plakanja,i to je odlicno i ne treba se zaustavljati,to se srce ili dusa ili aura oslobadjaju nekih naplavina ili "provali" zahvalnost i ljubav iz nas i mislim da treba isplakati taj osjecaj,koji god da je.Neki tragaoci smatraju da se zadnjih godina kako se mijenja rezonanca Zemlje (a naucno je utvrdjeno da postoji,mislim da se zove Sumanova rezonanca) tako se i nasa vibracija mijenja-kako se pulsiranje Gee mijenja tako se i nase pulsiranje uskladjuje sa njenim.Odatle mogu doci povremene glavobolje,treperenja srca,promjene u pritisku ili sl ali-sve je to na nase dobro.Nas mozak proizvodi veliku kolicinu elektro-magnetne energije a srce kazu jos i vise,do 5o ili 500 puta vise.Opet se pozivam na nedavna naucna istrazivanja gdje je dokazano da se nase elektro-magnetno polje siri i do 5 metara oko nas.Odatle mogu doci intuitivni osjecaji svijeta oko nas,misli drugih ljudi koje ne moramo svjesno znati ali ih osjetimo.nesvjesno.Za mene najbolji nacin da podignem i ostanem na pozitivnoj vibraciji,osim molitve i meditacije,jeste kontakt sa drvecem,cvijece,nebom,oblacima,zivotinjama,djecom i-sangejzing.
NOETIC SPARkLE
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: -VIBRACIJA TELA-

Post by jelena »

leci wrote:
Pogotovo u zadnje vreme osetim kako mi telo vibrira ili kada sam u pokretu nešto radim i za trenutak zatvorim oči, osetim da sam kao u meditaciji, intuitivno osećam i vidim energije. To je tako čudno i zanimljivo. Jutros sam se probudila, i dok su mi oči još bile zatvorene vidim kružni oblik energije kao mandala, svetlo, svetlo plave boje koje jako pulsira a okolo modro plava boja. :D
I ja isto osećam vibracije kao da sam u meditaciji dok nešto radim,čak u poslednje vreme i ne meditiram mirno u sedećam položaju kao i do sada,već jednostavno dok nešto radim (perem suđe,slažem veš)osećam vibracije i jako lepu toplu energiju kako mi teče telo preuzima,sam potpuno bez misli i uživam u energijama koje se isprepliću kružno oko mene (to je tako lep osećaj)jednostavno osećam da sam u meditaciji i potpuno joj se prepustim bez uma me vodi kroz dnevne poslove ,jednostavno radim ono što u tom trenutku osećam da treba i puštam da me ta energija vodi (tako je čarobno)dan prođe a ja uopšta nisam umorna baš uživam u sadašnjem trenutku.Kada zatvorim oči vidim energije u bojama juče je bila zelena i ljubičasta koje kao da plešu tako su ljepe opuštajuće(iscjeljujuće)juče su me bolela leđa a posle tih vibrirajućih talasa i plesa bol je nestao.
Kad god zatvorim oči vidim ili boje ili iskrice raznih veličina koje trepere i plešu,nekad plave iskrice,nekad plavo sunce,a nekad kao prsten crveni a unutra plavo vibrirajuće svetlo.
Često mi se dešava kada zatvorim oči da vidim mesto tame potpuno crvenu boju pre me to plašilo a sada mu se samo prepustim.
A otvorenih očiju jasno vidim auru oko predmeta(prateće boje)a oko ljudi vidim prozračno plavo ili indigo zračenje.
Retko kad da vidim baš jasnu boju aure.
Osećam jaku povezanost i ljubav prema duhovnom vodiću.Kada sam u meditaciji u sedećem položaju osećam njegovu ljubav i kada joj se potpuno prepustim osećam kako mi srce bukvalno treperi i od njega se šire vibracije na celo telo toliko su jake i intezivne vibracije koje se penju uz kičmu kreću od korenske čakre prema krunskoj,samo kad energija prolazi kroz grlenu čakru i penje se prema trećem oku vibracije su toliko intezivne da me uhvati strah pa je blokira(dosta mi treba da se povratim).
Ašto se tiče intuicije imam osećaj da znam šta neko misli tačno osećam energije drugih osoba(znam dali je osoba sretna,tužna,kada laže).
leci wrote: Ljudi pretvaramo se u čudesna, Božanska, predivna bića. Jeeeeeeee
Da li ste uzbuđeni zbog toga?
Da li se radujete? :D
Da Bog nas blagosilja svojom ljubavi i jakoooooooo sam uzbuđena i SRETNA zbog toga.
A to pokazuje stalan osmeh na mome licu...
Danijela
Post Reply